2η Τοπική Κατηγορία Γυναικών

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών (Γ Ομιλος) 2022-2023
Πρώην Γ’ Κατηγορία Γυναικών

Κανονική Περίοδος – Αποτελέσματα

Α΄ΦΑΣΗ
ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
1η Αγωνιστική Σκόρ
**
**
**
2η Αγωνιστική Σκόρ
**
**
**
3η Αγωνιστική Σκόρ
**
**
**
4η Αγωνιστική Σκόρ
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΑΕ Πυλαίας3-0
ΑΟ Πολυγύρου-ΠΟ Μουδανιών0-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Προοδευτική Τούμπας3-0
5η Αγωνιστική Σκόρ
Προοδευτική Τούμπας-Νέος ΓΣ Ηρακλής0-3
ΑΕ Πυλαίας-ΑΟ Πολυγύρου1-3
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕΝ Πανοράματος3-0
6η Αγωνιστική Σκόρ
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Εθνικός Πυλαίας3-0
ΑΟ Πολυγύρου-Προοδευτική Τούμπας3-0
ΠΟ Μουδανιών-ΑΕ Πυλαίας3-0
7η Αγωνιστική Σκόρ
ΑΕΝ Πανοράματος-Νέος ΓΣ Ηρακλής 1-3
Εθνικός Πυλαίας-ΑΟ Πολυγύρου3-1
Προοδευτική Τούμπας-ΠΟ Μουδανιών0-3

Βαθμολογία Ομίλου Ανατολής

α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Νέος ΓΣ Ηρακλής 66018-218
2Εθνικός Πυλαίας64213-812
3ΠΟ Μουδανιών64214-712
4ΑΟ Πολυγύρου63310-109
5ΑΕ Πυλαίας6248-136
6ΑΕΝ Πανοράματος 6248-136
7Προοδευτική Τούμπας 6060-180

*Οι τέσσερις πρώτες ομάδες της βαθμολογίας προκρίνονται στην επόμενη φάση στον Όμιλο Ανόδου.
*Οι υπόλοιπες ομάδες της βαθμολογίας θα λάβουν μέρος στον Όμιλο Κατάταξης.

ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΣΗΣ
1η Αγωνιστική Σκόρ
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Φοίνικας Καλαμαριάς0-3
ΑΕ Δέλτα-Ακαδημία Όλυμπος1-3
Αστέρας Σίνδου-Γαλαξίας Αδένδρου1-3
2η Αγωνιστική Σκόρ
Αστέρας Σίνδου-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-1
Φοίνικας Καλαμαριάς-ΑΕ Δέλτα3-0
Γαλαξίας Αδένδρου-Ακαδημία Όλυμπος3-1
3η Αγωνιστική Σκόρ
ΑΕ Δέλτα-Αστέρας Σίνδου1-3
Ακαδημία Όλυμπος-Φοίνικας Καλαμαριάς0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Γαλαξίας Αδένδρου3-2
4η Αγωνιστική Σκόρ
Αστέρας Σίνδου-Ακαδημία Όλυμπος3-2
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΕ Δέλτα3-2
Γαλαξίας Αδένδρου-Φοίνικας Καλαμαριάς3-1
5η Αγωνιστική Σκόρ
Φοίνικας Καλαμαριάς-Αστέρας Σίνδου3-0
Ακαδημία Όλυμπος-ΓΑΣ Ευκαρπίας0-3
ΑΕ Δέλτα-Γαλαξίας Αδένδρου0-3
Βαθμολογία Ομίλου Δύσης

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1Γαλαξίας Αδένδρου 54114-613
2Φοίνικας Καλαμαριάς54113-312
3Αστέρας Σίνδου 53210-108
4ΓΑΣ Ευκαρπίας53210-107
5Ακαδημία Όλυμπος5146-134
6ΑΕ Δέλτα5054-151

*Οι τέσσερις πρώτες ομάδες της βαθμολογίας προκρίνονται στην επόμενη φάση στον Όμιλο Ανόδου.
*Οι υπόλοιπες ομάδες της βαθμολογίας θα λάβουν μέρος στον Όμιλο Κατάταξης.

Β΄ ΦΑΣΗ
ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
1η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Πυλαίας-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
ΑΕ Δέλτα-Προοδευτική 3-0
2η Αγωνιστική Σκορ
Ακαδημία Όλυμπος-ΑΕ Πυλαίας 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΕ Δέλτα 3-0
3η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Δέλτα-Ακαδημία Όλυμπος3-2
Προοδευτική-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
4η Αγωνιστική Σκορ
Ακαδημία Όλυμπος-Προοδευτική 3-1
ΑΕ Πυλαίας-ΑΕ Δέλτα 3-0
5η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕΝ Πανοράματος-Ακαδημία Όλυμπος 3-1
Προοδευτική-ΑΕ Πυλαίας 0-3
Βαθμολογία Ομίλου Κατάταξης
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΑΕ Πυλαίας44012-012
2ΑΕΝ Πανοράματος 431 9-4 9
3ΑΕ Δέλτα4226-85
4Ακαδημία Όλυμπος4136-104
5 Προοδευτική 404 1-12 0
ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ
1η Αγωνιστική Σκορ
Φοίνικας Καλαμαριάς-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Αστέρας Σίνδου-ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3
Γαλαξίας Αδένδρου-ΠΟ Μουδανιών 3-2
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΑΟ Πολυγύρου 3-0
2η Αγωνιστική Σκορ
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Φοίνικας Καλαμαριάς 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Αστέρας Σίνδου 3-1
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Γαλαξίας Αδένδρου3-2
ΑΟ Πολυγύρου-ΠΟ Μουδανιών 1-3
3η Αγωνιστική Σκορ
Αστέρας Σίνδου-Νέος ΓΣ Ηρακλής 1-3
Γαλαξίας Αδένδρου-Εθνικός Πυλαίας 3-2
ΠΟ Μουδανιών-ΓΑΣ Ευκαρπίας 2-3
Φοίνικας Καλαμαριάς-ΑΟ Πολυγύρου3-1
4η Αγωνιστική Σκορ
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Γαλαξίας Αδένδρου 3-0
Φοίνικας Καλαμαριάς-Αστέρας Σίνδου 3-0
Εθνικός Πυλαίας-ΠΟ Μουδανιών 3-0
ΑΟ Πολυγύρου-ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3
5η Αγωνιστική Σκορ
ΠΟ Μουδανιών-Νέος ΓΣ Ηρακλής 0-3
Γαλαξίας Αδένδρου-Φοίνικας Καλαμαριάς 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Εθνικός Πυλαίας 1-3
Αστέρας Σίνδου-ΑΟ Πολυγύρου 0-3
6η Αγωνιστική Σκορ
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
Φοίνικας Καλαμαριάς-ΠΟ Μουδανιών 0-3
Αστέρας Σίνδου-Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
ΑΟ Πολυγύρου-Εθνικός Πυλαίας 1-3
7η Αγωνιστική Σκορ
Εθνικός Πυλαίας-Νέος ΓΣ Ηρακλής 2-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Φοίνικας Καλαμαριάς 3-1
ΠΟ Μουδανιών-Αστέρας Σίνδου 3-0
Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΟ Πολυγύρου 2-3
8η Αγωνιστική Σκορ
ΑΟ Πολυγύρου- Νέος ΓΣ Ηρακλής 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Αστέρας Σίνδου 3-2
ΠΟ Μουδανιών- Γαλαξίας Αδένδρου 3-0
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕ Φοίνικα3-2
9η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Φοίνικα-Νέος ΓΣ Ηρακλής 2-3
Αστέρας Σίνδου-Εθνικός Πυλαίας 2-3
Γαλαξίας Αδένδρου-ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3
ΠΟ Μουδανιών-ΑΟ Πολυγύρου3-2
10η Αγωνιστική Σκορ
ΑΟ Πολυγύρου-ΑΕ Φοίνικα 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΠΟ Μουδανιών 0-3
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Αστέρας Σίνδου3-0
Εθνικός Πυλαίας-Γαλαξίας Αδένδρου3-0
11η Αγωνιστική Σκορ
Αστέρας Σίνδου-ΑΕ Φοίνικα 3-2
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΟ Πολυγύρου 3-0
Γαλαξίας Αδένδρου-Νέος ΓΣ Ηρακλής0-3
ΠΟ Μουδανιών-Εθνικός Πυλαίας1-3
12η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Φοίνικα-Γαλαξίας Αδένδρου 3-1
ΑΟ Πολυγύρου-Αστέρας Σίνδου 3-0
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΠΟ Μουδανιών3-0
Εθνικός Πυλαίας-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-1
13η Αγωνιστική Σκορ
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Νέος ΓΣ Ηρακλής 1-3
Γαλαξίας Αδένδρου-Αστέρας Σίνδου 3-2
ΠΟ Μουδανιών-ΑΕ Φοίνικα 2-3
Εθνικός Πυλαίας-ΑΟ Πολυγύρου0-3
14η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Φοίνικα-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
ΑΟ Πολυγύρου-Γαλαξίας Αδένδρου 3-1
Αστέρας Σίνδου-ΠΟ Μουδανιών 2-3
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Εθνικός Πυλαίας3-0
Βαθμολογία Ομίλου Ανόδου
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Νέος ΓΣ Ηρακλής 1414042-640
2Εθνικός Πυλαίας1410434-2130
3ΠΟ Μουδανιών147728-2622
4ΓΑΣ Ευκαρπίας 148627-2521
5Φοίνικας Καλαμαριάς 146825-2820
6ΑΟ Πολυγύρου145920-3015
7Γαλαξίας Αδένδρου145921-3314
8Αστέρας Σίνδου 1411313-416

*Οι δύο πρώτες ομάδες της βαθμολογίας των δύο γύρων θα αγωνισθούν μεταξύ τους σε ένα παιχνίδι για την 1η και 2η θέση.

ΤΕΛΙΚΟΣ
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Εθνικός Πυλαίας 3-0 (25-16, 25-17, 25-10)
Ηρακλής (Καραβιδόπουλος): Τουκμενίδου, Ιωσηφίδου, Χατζέλια, Φωτοπούλου, Γεωργιάδου, Καρβουνη, λ Καλφα, Σωτηρακη, Εσιπεκογλου, Κυρτσίδου, Τζήκα, Μπουρλη, λ Ερκεκογλου.
Εθνικός Πυλαίας (Ζιώγας): Τζέκου, Μπάρμπα, Ζήκα, Μπονη, Τσαβδαρίδου, Παπαγεωργίου, λ Τζουρα, Παντσιου, Γκογκογλου, Βουλγαράκη, Κουτσούδη, Σφέτκου, Μήνου, λ Στεργιανούδη.
Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπέλλος Ι., Παπαϊωάννου.