Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα των αγώνων έχουν ως εξής:


ΑΓΟΡΙΑ Κ21
Α’ όμιλος: Πήγασος Πολίχνης, ΑΠΣ Φίλιππος, ΑΣ Άρης, ΓΣ Πανηπειρωτικός
1η αγωνιστική
Κυριακή 25 Ιουλίου
18.00: ΓΣ Πανηπειρωτικός-Πήγασος Πολίχνης
Δευτέρα 26 Ιουλίου
19.00: ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Άρης
2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2
Β’ όμιλος: ΦΕΣ Αριστοτέλης, ΧΑΝΘ, ΑΣ Αργώ Βόλου, ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής
1η αγωνιστική

Δευτέρα 26 Ιουλίου
Μ. Τσικίνας, 18.00: ΧΑΝΘ-ΑΣ Αργώ Βόλου
19.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής
2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2
Γ’ όμιλος: ΑΟΠ Κηφισιάς, ΑΟ Αστέρας Νίκαιας, ΑΕΠ Ολυμπιάς, ΓΕ Ηρακλείου
1η αγωνιστική
Δευτέρα 26 Ιουλίου
19.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
-: ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟΠ Κηφισιάς
2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1
Δ’ όμιλος: ΑΟΝΣ Μίλων, Παναθηναϊκός ΑΟ, Ολυμπιακός ΣΦΠ,
1η αγωνιστική (26/7)

1.Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΟΝΣ Μίλων
*Ο Παναθηναϊκός ΑΟ πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική (1/8)
Παναθηναϊκός-Νικητής αγώνα 1
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20
Α’ όμιλος: ΠΑΟΚ, ΕΑ Λάρισας
1η αγωνιστική
Δευτέρα 26 Ιουλίου
PAOK SPORTS ARENA (Βοηθητικό), 19.00: ΠΑΟΚ-ΕΑ Λάρισας
Β’ όμιλος: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΑΠΣ Αίας, ΑΣ Γιάννενα
1η αγωνιστική
Δευτέρα 26 Ιουλίου
ΔΑΚ Ευόσμου, 19.00: ΑΠΣ Αίας-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
*Ο ΑΣ Γιάννενα πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 1-ΑΣ Γιάννενα
Γ’ όμιλος: ΑΟ Μαρκοπούλου, ΑΣΠ Ερμής, ΑΟ Κύδων, Ολυμπιακός ΣΦΠ
1η αγωνιστική

Δευτέρα 26 Ιουλίου
15.00: ΑΟ Κύδων-Ολυμπιακός ΣΦΠ
18.00: ΑΣΠ Ερμής-ΑΟ Μαρκοπούλου
2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1
Δ’ όμιλος: ΑΣΠ Απόλλων, ΣΦΑΜ Φοίβος, Αίολος Αγυιάς
1η αγωνιστική

Δευτέρα 26 Ιουλίου
19.30: ΣΦΑΜ Φοίβος-Αίολος Αγυιάς
*Ο ΑΣΠ Απόλλων πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 1-ΑΣΠ Απόλλων
ΑΓΟΡΙΑ Κ18
Α’ όμιλος: Πήγασος Πολίχνης, ΑΠΣ Φίλιππος
1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου
19.00: ΑΠΣ Φίλιππος-Πήγασος Πολίχνης
Β’ όμιλος: ΑΣ Άθλος, ΠΑΟΚ, ΓΣ Πανηπειρωτικός
1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου
18.00: ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΣ Άθλος
*Ο ΠΑΟΚ πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική (29/7)
ΠΑΟΚ-Νικητής αγώνα 1
Γ’ όμιλος: Παναθηναϊκός ΑΟ, Ολυμπιακός ΣΦΠ, ΓΕ Ηρακλείου, ΑΕΠ Ολυμπιάς
1η αγωνιστική
Παρασκευή 23 Ιουλίου
13.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς-Ολυμπιακός ΣΦΠ
17.00: ΓΕ Ηρακλείου-Παναθηναϊκός ΑΟ
2η αγωνιστική (29/7)
Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1
Δ’ όμιλος: ΑΟ Αστέρας Νίκαιας, ΑΕΚ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΣ Άθληση
1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου
12.00: ΑΣ Άθληση-ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
19.00: ΣΦΠ Χανίων-ΑΕΚ
2η αγωνιστική (29/7)
Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Α’ όμιλος: ΑΠΣ Αίας, ΕΑ Λάρισας, ΑΣ Γιάννενα
1η αγωνιστική

Τρίτη 27 Ιουλίου
19.00: ΕΑ Λάρισας-ΑΣ Γιάννενα
*Ο ΑΠΣ Αίας πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική (29/7)
ΑΠΣ Αίας-Νικητής αγώνα 1
Β’ όμιλος: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Βυζαντινός ΑΟ, ΣΦΚ Πιερικός, ΑΟ Καβάλας
1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου
18.00: ΣΦΚ Πιερικός-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
19.00: ΑΟ Καβάλας-Βυζαντινός ΑΟ
2η αγωνιστική (29/7)
Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2
Γ’ όμιλος: Ολυμπιακός ΣΦΠ, ΑΟ Μαρκοπούλου, ΑΣΠ Απόλλων
1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου
18.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΣΠ Απόλλων
*Ο ΑΟ Μαρκοπούλου πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική (29/7)
ΑΟ Μαρκοπούλου-Νικητής αγώνα 1
Δ’ όμιλος: ΣΦΜ Φοίβος, ΑΣ Περιστέρι, ΑΣΠ Ερμής, ΝΟΠ Ρεθύμνου
1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου
18.00: ΑΣΠ Ερμής-ΑΣ Περιστέρι
19.00: ΝΟΠ Ρεθύμνου-ΣΦΜ Φοίβος
2η αγωνιστική (29/7)
Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *