Κ16 Κοριτσιών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2023-2024

Α’ Φάση

Α ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Νέος ΓΣ Ηρακλής 3-0
ΕΟΣ-ΧΑΝΘ3-0
Αστέρας Σίνδου-Μακεδόνες Μαχητές 1-3
ΠΑΟΚ-Πήγασος Πολίχνης 3-0
αγωνιστική
Μυγδονιακός-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΕΟΣ0-3
ΧΑΝΘ-Αστέρας Σίνδου 3-1
Μακεδόνες Μαχητές-ΠΑΟΚ0-3
αγωνιστική
ΕΟΣ-Μυγδονιακός 1-3
Αστέρας Σίνδου-Νέος ΓΣ Ηρακλής 1-3
ΠΑΟΚ-ΧΑΝΘ3-1
Πήγασος Πολίχνης-Μακεδόνες Μαχητές 0-3
αγωνιστική
Μυγδονιακός-Αστέρας Σίνδου3-1
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΕΟΣ1-3
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΠΑΟΚ0-3
ΧΑΝΘ-Πήγασος Πολίχνης3-0
αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Μυγδονιακός3-1
Αστέρας Σίνδου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
Πήγασος Πολίχνης-Νέος ΓΣ Ηρακλής0-3
Μακεδόνες Μαχητές-ΧΑΝΘ3-1
αγωνιστική
Μυγδονιακός-Πήγασος Πολίχνης3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΠΑΟΚ1-3
ΕΟΣ-Αστέρας Σίνδου3-0
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Μακεδόνες Μαχητές3-2
αγωνιστική
Μακεδόνες Μαχητές-Μυγδονιακός0-3
Πήγασος Πολίχνης-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
ΠΑΟΚ-ΕΟΣ3-2
ΧΑΝΘ-Νέος ΓΣ Ηρακλής3-1
αγωνιστική
Μυγδονιακός-ΧΑΝΘ
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Μακεδόνες Μαχητές
ΕΟΣ-Πήγασος Πολίχνης
Αστέρας Σίνδου-ΠΑΟΚ
αγωνιστική
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Μυγδονιακός
ΧΑΝΘ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων
Μακεδόνες Μαχητές-ΕΟΣ
Πήγασος Πολίχνης-Αστέρας Σίνδου

Βαθμολογία Α Ομίλου

#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΠΑΟΚ77021-520
2ΕΟΣ64215-713
3Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 64214-612
4Μυγδονιακός 64213-812
5Μακεδόνες Μαχητές 63311-1110
6ΧΑΝΘ63311-119
7Νέος ΓΣ Ηρακλής 73410-158
8Αστέρας Σίνδου 6064-180
9Πήγασος Πολίχνης 6060-180
Β ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Πειραματικό-Αστέρας Πλαγιαρίου3-0
Προμηθέας Πυλαίας-Μακεδονικός 3-0
Ποσειδών Μηχ.-ΔΑΣΩ3-2
Αίας Ευόσμου-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
ΔΕΚΑ-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
αγωνιστική
ΔΕΚΑ-Πειραματικό3-0
Αστέρας Πλαγιαρίου-Προμηθέας Πυλαίας 0-3
Μακεδονικός-Ποσειδών Μηχ.3-0
ΔΑΣΩ-Αίας Ευόσμου 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
αγωνιστική
Προμηθέας Πυλαίας-ΔΕΚΑ0-3
Ποσειδών Μηχ.-Αστέρας Πλαγιαρίου3-1
Αίας Ευόσμου-Μακεδονικός0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-ΔΑΣΩ3-0
Πειραματικό-ΑΕΝ Πανοράματος3-0
αγωνιστική
ΔΕΚΑ-Ποσειδών Μηχ.3-0
Πειραματικό-Προμηθέας Πυλαίας3-1
Αστέρας Πλαγιαρίου-Αίας Ευόσμου3-0
Μακεδονικός-Αναγέννηση Ρυσίου 2-3
ΑΕΝ Πανοράματος-ΔΑΣΩ0-3
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-ΔΕΚΑ0-3
Ποσειδών Μηχ.-Πειραματικό0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Αστέρας Πλαγιαρίου3-0
ΔΑΣΩ-Μακεδονικός0-3
Προμηθέας Πυλαίας-ΑΕΝ Πανοράματος3-0
αγωνιστική
ΔΕΚΑ-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
Πειραματικό-Αίας Ευόσμου3-0
Προμηθέας Πυλαίας-Ποσειδων Μηχ.1-3
Αστέρας Πλαγιαρίου-ΔΑΣΩ3-2
ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδονικός0-3
αγωνιστική
ΔΑΣΩ-ΔΕΚΑ0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Πειραματικό3-1
Αίας Ευόσμου-Προμηθέας Πυλαίας0-3
Μακεδονικός-Αστέρας Πλαγιαρίου
Ποσειδών Μηχ.-ΑΕΝ Πανοράματος3-0
αγωνιστική
ΔΕΚΑ-Μακεδονικός
Πειραματικό-ΔΑΣΩ
Προμηθέας Πυλαίας-Αναγέννηση Ρυσίου
Ποσειδών Μηχ.-Αίας Ευόσμου
ΑΕΝ Πανοράματος-Αστέρας Πλαγιαρίου
αγωνιστική
Αστέρας Πλαγιαρίου-ΔΕΚΑ
Μακεδονικός-Πειραματικό
ΔΑΣΩ-Προμηθέας Πυλαίας
Αναγέννηση Ρυσίου-Ποσειδών Μηχ.
Αίας Ευόσμου-ΑΕΝ Πανοράματος
Βαθμολογία Β Ομίλου
#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΔΕΚΑ66018-018
2Πειραματικό 65115-415
3Αναγέννηση Ρυσίου 65115-514
4Μακεδονικός 64214-613
5Προμηθέας Πυλαίας 63311-99
6ΔΑΣΩ 62410-128
7Ποσειδών Μηχ. 6639-138
8Αστέρας Πλαγιαρίου6247-145
9Αίας Ευόσμου 6060-180
10ΑΕΝ Πανοράματος 6060-180
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Γαλαξίας Αδένδρου-Βεργίνα3-1
ΒΑΟ-Κρόνος3-1
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Έσπερος Θέρμης3-1
ΜΕΝΤ-Εθνικός Πυλαίας 0-3
ΑΣ Ελπίς-Αριστοτέλης Επανομής 3-0
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-Γαλαξίας Αδένδρου3-0
Βεργίνα-ΒΑΟ1-3
Κρόνος-ΓΑΣ Ευκαρπίας 2-3
Έσπερος Θέρμης-ΜΕΝΤ3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Εθνικός Πυλαίας 0-3
αγωνιστική
ΒΑΟ-ΑΣ Ελπίς0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Βεργίνα3-0
ΜΕΝΤ-Κρόνος0-3
Εθνικός Πυλαίας-Έσπερος Θέρμης3-0
Γαλαξίας Αδένδρου-Αριστοτέλης Επανομής3-0
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-1
Γαλαξίας Αδένδρου-ΒΑΟ3-0
Βεργίνα-ΜΕΝΤ3-1
Κρόνος-Εθνικός Πυλαίας1-3
Αριστοτέλης Επανομής-Έσπερος Θέρμης1-3
αγωνιστική
ΜΕΝΤ-ΑΣ Ελπίς0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Γαλαξίας Αδένδρου 3-1
Εθνικός Πυλαίας-Βεργίνα 3-0
Έσπερος Θέρμης-Κρόνος1-3
ΒΑΟ-Αριστοτέλης Επανομής3-1
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-Εθνικός Πυλαίας3-0
Γαλαξίας Αδένδρου-ΜΕΝΤ3-1
ΒΑΟ-ΓΑΣ Ευκαρπίας1-3
Βεργίνα-Έσπερος Θέρμης1-3
Αριστοτέλης Επανομής-Κρόνος0-3
αγωνιστική
Έσπερος Θέρμης-ΑΣ Ελπίς0-3
Εθνικός Πυλαίας-Γαλαξίας Αδένδρου1-3
ΜΕΝΤ-ΒΑΟ0-3
Κρόνος-Βεργίνα3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Αριστοτέλης Επανομής3-0
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-Κρόνος*
Γαλαξίας Αδένδρου-Έσπερος Θέρμης*
ΒΑΟ-Εθνικός Πυλαίας*
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΜΕΝΤ
Αριστοτέλης Επανομής-Βεργίνα
αγωνιστική
Βεργίνα-ΑΣ Ελπίς*
Κρόνος-Γαλαξίας Αδένδρου*
Έσπερος Θέρμης-ΒΑΟ*
Εθνικός Πυλαίας-ΓΑΣ Ευκαρπίας
ΜΕΝΤ-Αριστοτέλης Επανομής

Βαθμολογία Γ΄ Ομίλου

#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΑΣ Ελπίς 77021-121
2ΓΑΣ Ευκαρπίας 76119-817
3Εθνικός Πυλαίας 75216-715
4Γαλαξίας Αδένδρου 75215-915
5Κρόνος 74316-1013
6ΒΑΟ74313-1212
7Έσπερος Θέρμης 73411-149
8Βεργίνα7166-193
9Αριστοτέλης Επανομής 7072-210
10ΜΕΝΤ 7072-210
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου-ΠΟ Μουδανιών 3-0
Ακαδημία Όλυμπος-Άρης 0-3
Ν. Βότσης-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-ΑΣ Λαγκαδά 0-3
Περσέας-ΑΣ Πανόραμα 3-0
αγωνιστική
Περσέας-Ατρόμητος Τριαδίου 3-1
ΠΟ Μουδανιών-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
Άρης-Ν. Βότσης 0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας 0-3
ΑΣ Πανόραμα-ΑΣ Λαγκαδά 1-3
αγωνιστική
Ακαδημία Όλυμπος-Περσέας0-3
Ν.Βότσης-ΠΟ Μουδανιών3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Άρης1-3
ΑΣ Λαγκαδά-Κεραυνός Αγ. Παύλου3-0
Ατρόμητος Τριαδίου-ΑΣ Πανόραμα3-0
αγωνιστική
Περσέας-Ν.Βότσης3-2
Ατρόμητος Τριαδίου-Ακαδημία Όλυμπος3-0
ΠΟ Μουδανιών-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας3-0
Άρης-ΑΣ Λαγκαδά3-2
ΑΣ Πανοράμα-Κεραυνός Αγ. Παύλου3-1
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Περσέας0-3
Ν.Βότσης-Ατρόμητος Τριαδίου3-1
ΑΣ Λαγκαδά-ΠΟ Μουδανιών1-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Άρης0-3
Ακαδημία Όλυμπος-ΑΣ Πανόραμα1-3
αγωνιστική
Περσέας-ΑΣ Λαγκαδά3-2
Ατρόμητος Τριαδίου-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας3-1
Ακαδημία Όλυμπος-Ν.Βότσης0-3
ΠΟ Μουδανιών-Κεραυνός Αγ. Παύλου3-0
ΑΣ Πανόραμα-Άρης0-3
αγωνιστική
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Περσέας0-3
ΑΣ Λαγκαδά-Ατρόμητος Τριαδίου
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Ακαδημία Όλυμπος3-1
Άρης-ΠΟ Μουδανίων3-0
Ν.Βότσης-ΑΣ Πανόραμα3-0
αγωνιστική
Περσέας-Άρης
Ατρόμητος Τριαδίου-Κεραυνός Αγ. Παύλου
Ακαδημία Όλυμπος-ΑΣ Λαγκαδά
Ν.Βότσης-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας
ΑΣ Πανόραμα-ΠΟ Μουδανίων
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανίων-Περσέας
Άρης-Ατρόμητος Τριαδίου
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ακαδημία Όλυμπος
ΑΣ Λαγκαδά-Ν.Βότσης
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-ΑΣ Πανόραμα
Βαθμολογία Δ Ομίλου
#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Περσέας 66018-516
2Ν. Βότσης65117-416
3Άρης 65115-614
4Ατρόμητος Τριαδίου 64214-712
5ΠΟ Μουδανιών 64212-712
6ΑΣ Λαγκαδά 63314-1011
7ΑΣ Πανόραμα6247-146
8ΑΕΝ Αγ. Τριάδας6155-153
9Κεραυνός Αγ. Παύλου6061-180
10Ακαδημία Όλυμπος6061-180

*Στη Β΄ φάση οι 16 ομάδες που θα προκριθούν, θα χωριστούν σε τέσσερις ομίλους των τεσσάρων ομάδων και θα αγωνισθούν μεταξύ τους ένα γύρο, ως εξής:

Α΄ΟΜΙΛΟΣ Β΄ΟΜΙΛΟΣ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
Α1 Β1 Γ1 Δ1
Β2 Γ2 Δ2 Α2
Γ3 Δ3 Α3 Β3
Δ4 Α4 Β4 Γ4

Β ΦΑΣΗ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
Βαθμολογία Α Ομίλου
#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1
2
3
4
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
Βαθμολογία Β Ομίλου
#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1
2
3
4
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
Βαθμολογία Γ Ομίλου
#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1
2
3
4
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
Βαθμολογία Δ Ομίλου
#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1
2
3
4

*Οι ομάδες που θα καταβάλλουν την 1η θέση στον κάθε όμιλο, θα προκριθούν στο Final 4 και θα αγωνιστούν μεταξύ τους μετά από κλήρωση σε δύο ημιτελικούς.

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Α΄ ΦΑΣΗΣ

αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
αγωνιστική
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1
2
3
4
5

FINAL FOUR

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ




ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

2.

3.

4.


ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ
Α ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Σιθωνιακός-ΑΟ Πολυγύρου0-3
Μακεδόνες Μαχητές-ΓΑΣ Βασιλικών3-0
Αρίων Μηχ. 1-Αστέρας Πλαγιαρίου 3-1
Αριστοτέλης Επανομής-Περσέας 10-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Άρης Κασσανδρείας 3-0
αγωνιστική
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Αρίων Μηχ. 13-0
Άρης Κασσανδρείας-Μακεδόνες Μαχητές 0-3
Περσέας 1-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
ΑΟ Πολυγύρου-Αριστοτέλης Επανομής 3-0
Αστέρας Πλαγιαρίου-Σιθωνιακός 0-3
αγωνιστική
Σιθωνιακός-Αριστοτέλης Χαλκιδικής0-3
Αριστοτέλης Επανομής-Αστέρας Πλαγιαρίου 0-3
Μακεδόνες Μαχητές-Περσέας 13-0
ΓΑΣ Βασιλικών-Άρης Κασσανδρείας 3-0
Αναγέννηση Ρυσίου-ΑΟ Πολυγύρου 3-2
αγωνιστική
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Αριστοτέλης Επανομής 3-0
Αρίων Μηχ. 1-Σιθωνιακός 3-0
Περσέας 1-ΓΑΣ Βασιλικών 1-3
ΑΟ Πολυγύρου-Μακεδόνες Μαχητές 3-0
Αστέρας Πλαγιαρίου-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
αγωνιστική
Άρης Κασσανδρείας-Περσέας 13-1
Αριστοτέλης Επανομής-Αρίων Μηχ. 13-2
Μακεδόνες Μαχητές-Αστέρας Πλαγιαρίου 2-3
ΓΑΣ Βασιλικών-ΑΟ Πολυγύρου 3-1
Αναγέννηση Ρυσίου-Αριστοτέλης Χαλκιδικής 3-1
αγωνιστική
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Μακεδόνες Μαχητές 3-0
Σιθωνιακός-Αριστοτέλης Επανομής 1-3
Αρίων Μηχ. 1-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
ΑΟ Πολυγύρου-Άρης Κασσανδρείας 3-0
Αστέρας Πλαγιαρίου-ΓΑΣ Βασιλικών 2-3
αγωνιστική
Άρης Κασσανδρείας-Αστέρας Πλαγιαρίου 3-2
Μακεδόνες Μαχητές-Αρίων Μηχ. 12-3
Περσέας 1-ΑΟ Πολυγύρου 0-3
ΓΑΣ Βασιλικών-Αριστοτέλης Χαλκιδικής 3-0
Αναγέννηση Ρυσίου-Σιθωνιακός 3-0
αγωνιστική
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Άρης Κασσανδρείας 1-3
Σιθωνιακός-Μακεδόνες Μαχητές 3-0 (α.α.)
Αρίων Μηχ.-ΓΑΣ Βασιλικών 0-3
Αριστοτέλης Επανομής-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
Αστέρας Πλαγιαρίου-Περσέας 10-3
αγωνιστική
Άρης Κασσανδρείας-Αρίων Μηχ. 13-0
Μακεδόνες Μαχητές-Αριστοτέλης Επανομής3-0
Περσέας 1-Αριστοτέλης Χαλκιδικής 3-2
ΓΑΣ Βασιλικών-Σιθωνιακός 3-0
ΑΟ Πολυγύρου-Αστέρας Πλαγιαρίου 3-1
αγωνιστική10η
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-ΑΟ Πολυγύρου
Σιθωνιακός-Άρης Κασσανδρείας
Αρίων Μηχ.1-Περσέας 1
Αριστοτέλης Επανομής-ΓΑΣ Βασιλικών 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Μακεδόνες Μαχητές
αγωνιστική11η
Άρης Κασσανδρείας-Αριστοτέλης Επανομής
Περσέας 1-Σιθωνιακός
ΓΑΣ Βασιλικών-Αναγέννηση Ρυσίου
ΑΟ Πολυγύρου-Αρίων Μηχ. 1
Αστέρας Πλαγιαρίου-Αριστοτέλης Χαλκιδικής
Β ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Περσέας 2-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
ΑΕ Πυλαίας-Έσπερος Θέρμης 0-3
Αρίων Μηχ. 2-Πειραματικό 20-3
ΠΑΟΚ 2-Ν. Βότσης 3-1
Εθνικός Πυλαίας-Άρης 20-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-ΠΑΟΚ 23-0
Ν. Βότσης-Εθνικός Πυλαίας 3-0
Άρης 2-ΑΕ Πυλαίας 3-0
Πειραματικό 2-Περσέας 23-0
Ατρόμητος Τριαδίου-Αρίων Μηχ. 23-0
αγωνιστική
ΑΕ Πυλαίας-Ν. Βότσης 1-3
Περσέας 2-Ατρόμητος Τριαδ⁷ίου 0-3
ΠΑΟΚ 2-Πειραματικό 2 2-3
Έσπερος Θέρμης-Άρης 20-3
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΕ Πυλαίας 3-0
Αρίων Μηχ. 2-Περσέας 21-3
Ν. Βότσης-Έσπερος Θέρμης 3-2
Πειραματικό 2-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-ΠΑΟΚ 23-0
αγωνιστική
ΑΕ Πυλαίας-Πειραματικό 21-3
ΠΑΟΚ 2-Αρίων Μηχ. 23-0
Άρης 2-Ν. Βότσης 3-0
Έσπερος Θέρμης-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
Εθνικός Πυλαίας-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
αγωνιστική
Περσέας 2-ΠΑΟΚ 21-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Άρης 21-3
Αρίων Μηχ. 2-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Πειραματικό 2-Έσπερος Θέρμης 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου-ΑΕ Πυλαίας 3-0
αγωνιστική
ΑΕ Πυλαίας-Αρίων Μηχ. 2
Άρης 2-Πειραματικό 2 3-0
Ν. Βότσης-ΑΕΝ Πανοράματος 3-2
Έσπερος Θέρμης-Ατρόμητος Τριαδίου0-3
Εθνικός Πυλαίας-Περσέας 23-0
αγωνιστική
Περσέας 2-ΑΕ Πυλαίας 3-0
Αρίων Μηχ. 2-Έσπερος Θέρμης 1-3
ΠΑΟΚ 2-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Πειραματικό 2-Ν. Βότσης 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου-Άρης 23-0
αγωνιστική
ΑΕ Πυλαίας-ΠΑΟΚ 21-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Πειραματικό 23-1
Ν. Βότσης-Ατρόμητος Τριαδίου0-3
Άρης 2-Αρίων Μηχ. 23-0
Έσπερος Θέρμης-Περσέας 23-0
αγωνιστική10η
Περσέας 2-Άρης 2
Αρίων Μηχ. 2-Ν. Βότσης
ΠΑΟΚ 2-Έσπερος Θέρμης
Ατρόμητος Τριαδίου-ΑΕΝ Πανοράματος
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕ Πυλαίας
αγωνιστική11η
ΑΕΝ Πανοράματος-Αρίων Μηχ. 2
Ν. Βότσης-Περσέας 2
Άρης 2-ΠΑΟΚ 2
Πειραματικό 2-Ατρόμητος Τριαδίου
Έσπερος Θέρμης-Εθνικός Πυλαίας
Γ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3 (α.α)
Πειραματικό 1-Μ. Αλέξανδρος 3-2
Άρης 1-ΑΕ Φοίνικα 3-0
Βεργίνα-ΑΣ Πανόραμα 3-0
ΠΑΟΚ 1-Κρόνος 3-0
ΧΑΝΘ-Ν. Βότσης 2
αγωνιστική
ΑΕ Φοίνικα-Βεργίνα 3-1
ΧΑΝΘ-Άρης 11-3
ΑΣ Πανόραμα-ΠΑΟΚ 11-3
Μ. Αλέξανδρος-ΜΕΝΤ 3-0
Κρόνος-Πειραματικό 11-3
Ν. Βότσης 2-Απόλλων Καλαμαριάς 3-1
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς-Μ. Αλέξανδρος 1-3
ΜΕΝΤ-Κρόνος 0-3
Πειραματικό 1-ΑΣ Πανόραμα 3-0
Βεργίνα-ΧΑΝΘ 3-0
ΠΑΟΚ 1-ΑΕ Φοίνικα 3-0
Άρης 1-Ν. Βότσης 23-0
αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ 11-3
ΑΣ Πανόραμα-ΜΕΝΤ 3-0
Άρης 1-Βεργίνα 3-0
ΑΕ Φοίνικα-Πειραματικό 1 3-1
Κρόνος-Απόλλων Καλαμαριάς 3-1
Ν. Βότσης-Μ. Αλέξανδρος 0-3
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΣ Πανόραμα 3-1
ΜΕΝΤ-ΑΕ Φοίνικα Αναβολή
Πειραματικό 1-ΧΑΝΘ 0-3
Μ. Αλέξανδρος-Κρόνος3-0
Βεργίνα-Ν. Βότσης 3-1
ΠΑΟΚ 1-Άρης 11-3
αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΜΕΝΤ 3-0
ΑΣ Πανόραμα-Μ. Αλέξανδρος 0-3
Άρης 1-Πειραματικό 1 3-0
Βεργίνα-ΠΑΟΚ 10-3
ΑΕ Φοίνικα-Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Ν. Βότσης 2-Κρόνος 1-3
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς-ΧΑΝΘ 0-3
ΜΕΝΤ-Άρης 10-3
Πειραματικό 1-Βεργίνα 0-3
Μ. Αλέξανδρος-ΑΕ Φοίνικα 3-1
Κρόνος-ΑΣ Πανόραμα3-1
ΠΑΟΚ 1-Ν. Βότσης 23-1
αγωνιστική
ΧΑΝΘ-Μ. Αλέξανδρος 0-3
Άρης 1-Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Βεργίνα-ΜΕΝΤ 3-0
ΠΑΟΚ 1-Πειραματικό 13-2
ΑΕ Φοίνικα-Κρόνος 3-0
Ν. Βότσης 2-ΑΣ Πανόραμα 3-0
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς-Βεργίνα 3-0
ΜΕΝΤ-ΠΑΟΚ 10-3 (α.α.)
ΑΣ Πανόραμα-ΑΕ Φοίνικα 2-3
Μ. Αλέξανδρος-Άρης 10-3
Πειραματικό 1-Ν. Βότσης 23-2
Κρόνος-ΧΑΝΘ 3-0
αγωνιστική10η
Πειραματικό 1-ΜΕΝΤ
ΧΑΝΘ-ΑΣ Πανόραμα
Άρης 1-Κρόνος
Βεργίνα-Μ. Αλέξανδρος
Ν. Βότσης 2-ΑΕ Φοίνικα
ΠΑΟΚ 1-Απόλλων Καλαμαριάς
αγωνιστική11η
Απόλλων Καλαμαριάς-Πειραματικό 1
ΜΕΝΤ-Ν. Βότσης 2
ΑΕ Φοίνικα-ΧΑΝΘ
ΑΣ Πανόραμα-Άρης 1
Μ. Αλέξανδρος-ΠΑΟΚ 1
Κρόνος-Βεργίνα
Δ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΒΑΟ 3-0
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 10-3
ΑΣ Ελπίς 1-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
Μακεδονικός-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
Αίας Ευόσμου-Ιωνικός 10-3
αγωνιστική
ΒΑΟ-Μακεδονικός 0-3
ΑΣ Ελπίς 1-ΓΑΣ Ευκαρπίας 2-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 10-3
Ιωνικός 1-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-2
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Αίας Ευόσμου 3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-1
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-Ιωνικός 13-0
Μακεδονικός-ΑΣ Ελπίς 13-0
Αίας Ευόσμου-ΒΑΟ 3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Μακεδονικός 0-3
ΒΑΟ-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 0-3
ΑΣ Ελπίς 1-Αίας Ευόσμου 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ιωνικός 1 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 13-1
αγωνιστική
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΑΣ Ελπίς 13-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-ΒΑΟ 3-0
Ιωνικός 1-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2
Αίας Ευόσμου-ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3
Μακεδονικός-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-0
ΒΑΟ-Ιωνικός 1 2-3
ΑΣ Ελπίς 1-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 13-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου 3-0
αγωνιστική
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Μακεδονικός 2-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-1
Ιωνικός 1-ΑΣ Ελπίς 12-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΒΑΟ3-0
Αίας Ευόσμου-Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-3
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Ιωνικός 13-0
ΑΣ Ελπίς 1-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΒΑΟ 3-0
Μακεδονικός-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 10-3
Αίας Ευόσμου-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 1-3
αγωνιστική
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Κεραυνός Αγ. Παύλου3-0
ΒΑΟ-ΑΣ Ελπίς 10-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-Αίας Ευόσμου 3-0
Ιωνικός 1-Μακεδονικός
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-2
Ε ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΠΑΟΚ 32-3
ΔΑΣΩ-ΠΟ Ξηροκρήνης 3-0
Πανελλήνιος-Ακαδημία Όλυμπος 0-3
ΑΣ Ελπίς 2-ΔΕΚΑ 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-Αετός Φιλύρου 0-3
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
ΠΟ Ξηροκρήνης-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
Αετός Φιλύρου-ΔΕΚΑ 3-0
ΠΑΟΚ 3-ΔΑΣΩ 3-0
Ακαδημία Όλυμπος-ΑΣ Ελπίς 20-3
αγωνιστική
ΔΑΣΩ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 23-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Αετός Φιλύρου 1-3
Πανελλήνιος-ΠΑΟΚ 31-3
ΑΣ Ελπίς 2-ΠΟ Ξηροκρήνης 3-0
ΔΕΚΑ-Ακαδημία Όλυμπος 1-3
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΔΑΣΩ 3-0
Αετός Φιλύρου-Ακαδημία Όλυμπος 3-1
ΠΑΟΚ 3-ΑΣ Ελπίς 20-3
ΠΟ Ξηροκρήνης-ΔΕΚΑ 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-Πανελλήνιος 0-3
αγωνιστική
ΔΑΣΩ-Αετός Φιλύρου 0-3
Πανελλήνιος-ΑΣ Ωραιόκαστρο 1-3
ΑΣ Ελπίς 2-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 23-0
Ακαδημία Όλυμπος-ΠΟ Ξηροκρήνης 3-0
ΔΕΚΑ-ΠΑΟΚ 32-3
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΣ Ελπίς 3-0
ΔΑΣΩ-Πανελλήνιος 1-3
Αετός Φιλύρου-ΠΟ Ξηροκρήνης 3-0
ΠΑΟΚ 3-Ακαδημία Όλυμπος 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-ΔΕΚΑ 0-3
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς 2-ΔΑΣΩ 3-0
ΠΟ Ξηροκρήνης-ΠΑΟΚ 30-3
Πανελλήνιος-Αετός Φιλύρου
Ακαδημία Όλυμπος-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2
ΔΕΚΑ-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
αγωνιστική
ΔΑΣΩ-ΔΕΚΑ 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
Πανελλήνιος-ΑΣ Ελπίς 21-3
Αετός Φιλύρου-ΠΑΟΚ 33-1
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-ΠΟ Ξηροκρήνης 3-0
αγωνιστική
ΠΟ Ξηροκρήνης-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
ΑΣ Ελπίς 2-Αετός Φιλύρου 2-3
ΠΑΟΚ 3-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 23-0
Ακαδημία Όλυμπος-ΔΑΣΩ 1-3
ΔΕΚΑ-Πανελλήνιος 3-2
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΣ Λαγκαδά 0-3
ΑΟ Καβακλιωτών-Ιωνικός 21-3
Ακαδημία Αθλέτικο-Καμπανιακός
ΓΑΣ Κουφαλίων-ΑΕ Δέλτα 3-2
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Μακεδόνες Αξιού 3-0
αγωνιστική
ΑΣ Λαγκαδά-ΓΑΣ Κουφαλίων 1-3
Καμπανιακός-Μακεδόνες Αξιού 3-0
Ακαδημία Αθλέτικο-Γαλαξίας Αδένδρου0-3
Ιωνικός 2-Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-3
ΑΕ Δέλτα-Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-0
αγωνιστική
ΑΟ Καβακλιωτών-ΑΣ Λαγκαδά1-3
Γαλαξίας Αδένδρου-Καμπανιακός 0-3
ΓΑΣ Κουφαλίων-Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
Μακεδόνες Αξιού-Ιωνικός 21-3
Αναγέννηση Καλοχωρίου-ΑΕ Δέλτα 3-2
αγωνιστική
Καμπανιακός-Ιωνικός 23-0
Γαλαξίας Αδένδρου-ΓΑΣ Κουφαλίων 1-3
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
ΑΣ Λαγκαδά-Αναγέννηση Καλοχωρίου 2-3
ΑΕ Δέλτα-Μακεδόνες Αξιού 3-2
αγωνιστική
ΑΟ Καβακλιωτών-Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
Ιωνικός 2-ΑΕ Δέλτα 0-3
ΓΑΣ Κουφαλίων-Καμπανιακός 3-1
Μακεδόνες Αξιού-ΑΣ Λαγκαδά 3-2
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
αγωνιστική
Καμπανιακός-ΑΕ Δέλτα 3-1
Γαλαξίας Αδένδρου-Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-3
Ακαδημία Αθλέτικο-Μακεδόνες Αξιού 0-3
ΑΣ Λαγκαδά-Ιωνικός 23-1
ΓΑΣ Κουφαλίων-ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
αγωνιστική
ΑΟ Καβακλιωτών-Καμπανιακός 0-3
Ιωνικός 2-Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
ΑΕ Δέλτα-ΑΣ Λαγκαδά
Μακεδόνες Αξιού-Γαλαξίας Αδένδρου 3-1
Αναγέννηση Καλοχωρίου-ΓΑΣ Κουφαλίων 2-3
αγωνιστική
ΑΟ Καβακλιωτών-Αναγέννηση Καλοχωρίου 0-3
Καμπανιακός-ΑΣ Λαγκαδά 3-0
Γαλαξίας Αδένδρου-Ιωνικός 21-3
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΕ Δέλτα 0-3
ΓΑΣ Κουφαλίων-Μακεδόνες Αξιού 3-1
αγωνιστική
ΑΣ Λαγκαδά-Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
Ιωνικός 2-ΓΑΣ Κουφαλίων 2-3
ΑΕ Δέλτα-Γαλαξίας Αδένδρου
Μακεδόνες Αξιού-ΑΟ Καβακλιωτών 3-1
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Καμπανιακός