Κ16 Κοριτσιών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2022-2023

Α’ Φάση

Α ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
* *
**
* *
**
αγωνιστική
**
**
**
**
αγωνιστική
**
**
**
**
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Ατρόμητος Τριαδίου0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Μυγδονιακός0-3
Περσέας-ΔΕΚΑ2-3
Αστέρας Πλαγιαρίου-Αναγέννηση Ρυσίου0-3
αγωνιστική
ΔΕΚΑ-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-0
Ατρόμητος Τριαδίου-Κεραυνός Αγ. Παύλου3-0
Αναγέννηση Ρυσίου-Περσέας3-0
Μυγδονιακός-Αστέρας Πλαγιαρίου3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Αναγέννηση Ρυσίου0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΔΕΚΑ0-3
Μυγδονιακός-Ατρόμητος Τριαδίου3-0
Αστέρας Πλαγιαρίου-Περσέας1-3
αγωνιστική
Περσέας-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-0
Αναγέννηση Ρυσίου-Κεραυνός Αγ. Παύλου3-0
ΔΕΚΑ-Μυγδονιακός3-0
Ατρόμητος Τριαδίου-Αστέρας Πλαγιαρίου1-3

Βαθμολογία Α Ομίλου

#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΔΕΚΑ77021-220
2Περσέας 75217-816
3Μυγδονιακός 75215-615
4Αναγέννηση Ρυσίου 75215-615
5Ατρόμητος Τριαδίου 7258-156
6ΓΑΣ Ευκαρπίας 7256-166
7Αστέρας Πλαγιαρίου7166-194
8Κεραυνός Αγ. Παύλου7164-202
Β ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-Πειραματικό0-3
Αίας Ευόσμου-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου0-3
Ποσειδών Μηχ.-ΔΑΣΩ3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Πήγασος Πολίχνης3-0
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΣ Ελπίς3-0
Πειραματικό-Αίας Ευόσμου3-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Ποσειδών Μηχ.3-0
Πήγασος Πολίχνης-ΔΑΣΩ3-0 (α.α.)
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-ΑΣ Ωραιόκαστρο0-3
Ποσειδών Μηχ.-Πειραματικό1-3
ΔΑΣΩ-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου0-3
ΑΣ Ελπίς-Πήγασος Πολίχνης3-0
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Ποσειδών Μηχ. 3-1
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου3-1
Πειραματικό-ΔΑΣΩ3-0
Πήγασος Πολίχνης- Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
αγωνιστική
ΔΑΣΩ-ΑΣ Ωραιόκαστρο0-3
Ποσειδών Μηχ.-ΑΣ Ελπίς3-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Πειραματικό3-0
Αίας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης0-3
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-3
ΑΣ Ελπίς-ΔΑΣΩ3-0
Αίας Ευόσμου-Ποσειδών Μηχ. 2-3
Πήγασος Πολίχνης-Πειραματικό1-3
αγωνιστική
Πειραματικό-ΑΣ Ωραιόκαστρο3-1
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΑΣ Ελπίς3-0
ΔΑΣΩ-Αίας Ευόσμου2-3
Ποσειδών Μηχ.-Πήγασος Πολίχνης3-1
Βαθμολογία Β Ομίλου
#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 77021-220
2Πειραματικό 76118-618
3 ΑΣ Ωραιόκαστρο 75218-716
4Ποσειδών Μηχ. 74314-1211
5ΑΣ Ελπίς7349-139
6Πήγασος Πολίχνης7258-156
7Αίας Ευόσμου 7166-203
8ΔΑΣΩ7072-211
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδονικός3-1
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος0-3
ΜΕΝΤ-ΠΟ Μουδανιών0-3
αγωνιστική
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΑΕΝ Πανοράματος1-3
Μακεδονικός-Εθνικός Πυλαίας2-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-ΜΕΝΤ 3-0
αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας-Νέος ΓΣ Ηρακλής2-3
ΜΕΝΤ-Μακεδονικός0-3
ΠΟ Μουδανιών-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-1
αγωνιστική
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΜΕΝΤ3-1
ΑΕΝ Πανοράματος-Εθνικός Πυλαίας0-3
Μακεδονικός-ΠΟ Μουδανιών 0-3
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών-Νέος ΓΣ Ηρακλής3-1
ΜΕΝΤ-ΑΕΝ Πανοράματος1-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Μακεδονικός 3-0
αγωνιστική
Νέος ΓΣ Ηρακλής-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος0-3
ΑΕΝ Πανοράματος-ΠΟ Μουδανιών0-3
Εθνικός Πυλαίας-ΜΕΝΤ3-1
αγωνιστική
Μακεδονικός-Νέος ΓΣ Ηρακλής0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
ΠΟ Μουδανιών-Εθνικός Πυλαίας3-0
Βαθμολογία Γ Ομίλου
#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΠΟ Μουδανιών66018-218
2ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 65116-315
3Εθνικός Πυλαίας 63311-129
4ΑΕΝ Πανοράματος6339-129
5Νέος ΓΣ Ηρακλής63311-128
6Μακεδονικός6156-154
7ΜΕΝΤ6063-180
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΟ Πολυγύρου-ΑΣΚ Λαγκαδά0-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Άρης 0-3
Γαλαξίας Αδένδρου-Κρόνος3-2
αγωνιστική
Ν. Βότσης-ΑΟ Πολυγύρου3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς3-0
Άρης-Γαλαξίας Αδένδρου 3-0 (α.α.)
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς-Ν. Βότσης 0-3
Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΣΚ Λαγκαδά0-3
Κρόνος-Άρης 0-3
αγωνιστική
Ν. Βότσης-Γαλαξίας Αδένδρου3-0
ΑΟ Πολυγύρου-Απόλλων Καλαμαριάς3-1
ΑΣΚ Λαγκαδά-Κρόνος3-0
αγωνιστική
Κρόνος-Ν. Βότσης0-3
Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΟ Πολυγύρου3-0
Άρης-ΑΣΚ Λαγκαδά1-3
αγωνιστική
Ν. Βότσης-Άρης 0-3
ΑΟ Πολυγύρου-Κρόνος0-3 (α.α.)
Απόλλων Καλαμαριάς-Γαλαξίας Αδένδρου2-3
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά-Ν. Βότσης 3-0
Άρης-ΑΟ Πολυγύρου3-0
Κρόνος-Απόλλων Καλαμαριάς3-1
Βαθμολογία Δ Ομίλου
#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΑΣΚ Λαγκαδά66018-118
2Άρης65116-315
3Ν. Βότσης 64212-612
4Γαλαξίας Αδένδρου 6339-137
5Κρόνος 5148-137
6ΑΟ Πολυγύρου5143-163
7Απόλλων Καλαμαριάς6064-181
Β ΦΑΣΗ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Πειραματικό-Γαλαξίας Αδένδρου3-1
Εθνικός Πυλαίας-ΔΕΚΑ 0-3
2η αγωνιστική
Πειραματικό-Εθνικός Πυλαίας 3-1
Γαλαξίας Αδένδρου-ΔΕΚΑ 0-3
3η αγωνιστική
ΔΕΚΑ-Πειραματικό. 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
4η αγωνιστική
ΔΕΚΑ-Εθνικός Πυλαίας 3-0
Γαλαξίας Αδένδρου-Πειραματικό 0-3
5η αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας-Πειραματικό 0-3
ΔΕΚΑ-Γαλαξίας Αδένδρου 3-0
6η αγωνιστική
Πειραματικό-ΔΕΚΑ 0-3
Γαλαξίας Αδένδρου-Εθνικός Πυλαίας
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΥ
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1.ΔΕΚΑ55015-015
2.Πειραματικό54112-512
3.Γαλαξίας Αδένδρου 5144-123
4.Εθνικός Πυλαίας 5051-150
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Περσέας-ΑΕΝ Πανοράματος. 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
2η αγωνιστική
Περσέας-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣΚ Λαγκαδά. 0-3
3η αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά-Περσέας 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
4η αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-Περσέας 0-3
5η αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Περσέας 3-2
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
6η αγωνιστική
Περσέας-ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΥ
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1.ΑΣΚ Λαγκαδά 66018-018
2.ΑΣ Ωραιόκαστρο 64212-811
3.Περσέας 6248-127
4.ΑΕΝ Πανοράματος 6060-180
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Ποσειδών Μηχ.-Μυγδονιακός. 0-3
ΠΟ Μουδανιών-Άρης 0-3
2η αγωνιστική
Ποσειδών Μηχ.-ΠΟ Μουδανιών 0-3
Μυγδονιακός-Άρης 3-2
3η αγωνιστική
Άρης-Ποσειδών Μηχ. 3-0
ΠΟ Μουδανιών-Μυγδονιακός 0-3
4η αγωνιστική
Άρης-ΠΟ Μουδανιών 3-0
Μυγδονιακός-Ποσειδών Μηχ. 3-0
5η αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών-Ποσειδών Μηχ. 3-0
Άρης-Μυγδονιακός 3-1
6η αγωνιστική
Ποσειδών Μηχ.-Άρης 0-3
Μυγδονιακός-ΠΟ Μουδανιών 3-0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ΄ ΟΜΙΛΟΥ
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1. Άρης 65117-416
2.Μυγδονιακός 65116-514
3.ΠΟ Μουδανιών 6246-126
4.Ποσειδών Μηχ.6060-180
Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου-Ν. Βότσης. 3-1
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
2η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας 2-3
Ν. Βότσης-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-3
3η αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου -Αναγέννηση Ρυσίου 3-2
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Ν. Βότσης 3-2
4η αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας 3-2
Ν. Βότσης-Αναγέννηση Ρυσίου. 2-3
5η αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Αναγέννηση Ρυσίου 3-2
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Ν. Βότσης 3-1
6η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
Ν. Βότσης-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας 0-3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Δ’ ΟΜΙΛΟΥ

α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1.ΑΕΝ Αγ. Τριάδας65117-1013
2.Αναγέννηση Ρυσίου63315-1211
3.Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 64212-139
4.Ν. Βότσης 6068-183

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Α΄ ΦΑΣΗΣ

αγωνιστική
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Μακεδονικός 3-2
Πήγασος Πολίχνης-Αίας Ευόσμου3-0
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Αστέρας Πλαγιαρίου 3-1
αγωνιστική
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Κεραυνός Αγ. Παύλου3-0
Μακεδονικός-Πήγασος Πολίχνης 1-3
Αστέρας Πλαγιαρίου-Αίας Ευόσμου3-1
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-Νέος ΓΣ Ηρακλής3-0
Αίας Ευόσμου-Μακεδονικός 1-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Αστέρας Πλαγιαρίου 3-1
αγωνιστική
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Αίας Ευόσμου3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Πήγασος Πολίχνης0-3
Αστέρας Πλαγιαρίου-Μακεδονικός 3-2
αγωνιστική
Μακεδονικός-Νέος ΓΣ Ηρακλής3-0
Αίας Ευόσμου-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1
Πήγασος Πολίχνης-Αστέρας Πλαγιαρίου 3-1
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Πήγασος Πολίχνης44012-112
2Νέος ΓΣ Ηρακλής5329-79
3Μακεδονικός52311-108
4Κεραυνός Αγ. Παύλου5237-125
5Αστέρας Πλαγιαρίου 4228-95
6Αίας Ευόσμου5145-133

Γ΄ ΦΑΣΗ

ΑΒΓ
ΔΕΚΑ-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-03-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-Πειραματικό 3-03-0
Άρης-Αναγέννηση Ρυσίου3-03-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Μυγδονιακός0-30-3

FINAL FOUR

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΚ Λαγκαδά-Άρης 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-Άρης 3-0 (16-25, 25-21, 25-20, 25-23
ΑΣΚ Λαγκαδά (Τορλαχίδου): Αλεξογλου, Πατσιουρα, Καφαντάρη, Πασχαλάκη, Τάκη Ε., Τάκη Χ.
Άρης (Κιόσσης): Κασαστογιάννη, Πιτσιγκώνη, Παντελίδου, Τραϊανού, Χριστοδούλου, Φετφατζίδη, λ Κανελλοπούλου, Μαξιμιανού.
Διαιτητές: Μπέλλος Ε., Σταυρίδου, Λαζαρίδης.
ΔΕΚΑ-Μυγδονιακός3-0
ΔΕΚΑ-Μυγδονιακός 3-0 (25-10, 25-20, 25-22)
ΔΕΚΑ (Ιωακειμίδης): Ευθυμιάδου, Κανάκη Γ., Κατσαλη, Λιοτοπουλου, Χατζηβρέττα, Πασχαλίδου, λ Πλιοσκα, Καλαθα, Κανάκη Ν., Γιαμαλοπουλου.
Μυγδονιακός (Κοκκινου): Παπαχατζή, Χατζησακουλα Α., Πιθαμουδη, Χατζησακουλα Φ., Γκούντη, Ιορδανίδου, λ Λάκη.
Διαιτητές: Μπέλλος Ε., Καλομοίρη, Λαζαρίδης.

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΚ Λαγκαδά-Μυγδονιακός 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-Μυγδονιακός 3-0 (26-24, 25-21, 25-23)
ΑΣΚ Λαγκαδά (Τορλαχίδου): Αλεξογλου, Πατσιουρα, Καφαντάρη, Πασχαλάκη, Τάκη Ε., Τάκη Χ.
Μυγδονιακός (Κοκκινου): Χατζησακουλα Α., Παπαχατζή, Πιθαμουδη, Χατζησακουλα Φ., Γκούντη, Ιορδανίδου, λ Λάκη, Ζαπριδου, Λάκη Ε., Καμπιτση.
Διαιτητές: Λούμσι, Σταυρίδου, Στοϊκίδου.
ΔΕΚΑ-Άρης3-0
ΔΕΚΑ-Άρης 3-0 (25-13, 25-8, 25-21)
ΔΕΚΑ (Ιωακειμίδης): Χατζηβρέττα, Ευθυμιάδου, Κανάκη Γ., Κατσαλη, Λιοτοπουλου, Πασχαλίδου, λ Πλιοσκα, Κανάκη Ν.
Άρης (Κιόσσης): Κασαστογιάννη, Πιτσιγκώνη, Παντελίδου, Τραϊανού, Χριστοδούλου, Φετφατζίδη, λ Κανελλοπούλου, Μαξιμιάδου, Χατζηβουλγαρη.
Διαιτητές: Κουκουμάκας, Λούμσι. Στοϊκίδου.
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άρης-Μυγδονιακός 3-0
Άρης-Μυγδονιακός 3-0 (25-22, 25-15, 25-23)
Άρης (Κώστα): Κασαστογιάννη, Πιτσιγκώνη, Παντελίδου, Τραϊανού, Χριστοδούλου, Φετφατζίδη, λ Κανελλοπούλου, Μαξιμιάδου, Δουβαλη.
Μυγδονιακός (Κοκκίνου): Χατζησακουλα Α., Παπαχατζή, Πιθαμουδη, Χατζησακουλα Φ., Γκούντη, Ιορδανίδου, λ Λάκη, Ζαπριδου, Καμπιτση, Κυριακίδου.
Διαιτητές: Δημητρίου, Λούμσι, Ρόρρου.
ΔΕΚΑ-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-1
ΔΕΚΑ-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-1 (24-26, 25-16, 25-13, 31-29)
ΔΕΚΑ (Ιωακειμίδης): Χατζηβρέττα, Ευθυμιάδου, Κανάκη Γ., Κατσαλη, Λιοτοπουλου, Πασχαλίδου, λ Πλιοσκα, Κανάκη Ν. Καλούση, Γιαμαλοπουλου, λ Καρατσιόλη.
ΑΣΚ Λαγκαδά (Τορλαχίδου): Αλεξογλου, Πατσιουρα, Καφαντάρη, Πασχαλάκη, Τάκη Ε., Τάκη Χ.
Διαιτητές: Δημητρίου, Κουκουμάκας, Ρόρρου.

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

  1. ΔΕΚΑ

2. ΑΣΚ Λαγκαδά

3. Άρης

4. Μυγδονιακός


ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ
Α ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣ – ΜΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ0-3
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 1 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 13-1
ΑΡΙΩΝ ΜΗΧ .- ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ3-0 (α.α)
ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ0-3
αγωνιστική
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ3-1
ΜΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΜΗΧ.3-0
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣ3-0
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 1 – ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 11-3
ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ3-0
αγωνιστική
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣ – ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 13-0
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ3-0
ΑΡΙΩΝ ΜΗΧ. – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΜΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ2-3
ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 13-2
αγωνιστική
ΜΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ0-3
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ3-0
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 1 – ΑΡΙΩΝ ΜΗΧ.3-0
ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣ.3-0
ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ0-3
αγωνιστική
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΜΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ3-1
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣ. – ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ3-2
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 3-1
ΑΡΙΩΝ ΜΗΧ. – ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 1 0-3
αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2-3
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣ. – ΑΡΙΩΝ ΜΗΧ.3-0
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 1 – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ3-0
ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ3-0
ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 – ΜΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ0-3
αγωνιστική
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 10-3
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 10-3
ΑΡΙΩΝ ΜΗΧ. – ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 10-3
ΜΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΑΛ/ΤΡΕΙΑΣ1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣ.0-3
αγωνιστική
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣ. – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ0-3
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 1 – ΜΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ3-0
ΑΡΙΩΝ ΜΗΧ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ3-2
ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ3-0
ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ3-1
αγωνιστική
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣ.3-2
ΜΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΚΟΣ – ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 13-2
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 1 3-0
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΜΗΧ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 10-3
Β ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 – ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 20-3
ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2 – ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ0-3
ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ3-1
ΠΑΟΚ 1 – ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ0-3
ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ – ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 10-3
αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΟΚ 11-3
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 3-0
ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ – ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ3-1
ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ – ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2 0-3
ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 1 – ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 23-1
αγωνιστική
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 2 – ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ3-0
ΠΑΟΚ 1 – ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ0-3
ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ3-0
ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ.3-0
ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2 – ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 13-0
αγωνιστική
ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2 – ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ3-0
ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 22-3
ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 1 – ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ3-0
ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. – ΠΑΟΚ 12-3
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 23-0
αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ3-0
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 2 – ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ0-3
ΠΑΟΚ 1 – ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 21-3
ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 – ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ.2-3
ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 10-3
αγωνιστική
ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 21-3
ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ – ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ2-3
ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 1 – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ2-3
ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. – ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 23-2
ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΟΚ 13-1
αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ3-0
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 2 – ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 20-3
ΠΑΟΚ 1 – ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 12-3
ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 – ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ0-3 (α.α.)
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ0-3
αγωνιστική
ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2 – ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 0-3
ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 1 – ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ0-3
ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ0-3
ΠΑΟΚ 1 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 23-0
ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 23-1
αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ3-0
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 2 – ΠΑΟΚ 13-0 (α.α.)
ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ – ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ3-0
ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 – ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 11-3
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕΣΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 21-3
Γ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛ.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΧΑΝΘ1-3
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 3 – ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 23-0
ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ – ΠΑΟΚ 23-0
ΒΕΡΓΙΝΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ 10-3
αγωνιστική
ΧΑΝΘ – ΒΕΡΓΙΝΑ0-3
ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 2 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛ.0-3
ΑΣ ΑΡΗΣ 1 – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3-2
ΠΑΟΚ 2 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ3-0
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 3 – ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ3-0
αγωνιστική
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΧΑΝΘ3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛ – ΑΣ ΑΡΗΣ 10-3
ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ – ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 23-0
ΒΕΡΓΙΝΑ – ΠΑΟΚ 23-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 30-3
αγωνιστική
ΧΑΝΘ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛ.1-3
ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 2 – ΑΣ ΑΡΗΣ 10-3
ΠΑΟΚ 2 – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ0-3
ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ3-0
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 3 – ΒΕΡΓΙΝΑ3-0 (α.α.)
αγωνιστική
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 33-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛ – ΠΑΟΚ 23-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 23-1
ΒΕΡΓΙΝΑ – ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ1-3
ΑΣ ΑΡΗΣ 1 – ΧΑΝΘ3-0
αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΒΕΡΓΙΝΑ1-3
ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 2 – ΧΑΝΘ3-2
ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3-1
ΠΑΟΚ 2 – ΑΣ ΑΡΗΣ 12-3
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 3 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛ.1-3
αγωνιστική
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ3-0
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ 23-0
ΑΣ ΑΡΗΣ 1 – ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 33-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛ. – ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ0-3
ΒΕΡΓΙΝΑ – ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 20-3
αγωνιστική
ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 2 – ΠΑΟΚ 23-0
ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ 11-3
ΒΕΡΓΙΝΑ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1-3
ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 3 – ΧΑΝΘ3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛ.0-3
αγωνιστική
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΘ 20-3
ΑΣ ΑΡΗΣ 1 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ3-0
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ0-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΥΛ – ΒΕΡΓΙΝΑ3-0
ΠΑΟΚ 2 – ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ 30-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΒΑΟ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛ.3-0
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 – ΑΣΕΓ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ3-0
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ.3-0
ΠΑΟΚ 3 – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 12-3
ΑΣ ΕΛΠΙΣ 1-ΜΕΝΤ3-0
αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 1 – ΒΑΟ0-3
ΑΣΕΓ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 13-0
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. – ΠΑΟΚ 3 0-3
ΑΣ ΕΛΠΙΣ 1 – ΑΣ ΑΡΗΣ 22-3
ΜΕΝΤ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛ.2-3
αγωνιστική
ΒΑΟ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ.3-0 (α.α.)
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ 10-3
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛ. – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 10-3
ΠΑΟΚ 3 – ΑΣΕΓ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ0-3
ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΜΕΝΤ 3-0
αγωνιστική
ΑΣΕΓ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΒΑΟ0-3
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 13-1
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. – ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛ.2-0
ΑΣ ΕΛΠΙΣ 1 – ΠΑΟΚ 31-3
ΜΕΝΤ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 10-3
αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 1 – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ.3-0
ΒΑΟ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ 13-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛ. – ΑΣΕΓ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ0-3
ΠΑΟΚ 3 – ΑΣ ΑΡΗΣ 20-3
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1-ΜΕΝΤ3-1
αγωνιστική
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 – ΒΑΟ3-0
ΑΣΕΓ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 13-2
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 – ΠΑΟΚ 33-0
ΑΣ ΕΛΠΙΣ 1 – ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛ.3-0
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ.0-3
αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 1 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ 11-3
ΒΑΟ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 13-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛ. – ΑΣ ΑΡΗΣ 20-3
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. – ΑΣΕΓ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ0-3
ΠΑΟΚ 3-ΜΕΝΤ3-0
αγωνιστική
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 13-2
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 – ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛ.2-3
ΑΣ ΕΛΠΙΣ 1 – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ.3-0
ΠΑΟΚ 3 – ΒΑΟ0-3
ΜΕΝΤ – ΑΣΕΓ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ0-3
αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 1 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 13-0
ΑΣΕΓ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ 13-2
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. – ΑΣ ΑΡΗΣ 23-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛ. – ΠΑΟΚ 31-3
ΒΑΟ-ΜΕΝΤ3-0
Ε ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 1 – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ1-3
ΑΟ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ – ΔΕΚΑ 10-3
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 2 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 23-2
ΔΑΣΩ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ3-0
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ 33-2
αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 10-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ 33-0
ΔΑΣΩ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 23-0
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ1-3
ΔΕΚΑ 1 – ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ3-0
αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 1 – ΔΑΣΩ0-3
ΑΟ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 20-3 (α.α.)
ΑΣ ΕΛΠΙΣ 3 – ΔΕΚΑ 12-3
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 2 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ3-2
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 3-0 (α.α)
αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 – ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ1-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΔΕΚΑ 10-3
ΔΑΣΩ – ΑΟ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ1-3
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 2 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 13-0 (α.α.)
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ 33-0
αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 1 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ3-1
ΑΟ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 23-0
ΑΣ ΕΛΠΙΣ 3 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 20-3
ΔΕΚΑ 1 – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ3-1
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΔΑΣΩ0-3
αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 1 – ΑΟ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ3-1
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 – ΔΕΚΑ 11-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ3-2
ΔΑΣΩ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ 33-0
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 2 – ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ3-1
αγωνιστική
ΑΟ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ3-1
ΑΣ ΕΛΠΙΣ 3 – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 21-3
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 23-1
ΔΕΚΑ 1 – ΔΑΣΩ3-0 (α.α.)
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 11-3
αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 1 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ 33-0
ΑΟ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ3-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 21-3
ΔΑΣΩ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ3-1
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 2 – ΔΕΚΑ 12-3
αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 – ΔΑΣΩ0-3
ΑΣ ΕΛΠΙΣ 3 – ΑΟ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ0-3
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΠΕΥΚΩΝ 22-3
ΔΕΚΑ 1 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 1
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ3-0
ΔΕΚΑ 2 – ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ3-0
ΑΕ ΔΕΛΤΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ 20-3
ΡΕΠΟ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 2
αγωνιστική
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΔΕΚΑ 23-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ – ΑΕ ΔΕΛΤΑ0-3
ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 23-0
ΡΕΠΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ2-3
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 2 – ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ1-3
ΑΣ ΕΛΠΙΣ 2 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ3-1
ΡΕΠΟ ΑΕ ΔΕΛΤΑ
αγωνιστική
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ1-3
ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΕ ΔΕΛΤΑ1-3
ΔΕΚΑ 2 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 23-0
ΡΕΠΟ ΑΣ ΕΛΠΙΣ 2
αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΔΕΚΑ 23-0
ΑΣ ΕΛΠΙΣ 2 – ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ3-1
ΑΕ ΔΕΛΤΑ – ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ1-3
ΡΕΠΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ
αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 2 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ0-3
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ 21-3
ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ3-0
ΔΕΚΑ 2 – ΑΕ ΔΕΛΤΑ1-3
αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ – ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ0-3
ΑΣ ΕΛΠΙΣ 2 – ΔΕΚΑ 21-3
ΑΕ ΔΕΛΤΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 23-2
ΡΕΠΟ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 2 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ 23-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΕ ΔΕΛΤΑ3-0
ΔΕΚΑ 2 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ3-2
ΡΕΠΟ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ
αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ 21-3
ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ3-0
ΑΣ ΕΛΠΙΣ 2 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ0-3
ΡΕΠΟ ΔΕΚΑ 2