Κ18 Κοριτσιών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2023-2024

Α’ Φάση

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
* *
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
Βαθμολογία Α Ομίλου
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1****0-00
2****0-00
3****0-00
4****0-00
5****0-00

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
Βαθμολογία Β Ομίλου
α.α Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1****0-00
2****0-00
3****0-00
4****0-00
5 ****0-00

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
**
**
Βαθμολογία Γ Ομίλου
α.α Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1*0000-00
2*0000-00
3*0000-00
4*0000-00
5*0000-00

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Πανελλήνιος3-1
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
ΑΣ Ελπίς-ΜΕΝΤ3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-ΓΑΣ Ευκαρπίας0-3
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΣ Ελπίς0-3
Πανελλήνιος-Απόλλων Καλαμαριάς3-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
ΑΣ Ελπίς-Πανελλήνιος3-0
ΜΕΝΤ-ΓΑΣ Ευκαρπίας0-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΣ Ελπίς0-3
Πανελλήνιος-ΜΕΝΤ3-1
Βαθμολογία Δ Ομίλου
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΑΣ Ελπίς 44012-012
2ΓΑΣ Ευκαρπίας 4319-39
3Πανελλήνιος 4226-76
4ΜΕΝΤ4134-93
5Απόλλων Καλαμαριάς4040-120

Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
ΔΑΣΩ-ΕΟΣ3-0
Μυγδονιακός-Καμπανιακός3-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
ΔΕΚΑ-ΔΑΣΩ3-0
ΕΟΣ-Μυγδονιακός0-3
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
Μυγδονιακός-ΔΕΚΑ2-3
Καμπανιακός-ΕΟΣ3-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
ΔΕΚΑ-Καμπανιακός3-0
ΔΑΣΩ-Μυγδονιακός0-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
ΕΟΣ-ΔΕΚΑ0-3
Καμπανιακός-ΔΑΣΩ2-3
Βαθμολογία Ε Ομίλου
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΔΕΚΑ44012-211
2Μυγδονιακός 43111-310
3ΔΑΣΩ4226-85
4Καμπανιακός4135-94
5ΕΟΣ4040-120

ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
Αριστοτέλης Επανομής-Πειραματικό0-3
Περσέας-Ακαδημία Όλυμπος3-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Αριστοτέλης Επανομής3-1
Πειραματικό-Περσέας3-1
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
Περσέας-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων3-0
Ακαδημία Όλυμπος-Πειραματικό0-3
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Ακαδημία Όλυμπος3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Περσέας0-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
Πειραματικό-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων3-0
Ακαδημία Όλυμπος-Αριστοτέλης Επανομής3-0
Βαθμολογία ΣΤ Ομίλου
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1 Πειραματικό44012-112
2Περσέας 43110-39
3Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων4226-76
4Ακαδημία Όλυμπος4133-93
5Αριστοτέλης Επανομής 4041-120

Ζ΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
ΑΣΚ Λαγκαδά-Αρίων Μηχ.3-0
ΑΕ Φοίνικα-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων3-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
Αίας Ευόσμου-ΑΣΚ Λαγκαδά0-3
Αρίων Μηχ.-ΑΕ Φοίνικα0-3
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
ΑΕ Φοίνικα-Αίας Ευόσμου3-2
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Αρίων Μηχ. 3-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
Αίας Ευόσμου-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων3-1
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΕ Φοίνικα3-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
Αρίων Μηχ.-Αίας Ευόσμου0-3
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Βαθμολογία Ζ Ομίλου
αα
ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΑΣΚ Λαγκαδά 44012-012
2ΑΕ Φοίνικα4319-58
3Αίας Ευόσμου 4228-77
4ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 4134-93
5Αρίων Μηχ. 404 0-120

Η΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
Αναγέννηση Ρυσίου-Πήγασος Πολίχνης0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΓΑΣ Βασιλικών3-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Αναγέννηση Ρυσίου3-1
ΓΑΣ Βασιλικών-Πήγασος Πολίχνης0-3
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
Πήγασος Πολίχνης-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου3-1
Αναγέννηση Ρυσίου-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0

Βαθμολογία Η Ομίλου
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Πήγασος Πολίχνης 3309-19
2Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου3217-46
3Αναγέννηση Ρυσίου3124-63
4ΓΑΣ Βασιλικών 3030-90

*Οι 4 πρώτες ομάδες κάθε ομίλου θα προκριθούν στη Β΄ Φάση.
**Στη Β΄ Φάση θα αγωνιστούν, μετά από κλήρωση, οι 1οι των ομίλων με τους 4ους και οι 2οι με τους 3ους, στις δύο νίκες. Οι πρώτοι αγώνες θα διεξαχθούν στην έδρα των 3ων και 4ων, οι δεύτεροι αγώνες στην έδρα των 1ων και 2ων και αν χρειασθούν τρίτοι αγώνες, αυτοί θα διεξαχθούν σε ουδέτερο γήπεδο. Οι νικητές των ζευγαριών θα προκριθούν στη Γ΄ Φάση.

Β ΦΑΣΗ

4οι-1οιΑΒΓ
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Πειραματικό0-32-3
Εθνικός Πυλαίας-ΑΣΚ Λαγκαδά0-30-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Άρης0-30-3
ΜΕΝΤ-ΒΑΟ0-30-3
Καμπανιακός-ΑΣ Ελπίς0-30-3
Ακαδημία Όλυμπος-Πήγασος Πολίχνης0-30-3
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΔΕΚΑ0-30-3
ΓΑΣ Βασιλικών-Ν. Βότσης0-30-3
3οι-2οιΑΒΓ
Ποσειδών Μηχ.-ΓΑΣ Ευκαρπίας2-31-3
ΧΑΝΘ-Περσέας0-30-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-ΑΕ Φοίνικα3-03-0
Πανελλήνιος-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

ΔΑΣΩ-ΠΟ Μουδανιών 0-3 0-3
0-30-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΠΑΟΚ0-30-3
Αίας Ευόσμου-Μυγδονιακός0-31-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Ιωνικός3-00-31-3
Γ ΦΑΣΗ
Α ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Άρης-Περσέας 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΣΚ Λαγκαδά 2-3
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Άρης 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-Περσέας 0-3
αγωνιστική
Περσέας-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
Άρης-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0
αγωνιστική
Περσέας-Άρης 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-2
αγωνιστική
Άρης-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
Περσέας-ΑΣΚ Λαγκαδά1-3
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Περσέας 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-Άρης 0-3
Βαθμολογία Α΄ Ομίλου
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Άρης 66018-018
2Περσέας63310-99
3ΑΣΚ Λαγκαδά 6339-147
4ΓΑΣ Ευκαρπίας 6064-182
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΒΑΟ-ΠΟ Μουδανιών3-1
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΑΣ Ελπίς 0-3
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΒΑΟ 1-3
ΑΣ Ελπίς-ΠΟ Μουδανιών 3-0
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
ΒΑΟ-ΑΣ Ελπίς0-3
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών-ΒΑΟ0-3
ΑΣ Ελπίς-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
αγωνιστική
ΒΑΟ-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-1
ΠΟ Μουδανιών-ΑΣ Ελπίς 1-3
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΠΟ Μουδανιών 3-2
ΑΣ Ελπίς-ΒΑΟ 3-1
Βαθμολογία Β΄ Ομίλου
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΑΣ Ελπίς66018-218
2ΒΑΟ64213-912
3Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου6248-145
4ΠΟ Μουδανιών 6064-181

Γ ΟΜΙΛΟΣ
σε
αγωνιστική
Ν. Βότσης-ΠΑΟΚ 3-1
Ιωνικός-ΔΕΚΑ 0-3
αγωνιστική
Ιωνικός-Ν. Βότσης 0-3
ΔΕΚΑ-ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Ιωνικός 3-1
Ν. Βότσης-ΔΕΚΑ 0-3
αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Ν. Βότσης 0-3
ΔΕΚΑ-Ιωνικός 3-0
αγωνιστική
Ν. Βότσης-Ιωνικός 3-1
ΠΑΟΚ-ΔΕΚΑ 2-3
αγωνιστική
Ιωνικός-ΠΑΟΚ 0-3
ΔΕΚΑ-Ν. Βότσης 3-0
Βαθμολογία Γ΄ Ομίλου
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΔΕΚΑ66018-217
2Ν. Βότσης 64212-812
3ΠΑΟΚ6249-137
4Ιωνικός 6062-180
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μυγδονιακός-Πήγασος Πολίχνης 1-3
Πειραματικό-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας 3-0
αγωνιστική
Πειραματικό-Μυγδονιακός 3-1
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Πήγασος Πολίχνης 0-3
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-Πειραματικό 3-2
Μυγδονιακός-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας 3-0
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-Μυγδονιακός1-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Πειραματικό 0-3
αγωνιστική
Μυγδονιακός-Πειραματικό 3-0
Πήγασος Πολίχνης-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας 3-1
αγωνιστική
Πειραματικό-Πήγασος Πολίχνης 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Μυγδονιακός 0-3
Βαθμολογία Δ΄ Ομίλου
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Πειραματικό64214-713
2Μυγδονιακός64214-712
3Πήγασος Πολίχνης64213-1011
4ΑΕΝ Αγ. Τριάδας 6061-180
Δ΄ ΦΑΣΗ
1οι-2οιΑΒΓ
Άρης-Μυγδονιακός3-03-0
ΑΣ Ελπίς-Ν. Βότσης0-30-3
ΔΕΚΑ-ΒΑΟ3-03-0
Πειραματικό-Περσέας3-01-33-0
ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Α΄ ΦΑΣΗΣ-ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
1η ΑγωνιστικήΣκορ
Έσπερος Θέρμης-Βεργίνα 3-1
Αρίων Μηχ.-Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
ΕΟΣ-Αριστοτέλης Επανομής 0-3
2η ΑγωνιστικήΣκορ
ΕΟΣ-Έσπερος Θέρμης 0-3
Βεργίνα-Αρίων Μηχ.3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Γαλαξίας Αδένδρου0-3
3η ΑγωνιστικήΣκορ
Αρίων Μηχ.-ΕΟΣ1-3
Γαλαξίας Αδένδρου-Βεργίνα3-2
Έσπερος Θέρμης-Αριστοτέλης Επανομής3-0
4η ΑγωνιστικήΣκορ
ΕΟΣ-Γαλαξίας Αδένδρου0-3
Αρίων Μηχ.-Έσπερος Θέρμης 0-3
Αριστοτέλης Επανομής-Βεργίνα 3-0
5η ΑγωνιστικήΣκορ
Γαλαξίας Αδένδρου-Έσπερος Θέρμης3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Αρίων Μηχ.2-3
Βεργίνα-ΕΟΣ3-0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
α.αΟμάδαΑγ.ΝΗΣετΒ
1Γαλαξίας Αδένδρου 55015-214
2Έσπερος Θέρμης 54112-412
3Αριστοτέλης Επανομής 5238-97
4Βεργίνα 5239-97
5ΕΟΣ5143-133
6Αρίων Μηχ. 5144-142
ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Β΄ ΦΑΣΗΣ-ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστικήΣκορ
Ποσειδών Μηχ.-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
ΓΑΣ Βασιλικών-Εθνικός Πυλαίας 1-3
2η αγωνιστικήΣκορ
Ποσειδών Μηχ.-ΓΑΣ Βασιλικών1-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Εθνικός Πυλαίας 3-0
3η αγωνιστικήΣκορ
Εθνικός Πυλαίας-Ποσειδών Μηχ. 3-1
ΓΑΣ Βασιλικών-ΑΕΝ Πανοράματος3-1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
α.α Ομάδα Αγ. ΝΗΣετΒ
1Εθνικός Πυλαίας 3216-56
2ΓΑΣ Βασιλικών3217-56
3Ποσειδών Μηχ.3125-63
4ΑΕΝ Πανοράματος3124-63
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστικήΣκορ
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων3-2
Πανελλήνιος-ΧΑΝΘ0-3
2η αγωνιστικήΣκορ
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Πανελλήνιος1-3
ΜΕΝΤ-Νέος ΓΣ Ηρακλής0-3
3η αγωνιστικήΣκορ
ΧΑΝΘ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων3-0
Πανελλήνιος-ΜΕΝΤ3-0
4η αγωνιστικήΣκορ
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Πανελλήνιος3-0
ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ0-3
5η αγωνιστικήΣκορ
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΜΕΝΤ3-1
ΧΑΝΘ-Νέος ΓΣ Ηρακλής3-0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
α.α. Ομάδα Αγ.ΝΗΣετΒ
1ΧΑΝΘ44012-012
2Νέος ΓΣ Ηρακλής 4319-58
3Πανελλήνιος4226-76
4Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων4136-104
5ΜΕΝΤ4041-120

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστικήΣκορ
ΔΑΣΩ-Καμπανιακός 3-0
Ακαδημία Όλυμπος-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 0-3
2η αγωνιστικήΣκορ
ΔΑΣΩ-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
Καμπανιακός-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-0
3η αγωνιστικήΣκορ
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΔΑΣΩ0-3
Ακαδημία Όλυμπος-Καμπανιακός 0-3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
α.α. Ομάδα Αγ.ΝΗΣετΒ
1ΔΑΣΩ 3309-09
2Καμπανιακός 3216-36
3ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3123-63
4 Ακαδημία Όλυμπος3030-90
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν. Βότσης-ΔΕΚΑ 3-2 (25-19, 20-25, 17-25, 25-18, 17-15)
Ν. Βότσης (Βαλσαμίδης): Θεοδωρίδου, Παπαδοπούλου, Ασβεστά, Τσακαγιάννη, Μανωλακάκη, Χαλκίδη, λ Βαλάση, Γκλαβίνα, Βουτσινά, Προδρόμου, Κιοσκέρογλου.
ΔΕΚΑ (Γαβαλά): Δανιηλίδου, Κανάκη Γ., Καλούση, Χατζηβρέττα, Κατσάλη, Λιοτοπούλου, λ Καρατσιόλη, Πασχαλίδου, Γιαμαλοπούλου, Βλαχοπούλου, Κανάκη Π., Φιλίππου, Γηρεάδου, λ Πλιόσκα.
Διαιτητές: Κοτσικάρη, Κουκουμάκας, Λαδοπούλου.
Άρης-Πειραματικό 1-3 (19-25, 20-25, 25-21, 14-25)
Άρης (Τρύψια): Βολανάκη, Παντελίδου, Κολτσίδα, Νταφοπούλου, Κουζούνη, Φετφατσίδη, λ Κανελλοπούλου, Φράγκου, Δούβαλη, Αβραμίδου, Μαξιμιάδου.
Πειραματικό (Δράμπας): Μπέτι, Σαπουνά, Κωστάρα, Κυριαζή, Στοΐδου, Γαζέα, λ Δίπλα, Ζιούπα, Μεϊμαρίδου.
Διαιτητές: Κουκουμάκας, Κοτσικάρη, Λαδοπούλου.
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άρης-Ν. Βότσης (25-11, 25-20, 28-26)
Άρης (Τρύψια): Βολανάκη, Παντελίδου, Κολτσίδα, Νταφοπούλου, Κουζούνη, Φετφατσίδη, λ Κανελλοπούλου, Φράγκου.
Ν. Βότσης (Βαλσαμίδης): Θεοδωρίδου, Παπαδοπούλου, Ασβεστά, Τσακαγιάννη, Μανωλακάκη, Χαλκίδη, λ Βαλάση, Γκλαβίνα, Βουτσινά, Δήμου, Μπουκουβάλα, λ Νινιατσούδη.
Διαιτητές: Λούμσι, Δρανίτσας, Εμμανουηλίδου.
Πειραματικό-ΔΕΚΑ 2-3 (19-25, 25-22, 20-25, 25-21, 11-15)
Πειραματικό (Δράμπας): Μπέτι, Σαπουνά, Κωστάρα, Κυριαζή, Στοΐδου, Γαζέα, λ Δίπλα, Ζιούπα, Κουγιουμτζόγλου, Γεωργιάδου, Μυλοπούλου.
ΔΕΚΑ (Γαβαλά): Κανάκη, Δανιηλίδου, Καλούση, Χατζηβρέττα, Κατσάλη, Πασχαλίδου, λ Καρατσιόλη, Λαζαρίδου, Γιαμαλοπούλου, Βλαχοπούλου, Λιοτοπούλου, Φιλίππου, Ξενιτοπούλου.
Διαιτητές: Δρανίτσας, Λούμσι, Εμμανουηλίδου.
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΕΚΑ-Άρης 3-2 (21-25, 23-25, 25-16, 25-23, 15-9)
ΔΕΚΑ (Γαβαλά): Δανιηλίδου, Κανάκη, Καλούση, Χατζηβρέττα, Κατσάλη, Λιοτοπούλου, λ Καρατσιόλη, Φιλίππου, Πασχαλίδου, Βλαχοπούλου.
Άρης (Τρύψια): Βολανάκη, Παντελίδου, Κολτσίδα, Νταφοπούλου, Κουζούνη, Φετφατσίδη, λ Κανελλοπούλου, Φράγκου, Αβραμίδου, Πιτσιγκώνη, Μαξιμιάδου.
Διαιτητές: Δρανίτσας, Σταυρίδης, Βασδέκης Κ.
Πειραματικό-Ν.Βότσης 3-0 (26-24, 25-22, 25-16)
Πειραματικό (Δράμπας): Μπέτι, Σαπουνά, Κωστάρα, Κυριαζή, Κουγιουμτζόγλου, Γαζέα, λ Δίπλα, Ζιούπα, Τσαρτσαλη, Πεκρίδου, λ Μπαρδούκα.
Ν. Βότσης (Βαλσαμίδης): Θεοδωρίδου, Παπαδοπούλου, Ασβεστά, Τσακαγιάννη, Μανωλακάκη, Χαλκίδη, λ Βαλάση, Γκλαβίνα, Βουτσινά, Προδρόμου, Κιοσκέρογλου, Δήμου, Μπουκουβάλα, λ Νινιατσούδη.
Διαιτητές: Σταυρίδης, Παπαδοπούλου, Βασδέκης Κ.

FINAL 4

α.α. Ομάδα Αγ.ΝΗΣετΒ
1Πειραματικό 3218-47
2ΔΕΚΑ3218-75
3Άρης 3126-64
4Ν.Βότσης3123-82
MVP: Μυρτώ Σαπουνά (Πειραματικό)

Β ΟΜΑΔΕΣ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Έσπερος Θέρμης 2-Σιθωνιακός1-3
ΑΣ Πανόραμα-Μαχητές Καλλικράτειας0-3
Ατρόμητος Τριαδίου 3-Αναγέννηση Ρυσίου1-3
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Αστέρας Πλαγιαρίου 11-3
Αρίων Μηχ.-Ζέφυρος0-3
αγωνιστική
Αρίων Μηχ.-Έσπερος Θέρμης 23-1
Σιθωνιακός-ΑΣ Πανόραμα 1-3
Μαχητές Καλλικράτειας-Ατρόμητος Τριαδίου 13-0
Αναγέννηση Ρυσίου-Αριστοτέλης Χαλκιδικής0-3
Ζέφυρος-Άρης 13-1
αγωνιστική
ΑΣ Πανόραμα-Αρίων Μηχ. 3-1
Ατρόμητος Τριαδίου 1-Σιθωνιακός 3-0
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Μαχητές Καλλικράτειας 1-3
Άρης 1-Αστέρας Πλαγιαρίου 11-3
Έσπερος Θέρμης 2-Ζέφυρος 0-3
αγωνιστική4η
Αρίων Μηχ.-Ατρόμητος Τριαδίου 13-1
Έσπερος Θέρμης 2-ΑΣ Πανόραμα 0-3
Σιθωνιακός-Αριστοτέλης Χαλκιδικής0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Άρης 12-3
Ζέφυρος-Αστέρας Πλαγιαρίου 10-3
αγωνιστική
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Αρίων Μηχ. 1-3
Ατρόμητος Τριαδίου 1-Έσπερος Θέρμης 23-0
Άρης 1-Μαχητές Καλλικράτειας 3-2
Αστέρας Πλαγιαρίου 1-Αναγέννηση Ρυσίου3-0
ΑΣ Πανόραμα-Ζέφυρος 1-3
αγωνιστική
Έσπερος Θέρμης 2-Αριστοτέλης Χαλκιδικής 0-3
ΑΣ Πανόραμα-Ατρόμητος Τριαδίου 13-1
Σιθωνιακός-Άρης 10-3
Μαχητές Καλλικράτειας-Αστέρας Πλαγιαρίου 12-3
Ζέφυρος-Αναγέννηση Ρυσίου3-1
αγωνιστική
Άρης 1-Αρίων Μηχ. 3-1
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-ΑΣ Πανόραμα 3-0 (α.α)
Αστέρας Πλαγιαρίου 1-Σιθωνιακός 3-0
Αναγέννηση Ρυσίου-Μαχητές Καλλικράτειας 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου 1-Ζέφυρος 1-3
αγωνιστική
Αρίων Μηχ.-Αστέρας Πλαγιαρίου 10-3
Έσπερος Θέρμης 2-Άρης 11-3
Ατρόμητος Τριαδίου 1-Αριστοτέλης Χαλκιδικής 2-3
Σιθωνιακός-Αναγέννηση Ρυσίου0-3
Ζέφυρος-Μαχητές Καλλικράτειας 3-1
αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου-Αρίων Μηχ. 3-1
Αστέρας Πλαγιαρίου 1-Έσπερος Θέρμης 2
Άρης 1-ΑΣ Πανόραμα3-0
Μαχητές Καλλικράτειας-Σιθωνιακός3-0
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Ζέφυρος 2-3
αγωνιστική 10η
Αρίων Μηχ.-Μαχητές Καλλικράτειας 0-3
Έσπερος Θέρμης 2-Αναγέννηση Ρυσίου 1-3
ΑΣ Πανόραμα-Αστέρας Πλαγιαρίου 13-2
Ατρόμητος Τριαδίου 1-Άρης 11-3
Ζέφυρος-Σιθωνιακός 3-0
αγωνιστική 11η
Σιθωνιακός-Αρίων Μηχ. 3-0 (α.α)
Μαχητές Καλλικράτειας-Έσπερος Θέρμης 23-0
Αναγέννηση Ρυσίου-ΑΣ Πανόραμα1-3
Αστέρας Πλαγιαρίου-Ατρόμητος Τριαδίου 13-0
Άρης 1-Αριστοτέλης Χαλκιδικής 1-3

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική1η
Ατρόμητος Τριαδίου 2-Περσέας 20-3
Προμηθέας Πυλαίας-Κεραυνός Αγ. Παύλου1-3
Ν. Βότσης 1-ΠΑΟΚ2-3
Αστέρας Πλαγιαρίου 2-Πειραματικό 10-3
αγωνιστική2η
Αστέρας Πλαγιαρίου 2-Μ. Αλέξανδρος 1-3
Κρόνος-Ατρόμητος Τριαδίου 2 3-0
Περσέας 2-Προμηθέας Πυλαίας3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ν. Βότσης 13-1
Πειραματικό 1-ΠΑΟΚ3-2
αγωνιστική3η
Προμηθέας Πυλαίας-Κρόνος 3-2
Ν. Βότσης 1-Περσέας 20-3
ΠΑΟΚ-Κεραυνός Αγ. Παύλου3-0
Μ. Αλέξανδρος-Πειραματικό 13-1
αγωνιστική4η
Αστέρας Πλαγιαρίου 2-Ατρόμητος Τριαδίου 21-3
Κρόνος-Ν. Βότσης 12-3
Περσέας 2-ΠΑΟΚ3-1
Πειραματικό 1-Κεραυνός Αγ. Παύλου0-3
αγωνιστική5η
Προμηθέας Πυλαίας-Αστέρας Πλαγιαρίου 23-0
Ατρόμητος Τριαδίου 2-Μ. Αλέξανδρος 0-3
ΠΑΟΚ-Κρόνος 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Περσέας 21-3
αγωνιστική6η
Αστέρας Πλαγιαρίου 2-Ν. Βότσης 10-3
Μ. Αλέξανδρος-Προμηθέας Πυλαίας 0-3
Κρόνος-Κεραυνός Αγ. Παύλου2-3
Πειραματικό 1-Περσέας 20-3
αγωνιστική7η
ΠΑΟΚ-Αστέρας Πλαγιαρίου 23-0
Ν. Βότσης 1-Μ. Αλέξανδρος 2-3
Περσέας 2-Κρόνος 3-1
Ατρόμητος Τριαδίου 2-Πειραματικό 10-3
αγωνιστική8η
Αστέρας Πλαγιαρίου 2-Κεραυνός Αγ. Παύλου2-3
Μ. Αλέξανδρος-ΠΑΟΚ 1-3
Ατρόμητος Τριαδίου 2-Προμηθέας Πυλαίας 0-3
Πειραματικό 1-Κρόνος 3-2
αγωνιστική9η
Περσέας 2-Αστέρας Πλαγιαρίου 23-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Μ. Αλέξανδρος 3-2
Ν. Βότσης 1-Ατρόμητος Τριαδίου 23-0
Προμηθέας Πυλαίας-Πειραματικό 11-3
αγωνιστική10η
Αστέρας Πλαγιαρίου 2-Κρόνος 3-1
Μ. Αλέξανδρος-Περσέας 23-1
Ατρόμητος Τριαδίου 2-ΠΑΟΚ 0-3
Προμηθέας Πυλαίας-Ν. Βότσης 10-3
αγωνιστική11η
Κρόνος-Μ. Αλέξανδρος 0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ατρόμητος Τριαδίου 23-0
ΠΑΟΚ-Προμηθέας Πυλαίας 3-1
Ν. Βότσης 1-Πειραματικό 13-2

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική1η
Πήγασος Πολίχνης-Ακαδημία Αθλέτικο3-0
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Μακεδονικός0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Άρης 32-3
Αίας Ευόσμου-ΔΕΚΑ 10-3
Πειραματικό 2-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-3
αγωνιστική2η
ΑΣ Ελπίς 1-Πήγασος Πολίχνης1-3
Ακαδημία Αθλέτικο-Νέος ΓΣ Ηρακλής3-0
Μακεδονικός-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
Άρης 3-Αίας Ευόσμου 3-0
ΔΕΚΑ 1-Πειραματικό 23-0
αγωνιστική3η
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΑΣ Ελπίς 10-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου -Ακαδημία Αθλέτικο3-0
Αίας Ευόσμου-Μακεδονικός 0-3
Πειραματικό 2-Άρης 31-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΔΕΚΑ 10-3
αγωνιστική4η
ΑΣ Ελπίς 1-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2
Πήγασος Πολίχνης-Νέος ΓΣ Ηρακλής 3-0
Ακαδημία Αθλέτικο-Αίας Ευόσμου 3-2
Μακεδονικός-Πειραματικό 21-3
Άρης 3-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
αγωνιστική5η
Αίας Ευόσμου-ΑΣ Ελπίς 1-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Πήγασος Πολίχνης 1-3
Πειραματικό 2-Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Μακεδονικός 0-3
ΔΕΚΑ 1-Άρης 33-0
αγωνιστική6η
ΑΣ Ελπίς 1-Πειραματικό 23-1
Πήγασος Πολίχνης-Αίας Ευόσμου3-0
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
Ακαδημία Αθλέτικο-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων0-3
Μακεδονικός-ΔΕΚΑ 11-3
αγωνιστική7η
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΑΣ Ελπίς 11-3
Πειραματικό 2-Πήγασος Πολίχνης 3-0
Αίας Ευόσμου-Νέος ΓΣ Ηρακλής 3-0
ΔΕΚΑ 1-Ακαδημία Αθλέτικο 3-0
Άρης 3-Μακεδονικός 1-3
αγωνιστική8η
ΑΣ Ελπίς 1-ΔΕΚΑ 10-3
Πήγασος Πολίχνης-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Πειραματικό 20-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου -Αίας Ευόσμου 3-2
Ακαδημία Αθλέτικο-Άρης 31-3
αγωνιστική9η
Άρης 3-ΑΣ Ελπίς 13-0
ΔΕΚΑ 1-Πήγασος Πολίχνης 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Νέος ΓΣ Ηρακλής 3-0
Πειραματικό 2-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-1
Μακεδονικός-Ακαδημία Αθλέτικο 3-1
αγωνιστική10η
ΑΣ Ελπίς 1-Μακεδονικός 3-1
Πήγασος Πολίχνης-Άρης 32-3
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΔΕΚΑ 10-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
Αίας Ευόσμου-Πειραματικό 22-3
αγωνιστική11η
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΣ Ελπίς 10-3
Μακεδονικός-Πήγασος Πολίχνης 3-2
Άρης 3-Νέος ΓΣ Ηρακλής 3-0
ΔΕΚΑ 1-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Αίας Ευόσμου 3-2

Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική1η
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Ιωνικός3-1
ΔΕΚΑ 2-ΑΣΚ Λαγκαδάς3-0 (α.α.)
Αστέρας Σίνδου-ΓΑΣ Κουφαλίων3-1
Ακαδημία Όλυμπος-ΔΑΣΩ0-3
ΑΕ Δέλτα-ΑΣ Ελπίς 23-0
Μακεδόνες Αξιού-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
αγωνιστική2η
Μακεδόνες Αξιού-Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-0
Ιωνικός-ΔΕΚΑ 20-3
ΑΣΚ Λαγκαδάς-Αστέρας Σίνδου 3-2
ΓΑΣ Κουφαλίων-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
ΔΑΣΩ-ΑΕ Δέλτα 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΣ Ελπίς 21-3
αγωνιστική3η
ΔΕΚΑ 2-Μακεδόνες Αξιού 3-0
Αστέρας Σίνδου-Ιωνικός 3-0
Ακαδημία Όλυμπος-ΑΣΚ Λαγκαδάς
ΑΕ Δέλτα-ΓΑΣ Κουφαλίων 3-2
ΑΣ Ελπίς 2-ΔΑΣΩ 3-1
Αναγέννηση Καλοχωρίου-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-2
αγωνιστική4η
Μακεδόνες Αξιού-Αστέρας Σίνδου 3-0
Αναγέννηση Καλοχωρίου-ΔΕΚΑ 20-3
Ιωνικός-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδάς-ΑΕ Δέλτα 1-3
ΓΑΣ Κουφαλίων-ΑΣ Ελπίς 22-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΔΑΣΩ 1-3
αγωνιστική5η
Ακαδημία Όλυμπος-Μακεδόνες Αξιού 0-3
Αστέρας Σίνδου-Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-0
ΑΕ Δέλτα-Ιωνικός 3-0
ΑΣ Ελπίς 2-ΑΣΚ Λαγκαδάς 1-3
ΔΑΣΩ-ΓΑΣ Κουφαλίων 1-3
ΔΕΚΑ 2-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
αγωνιστική6η
Μακεδόνες Αξιού-ΑΕ Δέλτα 3-0
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
ΔΕΚΑ 2-Αστέρας Σίνδου 3-0
Ιωνικός-ΑΣ Ελπίς 23-2
ΑΣΚ Λαγκαδάς-ΔΑΣΩ 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΓΑΣ Κουφαλίων 2-3
αγωνιστική7η
ΑΣ Ελπίς 2-Μακεδόνες Αξιού 0-3
ΑΕ Δέλτα-Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-0
Ακαδημία Όλυμπος-ΔΕΚΑ 20-3
ΔΑΣΩ-Ιωνικός 3-1
ΓΑΣ Κουφαλίων-ΑΣΚ Λαγκαδάς 3-0
Αστέρας Σίνδου-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
αγωνιστική8η
Μακεδόνες Αξιού-ΔΑΣΩ 3-0
Αναγέννηση Καλοχωρίου-ΑΣ Ελπίς 23-2
ΔΕΚΑ 2-ΑΕ Δέλτα 3-0
Αστέρας Σίνδου-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
Ιωνικός-ΓΑΣ Κουφαλίων 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΣΚ Λαγκαδάς 1-3
αγωνιστική9η
ΓΑΣ Κουφαλίων-Μακεδόνες Αξιού 3-2
ΔΑΣΩ-Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-0
ΑΣ Ελπίς 2-ΔΕΚΑ 20-3
ΑΕ Δέλτα-Αστέρας Σίνδου 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδάς-Ιωνικός 3-1
Ακαδημία Όλυμπος-ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3
αγωνιστική10η
Μακεδόνες Αξιού-ΑΣΚ Λαγκαδάς 3-0
Αναγέννηση Καλοχωρίου-ΓΑΣ Κουφαλίων0-3
ΔΕΚΑ 2-ΔΑΣΩ 1-3
Αστέρας Σίνδου-ΑΣ Ελπίς 23-0
Ακαδημία Όλυμπος-ΑΕ Δέλτα
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Ιωνικός 3-0
αγωνιστική11η
Ιωνικός-Μακεδόνες Αξιού 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδάς-Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-1
ΓΑΣ Κουφαλίων-ΔΕΚΑ 20-3
ΔΑΣΩ-Αστέρας Σίνδου 0-3
ΑΣ Ελπίς 2-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
ΑΕ Δέλτα-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0