Τοπική Γυναικών

ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2022-2023

Κανονική Περίοδος – Αποτελέσματα

1η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Δέλτα-Μακεδονικός0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Πανελλήνιος0-3
Αστέρας Σίνδου-ΑΕ Φοίνικα 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Εθνικός Πυλαίας 0-3
ΑΕ Πυλαίας-Νέος ΓΣ Ηρακλής 1-3
2η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Πυλαίας-ΑΕ Δέλτα 3-0
Μακεδονικός Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1
Πανελλήνιος-Αστέρας Σίνδου 3-0
ΑΕ Φοίνικα-ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-1
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Εθνικός Πυλαίας 1-3
3η Αγωνιστική Σκορ
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΕ Πυλαίας 0-3
Αστέρας Σίνδου-Μακεδονικός 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-Πανελλήνιος 1-3
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΑΕ Φοίνικα 3-1
Εθνικός Πυλαίας-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
ΑΕ Δέλτα-Νέος ΓΣ Ηρακλής 0-3
4η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Πυλαίας-Αστέρας Σίνδου 3-0
ΑΕ Δέλτα-Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
Μακεδονικός-ΑΣΚ Λαγκαδά3-1
Πανελλήνιος-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-1
ΑΕ Φοίνικα-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
5η Αγωνιστική Σκορ
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΕ Πυλαίας 3-1
Αστέρας Σίνδου-ΑΕ Δέλτα 3-0
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Μακεδονικός 1-3
Εθνικός Πυλαίας-Πανελλήνιος 3-1
Αναγέννηση Ρυσίου-ΑΕ Φοίνικα 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Νέος ΓΣ Ηρακλής0-3
6η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Πυλαίας-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-1
ΑΕ Δέλτα-ΑΣΚ Λαγκαδά 1-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Αστέρας Σίνδου 3-1
Μακεδονικός-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Πανελλήνιος-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΑΕ Φοίνικα 3-0
7η Αγωνιστική Σκορ
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕ Πυλαίας 3-2
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΑΕ Δέλτα 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1
Αναγέννηση Ρυσίου-Μακεδονικός 1-3
ΑΕ Φοίνικα-Πανελλήνιος 0-3
Αστέρας Σίνδου-Νέος ΓΣ Ηρακλής 0-3
8η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Πυλαίας-Αναγέννηση Ρυσίου 3-2
ΑΕ Δέλτα-Εθνικός Πυλαίας 1-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-0
Αστέρας Σίνδου-ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Μακεδονικός-ΑΕ Φοίνικα 3-0
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Πανελλήνιος 3-0
9η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Φοίνικα-ΑΕ Πυλαίας 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-ΑΕ Δέλτα 3-2
Εθνικός Πυλαίας-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Αστέρας Σίνδου 3-2
Πανελλήνιος-Μακεδονικός 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-Νέος ΓΣ Ηρακλής 1-3
10η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Πυλαίας-Πανελλήνιος 0-3
ΑΕ Δέλτα-ΑΕ Φοίνικα 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Αναγέννηση Ρυσίου 3-1
Αστέρας Σίνδου-Εθνικός Πυλαίας 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-2
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Μακεδονικός 3-0
11η Αγωνιστική Σκορ
Μακεδονικός-ΑΕ Πυλαίας 1-3
Πανελλήνιος-ΑΕ Δέλτα3-1
ΑΕ Φοίνικα-Κεραυνός Αγ. Παύλου 2-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Αστέρας Σίνδου 3-0
Εθνικός Πυλαίας-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-2
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Νέος ΓΣ Ηρακλής 1-3
12η Αγωνιστική Σκορ
Πανελλήνιος-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1
ΑΕ Φοίνικα-Αστέρας Σίνδου 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Εθνικός Πυλαίας-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-0
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΑΕ Πυλαίας 3-0
Μακεδονικός-ΑΕ Δέλτα 3-0
13η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Δέλτα-ΑΕ Πυλαίας1-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Μακεδονικός 1-3
Αστέρας Σίνδου-Πανελλήνιος 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΕ Φοίνικα 3-1
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Νέος ΓΣ Ηρακλής 3-0
14η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Πυλαίας-Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-3
Μακεδονικός-Αστέρας Σίνδου 3-0
Πανελλήνιος-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-1
ΑΕ Φοίνικα-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Νέος ΓΣ Ηρακλή-ΑΕ Δέλτα 3-0
15η Αγωνιστική Σκορ
Αστέρας Σίνδου-ΑΕ Δέλτα
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΕ Δέλτα
ΑΣΚ Λαγκαδά-Μακεδονικός
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Πανελλήνιος
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕ Φοίνικα
Αναγέννηση Ρυσίου-Νέος ΓΣ Ηρακλής
16η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Πυλαίας-ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΕ Δέλτα-Αστέρας Σίνδου
Μακεδονικός-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων
Πανελλήνιος-Εθνικός Πυλαίας
ΑΕ Φοίνικα-Αναγέννηση Ρυσίου
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Κεραυνός Αγ. Παύλου
17η Αγωνιστική Σκορ
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΑΕ Πυλαίας
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΕ Δέλτα
Αστέρας Σίνδου-Κεραυνός Αγ. Παύλου
Εθνικός Πυλαίας-Μακεδονικός
Αναγέννηση Ρυσίου-Πανελλήνιος
ΑΕ Φοίνικα-Νέος ΓΣ Ηρακλής
18η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Πυλαίας-Εθνικός Πυλαίας
ΑΕ Δέλτα-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΣΚ Λαγκαδά
Μακεδονικός-Αναγέννηση Ρυσίου
Πανελλήνιος-ΑΕ Φοίνικα
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Αστέρας Σίνδου
19η Αγωνιστική Σκορ
Αναγέννηση Ρυσίου-ΑΕ Πυλαίας
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕ Δέλτα
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Κεραυνός Αγ. Παύλου
ΑΣΚ Λαγκαδά-Αστέρας Σίνδου
ΑΕ Φοίνικα-Μακεδονικός
Πανελλήνιος-Νέος ΓΣ Ηρακλής
20η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Πυλαίας-ΑΕ Φοίνικα
ΑΕ Δέλτα-Αναγέννηση Ρυσίου
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Εθνικός Πυλαίας
Αστέρας Σίνδου-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων
Μακεδονικός-Πανελλήνιος
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΑΣΚ Λαγκαδά
21η Αγωνιστική Σκορ
Πανελλήνιος-ΑΕ Πυλαίας
ΑΕ Φοίνικα-ΑΕ Δέλτα
Αναγέννηση Ρυσίου-Κεραυνός Αγ. Παύλου
Εθνικός Πυλαίας-Αστέρας Σίνδου
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΑΣΚ Λαγκαδά
Μακεδονικός-Νέος ΓΣ Ηρακλής
22η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Πυλαίας-Μακεδονικός
ΑΕ Δέλτα-Πανελλήνιος
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΕ Φοίνικα
Αστέρας Σίνδου-Αναγέννηση Ρυσίου
ΑΣΚ Λαγκαδά-Εθνικός Πυλαίας
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων

Κανονική Περίοδος – Βαθμολογία

#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Εθνικός Πυλαίας 1414042-740
2Νέος ΓΣ Ηρακλής 1412237-936
3Πανελλήνιος 1412237-1136
4Μακεδονικός 1410431-1730
5ΑΣΚ Λαγκαδά 149533-2127
6ΑΕ Πυλαίας148629-2324
7Κεραυνός Αγ. Παύλου 146822-2917
8ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων1441019-3312
9Αστέρας Σίνδου 142129-367
10ΑΕ Δέλτα 141139-394
11ΑΕ Φοίνικα 141137-394
12Αναγέννηση Ρυσίου 1441016-333

*Η Αναγέννηση Ρυσίου έχει ποινή -9 βαθμών.

Play Off

Ημιτελικός 1-4μεταφοράPlay Off
***
Ημιτελικός 2-3μεταφοράPlay Off
** *
ΤΕΛΙΚΟΣ
*


Τελική Κατάταξη

1 *
2 *
3 *
4 *
5 *
6 *
7 *
8 *
9 *
10 *
11 *
12 *