Κ18 Κοριτσιών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2021-2022

Α’ Φάση

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021ΑΣ Ωραιοκάστρου-ΕΟΣ0-3
25/9/2021Αριστοτέλης Επανομής-Καμπανιακός3-1
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
2/10/2021Ν. Βότσης-ΑΣ Ωραιόκαστρο3-0
2/10/2021ΕΟΣ-Αριστοτέλης Επανομής3-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021Αριστοτέλης Επανομής-Ν. Βότσης0-3
9/10/2021Καμπανιακός-ΕΟΣ0-3
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021Ν. Βότσης-Καμπανιακός3-0
16/10/2021ΑΣ Ωραιόκαστρο-Αριστοτέλης Επανομής0-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021 ΕΟΣ-Ν. Βότσης0-3
23/10/2021Καμπανιακός-ΑΣ Ωραιόκαστρο3-0
Βαθμολογία Α Ομίλου
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Ν. Βότσης44012-012
2ΕΟΣ4319-39
3Αριστοτέλης Επανομής4226-76
4Καμπανιακός4134-93
5ΑΣ Ωραιόκαστρο4040-120

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021Αστέρας Σίνδου-Εθνικός Πυλαίας0-3
25/9/2021ΓΑΣ Ευκαρπίας-Περσέας3-1
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
2/10/2021 ΠΑΟΚ-Αστέρας Σίνδου3-0
2/10/2021 Εθνικός Πυλαίας-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΠΑΟΚ0-3
9/10/2021Περσέας-Εθνικός Πυλαίας1-3
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021ΠΑΟΚ-Περσέας3-0
16/10/2021Αστέρας Σίνδου-ΓΑΣ Ευκαρπίας0-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021Εθνικός Πυλαίας-ΠΑΟΚ0-3
23/10/2021Περσέας-Αστέρας Σίνδου3-0
Βαθμολογία Β Ομίλου
α.α Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1ΠΑΟΚ44012-012
2Εθνικός Πυλαίας4319-49
3ΓΑΣ Ευκαρπίας4226-76
4Περσέας4135-93
5Αστέρας Σίνδου4040-120

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021Πειραματικό-Ακαδημία Όλυμπος3-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021Πειραματικό-ΑΣ Ελπίς0-3
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021ΑΣ Ελπίς-Ακαδημία Όλυμπος3-0
Βαθμολογία Γ Ομίλου
α.α Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1ΑΣ Ελπίς2206-06
2Πειραματικό2113-33
3Ακαδημία Όλυμπος2020-60

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021ΜΕΝΤ-ΑΕΝ Πανοράματος0-3
25/9/2021Μακεδόνες Αξιού-Βεργίνα3-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
2/10/2021Άρης-ΜΕΝΤ3-0
2/10/2021ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδόνες Αξιού2-3
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021Μακεδόνες Αξιού-Άρης2-3
9/10/2021Βεργίνα-ΑΕΝ Πανοράματος1-3
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021Άρης-Βεργίνα3-0
16/10/2021ΜΕΝΤ-Μακεδόνες Αξιού0-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021ΑΕΝ Πανοράματος-Άρης0-3
23/10/2021Βεργίνα-ΜΕΝΤ0-3
Βαθμολογία Δ Ομίλου
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Άρης 44012-212
2Μακεδόνες Αξιού 43111-59
3ΑΕΝ Πανοράματος4228-77
4ΜΕΝΤ4133-93
5Βεργίνα4041-120

Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021ΑΕ Πυλαίας-ΔΑΣΩ0-3
25/9/2021ΠΟ Μουδανιών-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου0-3
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
2/10/2021ΔΕΚΑ-ΑΕ Πυλαίας3-0
2/10/2021ΔΑΣΩ-ΠΟ Μουδανιών3-2
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021ΠΟ Μουδανιών-ΔΕΚΑ0-3
9/10/2021Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΔΑΣΩ3-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021ΔΕΚΑ-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου3-1
16/10/2021ΑΕ Πυλαίας-ΠΟ Μουδανιών0-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021ΔΑΣΩ-ΔΕΚΑ2-3
23/10/2021Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΑΕ Πυλαίας3-0
Βαθμολογία Ε Ομίλου
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΔΕΚΑ44012-311
2Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου43110-39
3ΔΑΣΩ4228-56
4ΠΟ Μουδανιών4135-94
5ΑΕ Πυλαίας 4040-12 0

ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ /

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021Αριστοτέλης Χαλκιδικής-ΧΑΝΘ3-1
25/9/2021ΑΣΚ Λαγκαδά-ΒΑΟ1-3
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
2/10/2021Αίας Ευόσμου-Αριστοτέλης Χαλκιδικής3-0
2/10/2021ΧΑΝΘ-ΑΣΚ Λαγκαδά2-3
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021ΑΣΚ Λαγκαδά-Αίας Ευόσμου0-3
9/10/2021ΒΑΟ-ΧΑΝΘ3-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021Αίας Ευόσμου-ΒΑΟ3-0
16/10/2021Αριστοτέλης Χαλκιδικής-ΑΣΚ Λαγκαδά1-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου3-0
23/10/2021ΒΑΟ-Αριστοτέλης Χαλκιδικής3-0
Βαθμολογία ΣΤ Ομίλου
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1 Αίας Ευόσμου4319-39
2ΒΑΟ4319-49
3ΑΣΚ Λαγκαδά4227-95
4ΧΑΝΘ4136-94
5Αριστοτέλης Χαλκιδικής4134-103

Ζ΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021ΑΣ Πανόραμα-Ατρόμητος Τριαδίου0-3
25/9/2021ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Γαλαξίας Αδένδρου3-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
2/10/2021Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Πανόραμα2-3
2/10/2021Ατρόμητος Τριαδίου-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος3-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Πήγασος Πολίχνης3-0
9/10/2021Γαλαξίας Αδένδρου-Ατρόμητος Τριαδίου0-3
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021Πήγασος Πολίχνης-Γαλαξίας Αδένδρου3-0
16/10/2021ΑΣ Πανόραμα-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος0-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021Ατρόμητος Τριαδίου-Πήγασος Πολίχνης3-0
23/10/2021Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΣ Πανόραμα0-3
Βαθμολογία Ζ Ομίλου
αα
ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Ατρόμητος Τριαδίου44012-012
2ΑΕΝ Αγ. Τριάδος4319-39
3ΑΣ Πανόραμα4226-87
4Πήγασος Πολίχνης413 5-9 4
5Γαλαξίας Αδένδρου4040-120

Η΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Ιωνικός3-0
25/9/2021Απόλλων Καλαμαριάς-Αναγέννηση Ρυσίου3-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
2/10/2021Μυγδονιακός-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων0-3
2/10/2021Ιωνικός-Απόλλων Καλαμαριάς3-0 (α.α)
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021Απόλλων Καλαμαριάς-Μυγδονιακός1-3
9/10/2021Αναγέννηση Ρυσίου-Ιωνικός0-3
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021Μυγδονιακός-Αναγέννηση Ρυσίου3-0
16/10/2021Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Απόλλων Καλαμαριάς3-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021Ιωνικός-Μυγδονιακός0-3
23/10/2021Αναγέννηση Ρυσίου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων0-3

Βαθμολογία Η Ομίλου
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων44012-012
2Μυγδονιακός4319-49
3Ιωνικός4226-66
4Απόλλων Καλαμαριάς4134-90
5Αναγέννηση Ρυσίου4040-120

Β ΦΑΣΗ

4οι-1οιΑΒΓ
Καμπανιακός-Ακαδημίες Πρωτ/τών Πεύκων3-00-32-3
Περσέας-Αίας Ευόσμου0-30-3
ΔΕΚΑ-άνευ αγώνα
ΜΕΝΤ-Ν. Βότσης0-30-3
ΠΟ Μουδανιών-Άρης0-30-3
ΧΑΝΘ-Ατρόμητος Τριαδίου0-30-3
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ελπίς0-30-3
Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΑΟΚ0-30-3
3οι-2οιΑΒΓ
Αριστοτέλης Επανωμής-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος3-01-30-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Μυγδονιακός0-30-3
Ακαδημία Όλυμπος-Εθνικός Πυλαίας0-30-3
ΑΕΝ Πανοράματος-ΒΑΟ0-31-3
ΔΑΣΩ-Μακεδόνες Αξιού1-30-3
ΑΣΚ Λαγκαδάς-ΕΟΣ0-30-3
ΑΣ Πανόραμα-Πειραματικό0-30-3
Ιωνικός-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου0-30-3
Γ ΦΑΣΗ
Α ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΔΕΚΑ-ΕΟΣ3-1
ΠΑΟΚ-Πειραματικό3-0
αγωνιστική
ΠΑΟΚ-ΔΕΚΑ3-0
Πειραματικό-ΕΟΣ0-3
αγωνιστική
ΕΟΣ-ΠΑΟΚ
ΔΕΚΑ-Πειραματικό
αγωνιστική
ΕΟΣ-ΔΕΚΑ
Πειραματικό-ΠΑΟΚ
αγωνιστική
ΔΕΚΑ-ΠΑΟΚ
ΕΟΣ-Πειραματικό
αγωνιστική
ΠΑΟΚ-ΕΟΣ
Πειραματικό-ΔΕΚΑ
Βαθμολογία Α΄ Ομίλου
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΠΑΟΚ2206-06
2ΔΕΚΑ2113-43
3ΕΟΣ2114-33
4Πειραματικό2020-60
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού-Ν. Βότσης0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΒΑΟ2-3
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Μακεδόνες Αξιού1-3
ΒΑΟ-Ν. Βότσης0-3
αγωνιστική
Ν. Βότσης- Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων
Μακεδόνες Αξιού-ΒΑΟ
αγωνιστική
Ν. Βότσης-Μακεδόνες Αξιού
ΒΑΟ- Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού- Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων
Ν. Βότσης-ΒΑΟ
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων- Ν. Βότσης
ΒΑΟ- Μακεδόνες Αξιού
Βαθμολογία Β΄ Ομίλου

α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Ν. Βότσης2206-06
2Μακεδόνες Αξιού2113-43
3ΒΑΟ2113-52
4Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων2023-61
Γ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας3-0
Άρης-Μυγδονιακός3-1
αγωνιστική
Άρης-ΑΣ Ελπίς1-3
Μυγδονιακός-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας3-0
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Άρης
ΑΣ Ελπίς-Μυγδονιακός
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-ΑΣ Ελπίς
Μυγδονιακός-Άρης
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-Άρης
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Μυγδονιακός
αγωνιστική
Άρης- ΑΕΝ Αγ. Τριάδας
Μυγδονιακός- ΑΣ Ελπίς
Βαθμολογία Γ΄ Ομίλου
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΑΣ Ελπίς2206-16
2Άρης2114-43
3Μυγδονιακός2114-33
4ΑΕΝ Αγ. Τριάδος2020-60
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Αίας Ευόσμου 3-1
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου-Εθνικός Πυλαίας3-0
Αίας Ευόσμου- Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου -Ατρόμητος Τριαδίου
Εθνικός Πυλαίας-Αίας Ευόσμου
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου -Εθνικός Πυλαίας
Αίας Ευόσμου-Ατρόμητος Τριαδίου
αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας-Ατρόμητος Τριαδίου
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου -Αίας Ευόσμου
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου- Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Αίας Ευόσμου- Εθνικός Πυλαίας
Βαθμολογία Δ΄ Ομίλου
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Ατρόμητος Τριαδίου2206-16
2Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1103-03
3Αίας Ευόσμου1011-30
4Εθνικός Πυλαίας2020-60
Δ΄ ΦΑΣΗ
1οι-2οιΑΒΓ
ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Α΄ ΦΑΣΗΣ-ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
1η ΑγωνιστικήΣκορ
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Βεργίνα0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Αριστοτέλης Χαλκιδικής0-3
ΑΕ Πυλαίας-Γαλαξίας Αδένδρου3-0
2η ΑγωνιστικήΣκορ
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Γαλαξίας Αδένδρου3-0 (α.α)
Αναγέννηση Ρυσίου-ΑΣ Ωραιόκαστρο3-1
Βεργίνα-ΑΕ Πυλαίας3-1
3η ΑγωνιστικήΣκορ
Γαλαξίας Αδένδρου-Βεργίνα1-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Αριστοτέλης Χαλκιδικής2-3
ΑΕ Πυλαίας-Αναγέννηση Ρυσίου
4η ΑγωνιστικήΣκορ
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Βεργίνα
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΕ Πυλαίας
Αναγέννηση Ρυσίου-Γαλαξίας Αδένδρου3-0 (α.α)
5η ΑγωνιστικήΣκορ
Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΣ Ωραιόκαστρο
Βεργίνα-Αναγέννηση Ρυσίου
ΑΕ Πυλαίας-Αριστοτέλης Χαλκιδικής
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
α.αΟμάδαΑγ.ΝΗΣετΒ
1Βεργίνα 3309-29
2Αριστοτέλης Χαλκιδικής3309-28
3Αναγέννηση Ρυσίου3216-46
4ΑΕ Πυλαίας2113-33
5ΑΣ Ωραιόκαστρο3033-91
6Γαλαξίας Αδένδρου4041-12-6
ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Β΄ ΦΑΣΗΣ-ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική Σκορ
Περσέας-Αριστοτέλης Επανομής

ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣ Πανόραμα 3-1
2η αγωνιστική Σκορ
Αριστοτέλης Επανομής-ΑΣ Πανόραμα
Περσέας-ΑΕΝ Πανοράματος
3η αγωνιστική Σκορ
ΑΕΝ Πανοράματος-Αριστοτέλης Επανομής
ΑΣ Πανόραμα-Περσέας
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
α.α Ομάδα Αγ. Ν Η Σετ Β
1
2
3
4
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική Σκορ
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΜΕΝΤ
ΔΑΣΩ-ΧΑΝΘ
2η αγωνιστική Σκορ
ΧΑΝΘ-ΑΣΚ Λαγκαδά
Καμπανιακός-ΔΑΣΩ
3η αγωνιστική Σκορ
ΑΣΚ Λαγκαδά-Καμπανιακός
ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ
4η αγωνιστική Σκορ
ΔΑΣΩ-ΑΣΚ Λαγκαδά
Καμπανιακός-ΜΕΝΤ
5η αγωνιστική Σκορ
ΧΑΝΘ-Καμπανιακός
ΜΕΝΤ-ΔΑΣΩ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
α.α. Ομάδα Αγ. Ν Η Σετ Β
1
2
3
4

Β ΟΜΑΔΕΣ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Αρίων Μηχ.-Σιθωνιακός
Άρης 1-Ατρόμητος Τριαδίου3-0
Μαχητές Καλλικράτειας-Έσπερος Θέρμης1-3
Ποσειδών Μηχ.-Ζέφυρος3-1
ΑΕΝ Πανοράματος-ΓΑΣ Βασιλικών0-3
αγωνιστική
Περσέας-Αρών Μηχ.1-3
Σιθωνιακός-Άρης 11-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Μαχητές Καλλικράτειας1-3
Έσπερος Θέρμης-Αστέρας Πλαγιαρίου3-0
ΓΑΣ Βασιλικών-Ποσειδών Μηχ.0-3
αγωνιστική
Άρης 1-Περσέας3-0
Μαχητές Καλλικράτειας-Σιθωνιακός3-0
Αστέρας Πλαγιαρίου-Ατρόμητος Τριαδίου0-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Έσπερος Θέρμης0-3
Ζέφυρος-ΓΑΣ Βασιλικών3-1
αγωνιστική4η
Περσέας-
Μαχητές Καλλικράτειας
3-0
Αρίων Μηχ.-Άρης 12-3
Σιθωνιακός-Αστέρας Πλαγιαρίου1-3
Ατρόμητος Τριαδίου-ΑΕΝ Πανοράματος3-0
Έσπερος Θέρμης-Ποσειδών Μηχ.3-0
αγωνιστική
Αστέρας Πλαγιαρίου-Περσέας2-3
Μαχητές Καλλικράτειας-Αρίων Μηχ.3-1
ΑΕΝ Πανοράματος-Σιθωνιακός1-3
Ποσειδών Μηχ.-Ατρόμητος Τριαδίου1-3
Ζέφυρος-Έσπερος Θέρμης1-3
αγωνιστική
Περσέας-ΑΕΝ Πανοράματος3-0
Αρίων Μηχ.-Αστέρας Πλαγιαρίου0-3
Άρης 1-
Μαχητές Καλλικράτειας
1-3
Σιθωνιακός-Ποσειδών Μηχ.0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Ζέφυρος0-3
Έσπερος Θέρμης-ΓΑΣ Βασιλικών3-1
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχ.-Περσέας2-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Αρίων Μηχ.0-3
Αστέρας Πλαγιαρίου-Άρης 10-3
Ζέφυρος-Σιθωνιακός3-0
ΓΑΣ Βασιλικών-Ατρόμητος Τριαδίου2-3
αγωνιστική
Περσέας-Ζέφυρος1-3
Αρίων Μηχ.-Ποσειδών Μηχ.0-3
Άρης 1-ΑΕΝ Πανοράματος3-0
Μαχητές Καλλικράτειας-Αστέρας Πλαγιαρίου3-0
Σιθωνιακός-ΓΑΣ Βασιλικών0-3
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-Περσέας3-0
Ζέφυρος-Αρίων Μηχ.3-0
Ποσειδών Μηχ.-Άρης 13-0
ΑΕΝ Πανοράματος-
Μαχητές Καλλικράτειας
0-3
Έσπερος Θέρμης-Ατρόμητος Τριαδίου3-0
αγωνιστική 10η
Αρίων Μηχ-.ΓΑΣ Βασιλικών0-3
Άρης 1-Ζέφυρος3-0
Μαχητές Καλλικράτειας-Ποσειδών Μηχ.3-0
Αστέρας Πλαγιαρίου-ΑΕΝ Πανοράματος3-0
Σιθωνιακός-Έσπερος Θέρμης0-3
αγωνιστική 11η
Έσπερος Θέρμης-Περσέας
ΓΑΣ Βασιλικών-Άρης 1
Ζέφυρος-
Μαχητές Καλλικράτειας
Ποσειδών Μηχ.-Αστέρας Πλαγιαρίου
Ατρόμητος Τριααδίου-Σιθωνιακός
αγωνιστική 12η
Περσέας-Ατρόμητος Τριαδίου
Αρίων Μηχ.-Έσπερος Θέρμης
Μαχητές Καλλικράτειας-ΓΑΣ Βασιλικών
Αστέρας Πλαγιαρίου-Ζέφυρος
ΑΕΝ Πανοράματος-Ποσειδών Μηχ.
αγωνιστική 13η
Σιθωνιακός-Περσέας
Ατρόμητος Τριαδίου-Αρίων Μηχ.
Έσπερος Θέρμης-Άρης 1
ΓΑΣ Βασιλικών-Αστέρας Πλαγιαρίου
Ζέφυρος-ΑΕΝ Πανοράματος

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική1η
Κρόνος-Άρης 23-2
Μ. Αλέξανδρος-Περσέας 23-1
Προμηθέας Πυλαίας-Εθνικός Πυλαίας3-0
ΠΑΟΚ-Ν. Βότσης 12-3
αγωνιστική2η
Άρης 2-Μ. Αλέξανδρος3-2
Περσέας 2-Προμηθέας Πυλαίας3-0
Εθνικός Πυλαίας-ΠΑΟΚ1-3
Πειραματικό-Ν. Βότση1-3
αγωνιστική3η
Προμηθέας Πυλαίας-Άρης 20-3
ΑΕ Φοίνικα-Πειραματικό1-3
Ν. Βότσης 1-Εθνικός Πυλαίας3-0
ΠΑΟΚ-Περσέας 23-0
αγωνιστική4η
Περσέας 2-Ν. Βότσης 12-3
ΑΕ Φοίνικα-Κρόνος3-2
Πειραματικό-Εθνικός Πυλαίας3-0
Άρης 2-ΠΑΟΚ3-0
αγωνιστική5η
Μ. Αλέξανδρος-ΑΕ Φοίνικα3-2
Κρόνος-Πειραματικό0-3
Ν. Βότσης 1-Άρης 21-3
Εθνικός Πυλαίας-Περσέας 20-3
αγωνιστική6η
ΑΕ Φοίνικα-Προμηθέας Πυλαίας3-1
Πειραματικό-Περσέας 23-0
Άρης 2-Εθνικός Πυλαίας3-0
Κρόνος-Μ. Αλέξανδρος3-0
αγωνιστική7η
Περσέας 2-Άρης 22-3
Μ. Αλέξανδρος-Πειραματικό1-3
Προμηθέας Πυλαίας-Κρόνος3-1
ΠΑΟΚ-ΑΕ Φοίνικα2-3
αγωνιστική8η
Μ. Αλέξανδρος-Προμηθέας Πυλαίας3-2
ΑΕ Φοίνικα-Ν. Βότσης 12-3
Πειραματικό-Άρης 23-0
Κρόνος-ΠΑΟΚ3-0
αγωνιστική9η
Προμηθέας Πυλαίας-Πειραματικό0-3
Ν. Βότσης-Κρόνος1-3
ΠΑΟΚ-Μ. Αλέξανδρος0-3
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕ Φοίνικα1-3
αγωνιστική10η
Μ. Αλέξανδρος-Ν. Βότσης 13-0
Προμηθέας Πυλαίας-ΠΑΟΚ3-1
ΑΕ Φοίνικα-Περσέας 2
Κρόνος-Εθνικός Πυλαίας3-1
αγωνιστική11η
Περσέας 2-Κρόνος
Άρης 2-ΑΕ Φοίνικα
Ν. Βότσης 1-Προμηθέας Πυλαίας
ΠΑΟΚ-Πειραματικό
Εθνικός Πυλαίας-Μ. Αλέξανδρος

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική1η
Αίας Ευόσμου 1-ΑΣ Ελπίς0-3
Άρης 3-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων0-3
αγωνιστική2η
ΑΣ Ελπίς-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΔΕΚΑ0-3
αγωνιστική3η
Κεραυνός Αγ. Παύλου- Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων3-1
Άρης 3-ΑΣ Ελπίς0-3
Αίας Ευόσμου 1-Πανελλήνιος3-1
αγωνιστική4η
Αίας Ευόσμου 1-Ν. ΓενεάΑναβλήθηκε
ΑΣ Ελπίς- ΔΕΚΑ 1-3
αγωνιστική5η
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΣ Ελπίς1-3
Άρης 3- Αίας Ευόσμου 13-2
Ν. Γενεά-Πανελλήνιος0-3
αγωνιστική6η
Αίας Ευόσμου 1-ΔΕΚΑ 0-3
Πανελλήνιος-Ακαδημίες Πρωταθλητών 3-0
Ν. Γενεά-Άρης 3 0-3
αγωνιστική7η
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Αίας Ευόσμου 1 3-0
ΔΕΚΑ-Ν. Γενεά 3-0
Άρης 3-Πανελλήνιος 3-2
αγωνιστική8η
Άρης 3-ΔΕΚΑ 3-1
ΑΣ Ελπίς-Ακαδημίες Πρωταθλητών 3-2
Ν. Γενεά-Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-3
αγωνιστική9η
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Άρης 3 0-3
ΔΕΚΑ-Πανελλήνιος 3-1
αγωνιστική10η
Αίας Ευόσμου 1-Ακαδημίες Πρωταθλητών 0-3
ΔΕΚΑ-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-2
Πανελλήνιος-ΑΣ Ελπίς 3-0
αγωνιστική11η
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Πανελλήνιος
Ακαδημίες Πρωταθλητών-Ν. Γενεά

Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική1η
Ιωνικός-Ακαδημία Αθλέτικο3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-1
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΑΕ Δέλτα
Μακεδονικός-Καμπανιακός0-3
αγωνιστική2η
Μακεδονικός-Ιωνικός3-0
ΔΑΣΩ-ΑΣΚ Λαγκαδά0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΓΑΣ Χαλκηδόνας3-1
Καμπανιακός-ΑΕ Δέλτα3-0
αγωνιστική3η
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΔΑΣΩ3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων3-0
Ιωνικός-Καμπανιακός0-3
ΑΕ Δέλτα-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-0
αγωνιστική4η
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΓΑΣ Χαλκηδόνας0-3 (α.α)
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΣΚ Λαγκαδά0-3
ΔΑΣΩ-ΑΕ Δέλτα0-3
Καμπανιακός-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-0
αγωνιστική5η
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Ακαδημία Αθλέτικο3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-Μακεδονικός3-1
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΔΑΣΩ3-0
ΑΕ Δέλτα-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων
αγωνιστική6η
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΓΑΣ Ευκαρπίας0-3
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΕ Δέλτα0-3
Ιωνικός-ΑΣΚ Λαγκαδά1-3
Μακεδονικός-ΓΑΣ Χαλκηδόνας3-0
Καμπανιακός-ΔΑΣΩ3-0
αγωνιστική7η
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Ιωνικός
ΔΑΣΩ-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων3-0 (α.α)
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Ακαδημία Αθλέτικο3-0
ΑΕ Δέλτα-Μακεδονικός3-1
αγωνιστική8η
Ακαδημία Αθλέτικο-ΔΑΣΩ0-3
Ιωνικός-ΑΕ Δέλτα0-3
Μακεδονικός-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-2
Καμπανιακός-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων3-0 (α.α)
αγωνιστική9η
ΔΑΣΩ-Μακεδονικός0:3
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Ακαδημία Αθλέτικο0-3 (α.α)
ΑΣΚ Λαγκαδά-Καμπανιακός2-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Ιωνικός3-0
αγωνιστική10η
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΓΑΣ Χαλκηδόνας3-1
Ιωνικός-ΔΑΣΩ1-3
Μακεδονικός-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων3-0 (α.α)
Καμπανιακός-Ακαδημία Αθλέτικο3-0
αγωνιστική11η
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Καμπανιακός
Ακαδημία Αθλέτικο-Μακεδονικός
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Ιωνικός0-3 (α.α)
ΑΕ Δέλτα-ΑΣΚ Λαγκαδά