ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Κ15 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2022-2023
Α’ Φάση
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑγωνιστικήΣκορ
**
**
* *
2η ΑγωνιστικήΣκορ
* *
**
* *
3η ΑγωνιστικήΣκορ
**
**
**
4η ΑγωνιστικήΣκορ
ΓΑΣ Βασιλικών-Αριστοτέλης Επανομής0-3
Αστέρας Πλαγιαρίου-ΑΕΝ Πανοράματος 3-2
Αρίων Μηχ.-Μακεδόνες Μαχητές 3-1
5η ΑγωνιστικήΣκορ
Περσέας 1-Αστέρας Πλαγιαρίου 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Αρίων Μηχ. 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0 (α.α.)
6η ΑγωνιστικήΣκορ
Μακεδόνες Μαχητές-Αριστοτέλης Επανομής 0-3
ΓΑΣ Βασιλικών-Περσέας 10-3
Αρίων Μηχ.-ΑΕΝ Πανοράματος 3-1
7η ΑγωνιστικήΣκορ
Περσέας 1-Αρίων Μηχ. 1-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδόνες Μαχητές 3-0
Αστέρας Πλαγιαρίου-ΓΑΣ Βασιλικών3-1
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑγωνιστικήΣκορ
Άρης-Αναγέννηση Ρυσίου3-1
Περσέας 2-Εθνικός Πυλαίας 3-1
Προμηθέας Πυλαίας-ΧΑΝΘ 3-1
2η ΑγωνιστικήΣκορ
Πειραματικό-Προμηθέας Πυλαίας 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Περσέας 23-2
ΧΑΝΘ-Άρης 1-3
3η ΑγωνιστικήΣκορ
Άρης-Πειραματικό 3-1
Περσέας 2- ΧΑΝΘ 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Αναγέννηση Ρυσίου0-3
4η ΑγωνιστικήΣκορ
Προμηθέας Πυλαίας-Άρης 0-3
Πειραματικό-Περσέας 23-1
ΧΑΝΘ-Εθνικός Πυλαίας 3-0
5η ΑγωνιστικήΣκορ
Εθνικός Πυλαίας-Πειραματικό 0-3
Περσέας 2-Προμηθέας Πυλαίας 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-ΧΑΝΘ 2-3
6η ΑγωνιστικήΣκορ
Προμηθέας Πυλαίας-Εθνικός Πυλαίας 3-0 (α.α.)
Πειραματικό-Αναγέννηση Ρυσίου2-3
Άρης-Περσέας 21-3
7η ΑγωνιστικήΣκορ
Αναγέννηση Ρυσίου-Προμηθέας Πυλαίας 1-3
ΧΑΝΘ-Πειραματικό 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Άρης 0-3
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑγωνιστικήΣκορ
Αστέρας Σίνδου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων0-3 (α.α.)
ΑΣ Ελπίς 1-Αίας Ευόσμου 0-3
Ιωνικός-ΑΕ Δέλτα 2-3
2η ΑγωνιστικήΣκορ
Αστέρας Σίνδου-ΑΣ Ελπίς 10-3
Αίας Ευόσμου-Ιωνικός3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΑΕ Δέλτα 3-0
3η ΑγωνιστικήΣκορ
Ιωνικός-Αστέρας Σίνδου 2-3
ΑΣ Ελπίς 1-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων3-0
ΑΕ Δέλτα-Αίας Ευόσμου0-3
4η ΑγωνιστικήΣκορ
Αστέρας Σίνδου-ΑΕ Δέλτα 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Αίας Ευόσμου3-2
ΑΣ Ελπίς 1-Ιωνικός 3-0
5η ΑγωνιστικήΣκορ
ΑΕ Δέλτα-ΑΣ Ελπίς 10-3
Αίας Ευόσμου-Αστέρας Σίνδου 3-0
Ιωνικός-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων0-3
Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑγωνιστικήΣκορ
ΑΣ Ελπίς 2-Μυγδονιακός 3-0
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0 (α.α.)
ΔΕΚΑ-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-0
2η ΑγωνιστικήΣκορ
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΣ Ελπίς 20-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 0-3
Μυγδονιακός-ΔΕΚΑ 0-3
3η ΑγωνιστικήΣκορ
ΔΕΚΑ-Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Μυγδονιακός 3-0
ΑΣ Ελπίς 2-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-2
4η ΑγωνιστικήΣκορ
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 1-3
ΑΣ Ελπίς 2-ΔΕΚΑ 2-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-Μυγδονιακός 1-3
5η ΑγωνιστικήΣκορ
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΑΣ Ελπίς 23-1
Μυγδονιακός-Ακαδημία Αθλέτικο 0-3
ΔΕΚΑ-ΑΣΚ Λαγκαδά 2-3