Κ20 Κοριτσιών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2022-2023

 

Α΄ΦΑΣΗ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική Σκορ
Άρης-ΒΑΟ
Εθνικός Πυλαίας-Ζέφυρος
Περσέας-Νέος ΓΣ Ηρακλής
Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ
2η Αγωνιστική Σκορ
Ν. Βότσης-Άρης
ΒΑΟ-Εθνικός Πυλαίας
Ζέφυρος-Περσέας
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Αίας Ευόσμου
3η Αγωνιστική Σκορ
Εθνικός Πυλαίας-Ν. Βότσης
Περσέας-ΒΑΟ
Αίας Ευόσμου-Ζέφυρος
ΧΑΝΘ-Νέος ΓΣ Ηρακλής
4η Αγωνιστική Σκορ
Ν. Βότσης-Περσέας
Άρης-Εθνικός Πυλαίας
ΒΑΟ-Αίας Ευόσμου
Ζέφυρος-ΧΑΝΘ
5η Αγωνιστική Σκορ
Αίας Ευόσμου-Ν. Βότσης
Περσέας-Άρης
ΧΑΝΘ-ΒΑΟ
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Ζέφυρος
6η Αγωνιστική Σκορ
Ν. Βότσης-ΧΑΝΘ
Άρης-Αίας Ευόσμου
Εθνικός Πυλαίας-Περσέας
ΒΑΟ-Νέος ΓΣ Ηρακλής
7η Αγωνιστική Σκορ
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Ν. Βότσης
ΧΑΝΘ-Άρης
Αίας Ευόσμου-Εθνικός Πυλαίας
Ζέφυρος-ΒΑΟ
8η Αγωνιστική Σκορ
Ν. Βότσης-Ζέφυρος
Άρης-Νέος ΓΣ Ηρακλής
Εθνικός Πυλαίας-ΧΑΝΘ
Περσέας-Αίας Ευόσμου
9η Αγωνιστική Σκορ
ΒΑΟ-Ν. Βότσης
Ζέφυρος-Άρης
Νέος ΓΣ Ηρακλής-Εθνικός Πυλαίας
ΧΑΝΘ-Περσέας

Βαθμολογία Α Ομίλου

α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική Σκορ
ΠΑΟΚ-Μακεδόνες Αξιού
ΑΕ Φοίνικα-ΔΕΚΑ
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Ιωνικός-Πειραματικό
2η Αγωνιστική Σκορ
ΑΣ Ελπίς-ΠΑΟΚ
Μακεδόνες Αξιού-ΑΕ Φοίνικα
ΔΕΚΑ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων
Πειραματικό-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
3η Αγωνιστική Σκορ
ΑΕ Φοίνικα-ΑΣ Ελπίς
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Μακεδόνες Αξιού
Ιωνικός-ΔΕΚΑ
Πειραματικό-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
4η Αγωνιστική Σκορ
ΑΣ Ελπίς-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων
ΠΑΟΚ-ΑΕ Φοίνικα
Μακεδόνες Αξιού-Ιωνικός
ΔΕΚΑ-Πειραματικό
5η Αγωνιστική Σκορ
Ιωνικός-ΑΣ Ελπίς
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΠΑΟΚ
Πειραματικό-Μακεδόνες Αξιού
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΔΕΚΑ
6η Αγωνιστική Σκορ
ΑΣ Ελπίς-Πειραματικό
ΠΑΟΚ-Ιωνικός
ΑΕ Φοίνικα-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων
Μακεδόνες Αξιού-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
7η Αγωνιστική Σκορ
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΑΣ Ελπίς
Πειραματικό-ΠΑΟΚ
Ιωνικός-ΑΕ Φοίνικα
ΔΕΚΑ-Μακεδόνες Αξιού
8η Αγωνιστική Σκορ
ΑΣ Ελπίς-ΔΕΚΑ
ΠΑΟΚ-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
ΑΕ Φοίνικα-Πειραματικό
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Ιωνικός
9η Αγωνιστική Σκορ
Μακεδόνες Αξιού-ΑΣ Ελπίς
ΔΕΚΑ-ΠΑΟΚ
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΑΕ Φοίνικα
Πειραματικό-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων

Βαθμολογία Β΄ Ομίλου

α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1
2
3
4
5
6
7
8
9

*Οι 4 πρώτες ομάδες της βαθμολογίας του κάθε ομίλου, θα προκριθούν στη Β΄ Φάση όπου θα αγωνισθούν ως Α1-Β4, Β1-Α4, Α2-Β3, Β2-Α3, στις δύο νίκες. Οι νικητές αυτών των αγώνων προκρίνονται στο Final 4 της διοργάνωσης, όπου θα αγωνισθούν ένας προς όλους, μετά από κλήρωση.

Β΄ΦΑΣΗ

Α1-Β4 Σκορ
Β1-Α4Σκορ
Α2-Β3 Σκορ
Β2-Α3 Σκορ
FINAL 4  
   
αγωνιστική  
  
αγωνιστική   
 
αγωνιστική   
  
   

#ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1
2
3
4

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
ΕΠΑΘΛΟ “ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ”:

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

2.

3.

4.