Κ18 Κοριτσιών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2022-2023

Α’ Φάση

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021Αριστοτέλης Επανομής-Ν. Βότσης0-3
9/10/2021Καμπανιακός-ΕΟΣ0-3
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021Ν. Βότσης-Καμπανιακός3-0
16/10/2021ΑΣ Ωραιόκαστρο-Αριστοτέλης Επανομής0-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021 ΕΟΣ-Ν. Βότσης0-3
23/10/2021Καμπανιακός-ΑΣ Ωραιόκαστρο3-0
Βαθμολογία Α Ομίλου
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Ν. Βότσης44012-012
2ΕΟΣ4319-39
3Αριστοτέλης Επανομής4226-76
4Καμπανιακός4134-93
5ΑΣ Ωραιόκαστρο4040-120

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021Αστέρας Σίνδου-Εθνικός Πυλαίας0-3
25/9/2021ΓΑΣ Ευκαρπίας-Περσέας3-1
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
2/10/2021 ΠΑΟΚ-Αστέρας Σίνδου3-0
2/10/2021 Εθνικός Πυλαίας-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΠΑΟΚ0-3
9/10/2021Περσέας-Εθνικός Πυλαίας1-3
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021ΠΑΟΚ-Περσέας3-0
16/10/2021Αστέρας Σίνδου-ΓΑΣ Ευκαρπίας0-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021Εθνικός Πυλαίας-ΠΑΟΚ0-3
23/10/2021Περσέας-Αστέρας Σίνδου3-0
Βαθμολογία Β Ομίλου
α.α Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1ΠΑΟΚ44012-012
2Εθνικός Πυλαίας4319-49
3ΓΑΣ Ευκαρπίας4226-76
4Περσέας4135-93
5Αστέρας Σίνδου4040-120

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021Πειραματικό-Ακαδημία Όλυμπος3-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021Πειραματικό-ΑΣ Ελπίς0-3
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021ΑΣ Ελπίς-Ακαδημία Όλυμπος3-0
Βαθμολογία Γ Ομίλου
α.α Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1ΑΣ Ελπίς2206-06
2Πειραματικό2113-33
3Ακαδημία Όλυμπος2020-60

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021ΜΕΝΤ-ΑΕΝ Πανοράματος0-3
25/9/2021Μακεδόνες Αξιού-Βεργίνα3-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
2/10/2021Άρης-ΜΕΝΤ3-0
2/10/2021ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδόνες Αξιού2-3
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021Μακεδόνες Αξιού-Άρης2-3
9/10/2021Βεργίνα-ΑΕΝ Πανοράματος1-3
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021Άρης-Βεργίνα3-0
16/10/2021ΜΕΝΤ-Μακεδόνες Αξιού0-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021ΑΕΝ Πανοράματος-Άρης0-3
23/10/2021Βεργίνα-ΜΕΝΤ0-3
Βαθμολογία Δ Ομίλου
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Άρης 44012-212
2Μακεδόνες Αξιού 43111-59
3ΑΕΝ Πανοράματος4228-77
4ΜΕΝΤ4133-93
5Βεργίνα4041-120

Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021ΑΕ Πυλαίας-ΔΑΣΩ0-3
25/9/2021ΠΟ Μουδανιών-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου0-3
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
2/10/2021ΔΕΚΑ-ΑΕ Πυλαίας3-0
2/10/2021ΔΑΣΩ-ΠΟ Μουδανιών3-2
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021ΠΟ Μουδανιών-ΔΕΚΑ0-3
9/10/2021Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΔΑΣΩ3-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021ΔΕΚΑ-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου3-1
16/10/2021ΑΕ Πυλαίας-ΠΟ Μουδανιών0-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021ΔΑΣΩ-ΔΕΚΑ2-3
23/10/2021Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΑΕ Πυλαίας3-0
Βαθμολογία Ε Ομίλου
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΔΕΚΑ44012-311
2Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου43110-39
3ΔΑΣΩ4228-56
4ΠΟ Μουδανιών4135-94
5ΑΕ Πυλαίας 4040-12 0

ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ /

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021Αριστοτέλης Χαλκιδικής-ΧΑΝΘ3-1
25/9/2021ΑΣΚ Λαγκαδά-ΒΑΟ1-3
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
2/10/2021Αίας Ευόσμου-Αριστοτέλης Χαλκιδικής3-0
2/10/2021ΧΑΝΘ-ΑΣΚ Λαγκαδά2-3
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021ΑΣΚ Λαγκαδά-Αίας Ευόσμου0-3
9/10/2021ΒΑΟ-ΧΑΝΘ3-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021Αίας Ευόσμου-ΒΑΟ3-0
16/10/2021Αριστοτέλης Χαλκιδικής-ΑΣΚ Λαγκαδά1-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου3-0
23/10/2021ΒΑΟ-Αριστοτέλης Χαλκιδικής3-0
Βαθμολογία ΣΤ Ομίλου
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1 Αίας Ευόσμου4319-39
2ΒΑΟ4319-49
3ΑΣΚ Λαγκαδά4227-95
4ΧΑΝΘ4136-94
5Αριστοτέλης Χαλκιδικής4134-103

Ζ΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021ΑΣ Πανόραμα-Ατρόμητος Τριαδίου0-3
25/9/2021ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Γαλαξίας Αδένδρου3-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
2/10/2021Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Πανόραμα2-3
2/10/2021Ατρόμητος Τριαδίου-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος3-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Πήγασος Πολίχνης3-0
9/10/2021Γαλαξίας Αδένδρου-Ατρόμητος Τριαδίου0-3
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021Πήγασος Πολίχνης-Γαλαξίας Αδένδρου3-0
16/10/2021ΑΣ Πανόραμα-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος0-3
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021Ατρόμητος Τριαδίου-Πήγασος Πολίχνης3-0
23/10/2021Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΣ Πανόραμα0-3
Βαθμολογία Ζ Ομίλου
αα
ΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Ατρόμητος Τριαδίου44012-012
2ΑΕΝ Αγ. Τριάδος4319-39
3ΑΣ Πανόραμα4226-87
4Πήγασος Πολίχνης413 5-9 4
5Γαλαξίας Αδένδρου4040-120

Η΄ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
25/9/2021Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Ιωνικός3-0
25/9/2021Απόλλων Καλαμαριάς-Αναγέννηση Ρυσίου3-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
2/10/2021Μυγδονιακός-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων0-3
2/10/2021Ιωνικός-Απόλλων Καλαμαριάς3-0 (α.α)
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
9/10/2021Απόλλων Καλαμαριάς-Μυγδονιακός1-3
9/10/2021Αναγέννηση Ρυσίου-Ιωνικός0-3
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
16/10/2021Μυγδονιακός-Αναγέννηση Ρυσίου3-0
16/10/2021Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Απόλλων Καλαμαριάς3-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΑγώναςΣκορ
23/10/2021Ιωνικός-Μυγδονιακός0-3
23/10/2021Αναγέννηση Ρυσίου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων0-3

Βαθμολογία Η Ομίλου
ααΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων44012-012
2Μυγδονιακός4319-49
3Ιωνικός4226-66
4Απόλλων Καλαμαριάς4134-90
5Αναγέννηση Ρυσίου4040-120

Β ΦΑΣΗ

4οι-1οιΑΒΓ
Καμπανιακός-Ακαδημίες Πρωτ/τών Πεύκων3-00-32-3
Περσέας-Αίας Ευόσμου0-30-3
ΔΕΚΑ-άνευ αγώνα
ΜΕΝΤ-Ν. Βότσης0-30-3
ΠΟ Μουδανιών-Άρης0-30-3
ΧΑΝΘ-Ατρόμητος Τριαδίου0-30-3
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ελπίς0-30-3
Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΑΟΚ0-30-3
3οι-2οιΑΒΓ
Αριστοτέλης Επανωμής-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος3-01-30-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Μυγδονιακός0-30-3
Ακαδημία Όλυμπος-Εθνικός Πυλαίας0-30-3
ΑΕΝ Πανοράματος-ΒΑΟ0-31-3
ΔΑΣΩ-Μακεδόνες Αξιού1-30-3
ΑΣΚ Λαγκαδάς-ΕΟΣ0-30-3
ΑΣ Πανόραμα-Πειραματικό0-30-3
Ιωνικός-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου0-30-3
Γ ΦΑΣΗ
Α ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΔΕΚΑ-ΕΟΣ3-1
ΠΑΟΚ-Πειραματικό3-0
αγωνιστική
ΠΑΟΚ-ΔΕΚΑ3-0
Πειραματικό-ΕΟΣ0-3
αγωνιστική
ΕΟΣ-ΠΑΟΚ0-3
ΔΕΚΑ-Πειραματικό3-0
αγωνιστική
ΕΟΣ-ΔΕΚΑ0-3
Πειραματικό-ΠΑΟΚ0-3
αγωνιστική
ΔΕΚΑ-ΠΑΟΚ3-1
ΕΟΣ-Πειραματικό3-0
αγωνιστική
ΠΑΟΚ-ΕΟΣ3-0
Πειραματικό-ΔΕΚΑ0-3
Βαθμολογία Α΄ Ομίλου
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΠΑΟΚ65115-315
2ΔΕΚΑ65115-515
3ΕΟΣ6247-126
4Πειραματικό6060-180
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού-Ν. Βότσης0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΒΑΟ2-3
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Μακεδόνες Αξιού1-3
ΒΑΟ-Ν. Βότσης0-3
αγωνιστική
Ν. Βότσης- Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
Μακεδόνες Αξιού-ΒΑΟ3-0
αγωνιστική
Ν. Βότσης-Μακεδόνες Αξιού3-0
ΒΑΟ- Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-3
αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού- Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-3
Ν. Βότσης-ΒΑΟ3-0
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων- Ν. Βότσης 0-3
ΒΑΟ- Μακεδόνες Αξιού 3-0
Βαθμολογία Β΄ Ομίλου

α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Ν. Βότσης66018-115
2Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 62410-156
3Μακεδόνες Αξιού6247-136
4ΒΑΟ6248-146

*Τριπλή ισοβαθμία
Ακαδημία Πρωταθλητών Πεύκων: 9-9 σετ, 389-365 πόντοι, 1.065 συντελεστής
Μακεδόνες Αξιού: 7-7 σετ, 298-309 πόντοι, 0,96440 συντελεστής
ΒΑΟ: 8-8 σετ, 325-338 πόντοι, 0,9615 συντελεστής
*Διπλή ισοβαθμία
Μακεδόνες Αξιού: 3-3 σετ, 132-126 πόντοι, 1,047 συντελεστής
ΒΑΟ: 3-3 σετ, 126-132 πόντοι, 0,9545 συντελεστής

Γ ΟΜΙΛΟΣ
σε
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας3-0
Άρης-Μυγδονιακός3-1
αγωνιστική
Άρης-ΑΣ Ελπίς1-3
Μυγδονιακός-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας3-0
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Άρης 0-3
ΑΣ Ελπίς-Μυγδονιακός3-0
αγωνιστική
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-ΑΣ Ελπίς0-3
Μυγδονιακός-Άρης0-3
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-Άρης2-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Μυγδονιακός3-0
αγωνιστική
Άρης- ΑΕΝ Αγ. Τριάδας 3-0
Μυγδονιακός- ΑΣ Ελπίς 0-3
Βαθμολογία Γ΄ Ομίλου
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1ΑΣ Ελπίς65117-416
2Άρης65116-614
3Μυγδονιακός6154-153
4ΑΕΝ Αγ. Τριάδος6153-153
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Αίας Ευόσμου 3-1
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου-Εθνικός Πυλαίας3-0
Αίας Ευόσμου- Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου -Ατρόμητος Τριαδίου0-3
Εθνικός Πυλαίας-Αίας Ευόσμου0-3
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου -Εθνικός Πυλαίας3-0
Αίας Ευόσμου-Ατρόμητος Τριαδίου1-3
αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας-Ατρόμητος Τριαδίου0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου -Αίας Ευόσμου 0-3
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου- Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
Αίας Ευόσμου- Εθνικός Πυλαίας 3-0
Βαθμολογία Δ΄ Ομίλου
α.αΟμάδαΑγΝΗΣετΒ
1Ατρόμητος Τριαδίου66018-218
2Αίας Ευόσμου 64214-811
3Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου6248-127
4Εθνικός Πυλαίας6060-180
Δ΄ ΦΑΣΗ
1οι-2οιΑΒΓ
ΠΑΟΚ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων3-23-0
Ν. Βότσης-ΔΕΚΑ 3-03-2
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου1-33-23-2
Ατρόμητος Τριαδίου-Άρης 2-31-3
ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Α΄ ΦΑΣΗΣ-ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
1η ΑγωνιστικήΣκορ
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Βεργίνα0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Αριστοτέλης Χαλκιδικής0-3
ΑΕ Πυλαίας-Γαλαξίας Αδένδρου3-0
2η ΑγωνιστικήΣκορ
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Γαλαξίας Αδένδρου3-0 (α.α)
Αναγέννηση Ρυσίου-ΑΣ Ωραιόκαστρο3-1
Βεργίνα-ΑΕ Πυλαίας3-1
3η ΑγωνιστικήΣκορ
Γαλαξίας Αδένδρου-Βεργίνα1-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Αριστοτέλης Χαλκιδικής2-3
ΑΕ Πυλαίας-Αναγέννηση Ρυσίου3-0
4η ΑγωνιστικήΣκορ
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Βεργίνα3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΕ Πυλαίας3-1
Αναγέννηση Ρυσίου-Γαλαξίας Αδένδρου3-0 (α.α)
5η ΑγωνιστικήΣκορ
Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΣ Ωραιόκαστρο0-3
Βεργίνα-Αναγέννηση Ρυσίου3-0
ΑΕ Πυλαίας-Αριστοτέλης Χαλκιδικής 2-3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
α.αΟμάδαΑγ.ΝΗΣετΒ
1Αριστοτέλης Χαλκιδικής55016-413
2Βεργίνα 54112-512
3ΑΣ Ωραιόκαστρο5239-107
4ΑΕ Πυλαίας5239-97
5Αναγέννηση Ρυσίου5236-106
6Γαλαξίας Αδένδρου5051-15-6
ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Β΄ ΦΑΣΗΣ-ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστικήΣκορ
Περσέας-Αριστοτέλης Επανομής 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣ Πανόραμα 3-1
2η αγωνιστικήΣκορ
Αριστοτέλης Επανομής-ΑΣ Πανόραμα 0-3
Περσέας-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
3η αγωνιστικήΣκορ
ΑΕΝ Πανοράματος-Αριστοτέλης Επανομής 3-0
ΑΣ Πανόραμα-Περσέας 1-3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
α.α Ομάδα Αγ. ΝΗΣετΒ
1 ΑΕΝ Πανοράματος 3309-19
2Περσέας3216-46
3 ΑΣ Πανόραμα 3124-73
4Αριστοτέλης Επανομής 3030-90
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστικήΣκορ
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΜΕΝΤ 3-0
ΔΑΣΩ-ΧΑΝΘ 3-0
2η αγωνιστικήΣκορ
ΧΑΝΘ-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-1
Καμπανιακός-ΔΑΣΩ 1-3
3η αγωνιστικήΣκορ
ΑΣΚ Λαγκαδά-Καμπανιακός 3-0
ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ 0-3
4η αγωνιστικήΣκορ
ΔΑΣΩ-ΑΣΚ Λαγκαδά 2-3
Καμπανιακός-ΜΕΝΤ 0-3
5η αγωνιστικήΣκορ
ΧΑΝΘ-Καμπανιακός 3-0
ΜΕΝΤ-ΔΑΣΩ 3-0 (α.α)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
α.α. Ομάδα Αγ.ΝΗΣετΒ
1ΧΑΝΘ 4319-49
2ΑΣΚ Λαγκαδά 43110-58
3ΜΕΝΤ4226-66
4ΔΑΣΩ 4228-74
5Καμπανιακός 4041-120

*Ο ΔΑΣΩ έχει ένα μηδενισμό.

FINAL 4

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Ελπίς-Άρης 3-2 (13-25, 25-23, 14-25, 25-9, 15-10)
ΑΣ Ελπίς (Τεμελούδης): Δουμπαρατζη, Τσιουκαλα, Ταυλικου, Γκιζαρη, Σιχλετιδη, Μανικακη, λ Σιάκη, Μπαλουτη Α, Μπαλουτη Ε, Δουλακη, Ξεφτέρη, Παπαθανασίου, λ Μαλικα.
Άρης (Δράμας): Εξαδακτυλου, Μήνου, Χωριάτη, Φετφατζίδη, Ίγγιλη, Βούλγαρη, λ Κανελλοπούλου, Παπαφιδη, Ναστουλα, Δημητρούλια, Βαμβακίδου, Σωτηρακογλου.
Διαιτητές: Παπαδοπούλου, Κατσικάρη, Ιωαννίδου, Σταυρίδου, Αλεξίου.
Ν. Βότσης-ΠΑΟΚ 3-2 (14-25, 17-25, 25-13, 25-17, 15-9)
Ν.Βότσης (Βαλσαμίδης): Ζαφειρίου Π, Χατζηηλιου, Καρακαβίδου, Παπλωματά, Σπανούδη, Μάνικα, λ Βαλάση, Ζαφειρίου Β, Βελλικη, Τσακαγιάννη, Αποστόλου, λ Ασβεστα.
ΠΑΟΚ (Μηλοβιανου): Μιχοπούλου, Λόλα, Μπακη, Μεροδουλάκη, Ανατολάκη, Χατζελια, λ Μπιτσακτση, Κωνσταντινίδου, Ματανακη, Ντίας.
Διαιτητές: Κοτσικάρη, Παπαδόπουλου, Ιωαννίδου, Σταυρίδου, Αλεξίου.
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άρης-ΠΑΟΚ 3-0 (25-22, 25-21, 29-27)
Άρης (Δράμπας): Εξαδακτυλου, Μήνου, Χωριάτη, Φετφατσίδη, Ίγγιλη, Βούλγαρη, λ Κανελλοπούλου, Παπαφιδη, Δημητρούλια, Ναστουλα, Σωτηρακογλου.
ΠΑΟΚ (Μηλοβιανου): Μιχοπούλου, Λόλα, Μεροδουλάκη, Μπακη, Ανατολάκη, Χατζελια, λ Μπιτσακτση, Ματανακη.
Διαιτητές: Γιωγιου, Φλώρου, Παπαϊωάννου, Διονά, Καλομοίρη.
Ν. Βότσης-ΑΣ Ελπίς 3-2 (25-23, 13-25, 25-23, 26-28, 15-11)
Ν. Βότσης (Βαλσαμίδης): Ζαφειρίου Β, Χατζηηλιου, Καρακαβίδου, Παπλωματά, Βελλικη, Αποστόλου, λ Ασβεστα, Ζαφειρίου Β, Σπανουδη, Μανίκα, λ Βαλάση.
ΑΣ Ελπίς (Τεμελούδης): Δουμπαρατζη, Τσιουκαλα, Μπαλουτη Α, Ταυλικου, Γκιζαρη, Μανικακη, λ Μαλικα, Σιχλετιδη, Δουλακη, Παπαθανασίου, Μπαλουτη Ε, Πασενιδου, λ Σιάκη.
Διαιτητές: Φλώρου, Γιωγιού, Παπαϊωάννου, Διονά, Καλομοίρη.
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ-ΑΣ Ελπίς 3-0 (25-16, 25-19, 25-15)
ΠΑΟΚ (Μηλοβιανου): Μιχοπούλου, Λόλα, Μεροδουλάκη, Μπακή, Ανατολάκη, Χατζέλια, λ Μπιτσακτση, Ματανακη, Κωνσταντινίδου, Μαντούδη, Ντίας, Αναστασιάδου.
ΑΣ Ελπίς (Τεμελούδης): Δουμπαρατζη, Τσιουκαλα, Σιχλετίδη, Ταυλικου, Γκιζαρη, Μανικακη, λ Μαλικα, Μπαλούτη Α,, Δουλακη, Παπαθανασίου, Ξεφτέρη, Μπαλουτη Ε, Πασενιδου, λ Σιάκη.
Διαιτητές: Βασδέκης Δ, Κουκουμάκας, Δεληκωστίδου, Αλεξίου, Διονά.
Ν. Βότσης-Άρης 3-2 (25-15, 19-25, 25-23, 22-25, 15-10) 
Ν. Βότσης (Βαλσαμίδης): Ζαφειρίου Π, Χατζηηλιού, Καρακαβίδου, Παπλωματά, Βελλίκη, Αποστόλου, λ Βαλάση, Σπανούδη, Μανίκα, Ζαφειρίου Β, λ Ασβεστά.
Άρης (Δράμπας): Εξαδακτύλου, Μήνου, Χωριάτη, Φετφατσίδη, Ίγγιλη, Σωτηράκογλου, λ Κανελλοπούλου, Δημητρούλια, Παπαφίδη, Βούλγαρη, Βαμβακίδου, Ναστούλα.
Διαιτητές: Κουκουμάκας, Βασδέκης Δ, Δεληκωστίδου, Αλεξίου, Διονά.
α.α. Ομάδα Αγ.ΝΗΣετΒ
1Ν. Βότσης3309-66
2Άρης3127-65
3ΠΑΟΚ3125-64
4ΑΣ Ελπίς3125-83
MVP: Παρασκευή Ζαφειρίου (Ν. Βότσης)

Β ΟΜΑΔΕΣ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Αρίων Μηχ.-Σιθωνιακός
Άρης 1-Ατρόμητος Τριαδίου3-0
Μαχητές Καλλικράτειας-Έσπερος Θέρμης1-3
Ποσειδών Μηχ.-Ζέφυρος3-1
ΑΕΝ Πανοράματος-ΓΑΣ Βασιλικών0-3
αγωνιστική
Περσέας-Αρών Μηχ.1-3
Σιθωνιακός-Άρης 11-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Μαχητές Καλλικράτειας1-3
Έσπερος Θέρμης-Αστέρας Πλαγιαρίου3-0
ΓΑΣ Βασιλικών-Ποσειδών Μηχ.0-3
αγωνιστική
Άρης 1-Περσέας3-0
Μαχητές Καλλικράτειας-Σιθωνιακός3-0
Αστέρας Πλαγιαρίου-Ατρόμητος Τριαδίου0-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Έσπερος Θέρμης0-3
Ζέφυρος-ΓΑΣ Βασιλικών3-1
αγωνιστική4η
Περσέας-
Μαχητές Καλλικράτειας
3-0
Αρίων Μηχ.-Άρης 12-3
Σιθωνιακός-Αστέρας Πλαγιαρίου1-3
Ατρόμητος Τριαδίου-ΑΕΝ Πανοράματος3-0
Έσπερος Θέρμης-Ποσειδών Μηχ.3-0
αγωνιστική
Αστέρας Πλαγιαρίου-Περσέας2-3
Μαχητές Καλλικράτειας-Αρίων Μηχ.3-1
ΑΕΝ Πανοράματος-Σιθωνιακός1-3
Ποσειδών Μηχ.-Ατρόμητος Τριαδίου1-3
Ζέφυρος-Έσπερος Θέρμης1-3
αγωνιστική
Περσέας-ΑΕΝ Πανοράματος3-0
Αρίων Μηχ.-Αστέρας Πλαγιαρίου0-3
Άρης 1-
Μαχητές Καλλικράτειας
1-3
Σιθωνιακός-Ποσειδών Μηχ.0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Ζέφυρος0-3
Έσπερος Θέρμης-ΓΑΣ Βασιλικών3-1
αγωνιστική
Ποσειδών Μηχ.-Περσέας2-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Αρίων Μηχ.0-3
Αστέρας Πλαγιαρίου-Άρης 10-3
Ζέφυρος-Σιθωνιακός3-0
ΓΑΣ Βασιλικών-Ατρόμητος Τριαδίου2-3
αγωνιστική
Περσέας-Ζέφυρος1-3
Αρίων Μηχ.-Ποσειδών Μηχ.0-3
Άρης 1-ΑΕΝ Πανοράματος3-0
Μαχητές Καλλικράτειας-Αστέρας Πλαγιαρίου3-0
Σιθωνιακός-ΓΑΣ Βασιλικών0-3
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-Περσέας3-0
Ζέφυρος-Αρίων Μηχ.3-0
Ποσειδών Μηχ.-Άρης 13-0
ΑΕΝ Πανοράματος-
Μαχητές Καλλικράτειας
0-3
Έσπερος Θέρμης-Ατρόμητος Τριαδίου3-0
αγωνιστική 10η
Αρίων Μηχ-.ΓΑΣ Βασιλικών0-3
Άρης 1-Ζέφυρος3-0
Μαχητές Καλλικράτειας-Ποσειδών Μηχ.3-0
Αστέρας Πλαγιαρίου-ΑΕΝ Πανοράματος3-0
Σιθωνιακός-Έσπερος Θέρμης0-3
αγωνιστική 11η
Έσπερος Θέρμης-Περσέας3-1
ΓΑΣ Βασιλικών-Άρης 10-3
Ζέφυρος-
Μαχητές Καλλικράτειας
3-2
Ποσειδών Μηχ.-Αστέρας Πλαγιαρίου3-0
Ατρόμητος Τριααδίου-Σιθωνιακός3-0
αγωνιστική 12η
Περσέας-Ατρόμητος Τριαδίου0-3
Αρίων Μηχ.-Έσπερος Θέρμης1-3
Μαχητές Καλλικράτειας-ΓΑΣ Βασιλικών3-1
Αστέρας Πλαγιαρίου-Ζέφυρος0-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Ποσειδών Μηχ.0-3
αγωνιστική 13η
Σιθωνιακός-Περσέας0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Αρίων Μηχ.3-0
Έσπερος Θέρμης-Άρης 10-3
ΓΑΣ Βασιλικών-Αστέρας Πλαγιαρίου3-0
Ζέφυρος-ΑΕΝ Πανοράματος3-0

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική1η
Κρόνος-Άρης 23-2
Μ. Αλέξανδρος-Περσέας 23-1
Προμηθέας Πυλαίας-Εθνικός Πυλαίας3-0
ΠΑΟΚ-Ν. Βότσης 12-3
αγωνιστική2η
Άρης 2-Μ. Αλέξανδρος3-2
Περσέας 2-Προμηθέας Πυλαίας3-0
Εθνικός Πυλαίας-ΠΑΟΚ1-3
Πειραματικό-Ν. Βότση1-3
αγωνιστική3η
Προμηθέας Πυλαίας-Άρης 20-3
ΑΕ Φοίνικα-Πειραματικό1-3
Ν. Βότσης 1-Εθνικός Πυλαίας3-0
ΠΑΟΚ-Περσέας 23-0
αγωνιστική4η
Περσέας 2-Ν. Βότσης 12-3
ΑΕ Φοίνικα-Κρόνος3-2
Πειραματικό-Εθνικός Πυλαίας3-0
Άρης 2-ΠΑΟΚ3-0
αγωνιστική5η
Μ. Αλέξανδρος-ΑΕ Φοίνικα3-2
Κρόνος-Πειραματικό0-3
Ν. Βότσης 1-Άρης 21-3
Εθνικός Πυλαίας-Περσέας 20-3
αγωνιστική6η
ΑΕ Φοίνικα-Προμηθέας Πυλαίας3-1
Πειραματικό-Περσέας 23-0
Άρης 2-Εθνικός Πυλαίας3-0
Κρόνος-Μ. Αλέξανδρος3-0
αγωνιστική7η
Περσέας 2-Άρης 22-3
Μ. Αλέξανδρος-Πειραματικό1-3
Προμηθέας Πυλαίας-Κρόνος3-1
ΠΑΟΚ-ΑΕ Φοίνικα2-3
αγωνιστική8η
Μ. Αλέξανδρος-Προμηθέας Πυλαίας3-2
ΑΕ Φοίνικα-Ν. Βότσης 12-3
Πειραματικό-Άρης 23-0
Κρόνος-ΠΑΟΚ3-0
αγωνιστική9η
Προμηθέας Πυλαίας-Πειραματικό0-3
Ν. Βότσης-Κρόνος1-3
ΠΑΟΚ-Μ. Αλέξανδρος0-3
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕ Φοίνικα1-3
αγωνιστική10η
Μ. Αλέξανδρος-Ν. Βότσης 13-0
Προμηθέας Πυλαίας-ΠΑΟΚ3-1
ΑΕ Φοίνικα-Περσέας 2
Κρόνος-Εθνικός Πυλαίας3-1
αγωνιστική11η
Περσέας 2-Κρόνος1-3
Άρης 2-ΑΕ Φοίνικα3-2
Ν. Βότσης 1-Προμηθέας Πυλαίας1-3
ΠΑΟΚ-Πειραματικό1-3
Εθνικός Πυλαίας-Μ. Αλέξανδρος0-3

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική1η
Αίας Ευόσμου 1-ΑΣ Ελπίς0-3
Άρης 3-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων0-3
αγωνιστική2η
ΑΣ Ελπίς-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΔΕΚΑ0-3
αγωνιστική3η
Κεραυνός Αγ. Παύλου- Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων3-1
Άρης 3-ΑΣ Ελπίς0-3
Αίας Ευόσμου 1-Πανελλήνιος3-1
αγωνιστική4η
Αίας Ευόσμου 1-Ν. Γενεά3-0
ΑΣ Ελπίς- ΔΕΚΑ 1-3
αγωνιστική5η
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΣ Ελπίς1-3
Άρης 3- Αίας Ευόσμου 13-2
Ν. Γενεά-Πανελλήνιος0-3
αγωνιστική6η
Αίας Ευόσμου 1-ΔΕΚΑ 0-3
Πανελλήνιος-Ακαδημίες Πρωταθλητών 3-0
Ν. Γενεά-Άρης 3 0-3
αγωνιστική7η
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Αίας Ευόσμου 1 3-0
ΔΕΚΑ-Ν. Γενεά 3-0
Άρης 3-Πανελλήνιος 3-2
αγωνιστική8η
Άρης 3-ΔΕΚΑ 3-1
ΑΣ Ελπίς-Ακαδημίες Πρωταθλητών 3-2
Ν. Γενεά-Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-3
αγωνιστική9η
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Άρης 3 0-3
ΔΕΚΑ-Πανελλήνιος 3-1
αγωνιστική10η
Αίας Ευόσμου 1-Ακαδημίες Πρωταθλητών 0-3
ΔΕΚΑ-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-2
Πανελλήνιος-ΑΣ Ελπίς 3-0
αγωνιστική11η
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Πανελλήνιος 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών-Ν. Γενεά 3-0

Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική1η
Ιωνικός-Ακαδημία Αθλέτικο3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-1
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΑΕ Δέλτα3-2
Μακεδονικός-Καμπανιακός0-3
αγωνιστική2η
Μακεδονικός-Ιωνικός3-0
ΔΑΣΩ-ΑΣΚ Λαγκαδά0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΓΑΣ Χαλκηδόνας3-1
Καμπανιακός-ΑΕ Δέλτα3-0
αγωνιστική3η
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΔΑΣΩ3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων3-0
Ιωνικός-Καμπανιακός0-3
ΑΕ Δέλτα-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-0
αγωνιστική4η
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΓΑΣ Χαλκηδόνας0-3 (α.α)
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΣΚ Λαγκαδά0-3
ΔΑΣΩ-ΑΕ Δέλτα0-3
Καμπανιακός-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-0
αγωνιστική5η
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Ακαδημία Αθλέτικο3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-Μακεδονικός3-1
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΔΑΣΩ3-0
ΑΕ Δέλτα-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων
αγωνιστική6η
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΓΑΣ Ευκαρπίας0-3
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΕ Δέλτα0-3
Ιωνικός-ΑΣΚ Λαγκαδά1-3
Μακεδονικός-ΓΑΣ Χαλκηδόνας3-0
Καμπανιακός-ΔΑΣΩ3-0
αγωνιστική7η
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Ιωνικός3-0
ΔΑΣΩ-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων3-0 (α.α)
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Ακαδημία Αθλέτικο3-0
ΑΕ Δέλτα-Μακεδονικός3-1
αγωνιστική8η
Ακαδημία Αθλέτικο-ΔΑΣΩ0-3
Ιωνικός-ΑΕ Δέλτα0-3
Μακεδονικός-ΓΑΣ Ευκαρπίας3-2
Καμπανιακός-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων3-0 (α.α)
αγωνιστική9η
ΔΑΣΩ-Μακεδονικός0:3
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Ακαδημία Αθλέτικο0-3 (α.α)
ΑΣΚ Λαγκαδά-Καμπανιακός2-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Ιωνικός3-0
αγωνιστική10η
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΓΑΣ Χαλκηδόνας3-1
Ιωνικός-ΔΑΣΩ1-3
Μακεδονικός-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων3-0 (α.α)
Καμπανιακός-Ακαδημία Αθλέτικο3-0
αγωνιστική11η
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Καμπανιακός2-3
Ακαδημία Αθλέτικο-Μακεδονικός
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Ιωνικός0-3 (α.α)
ΑΕ Δέλτα-ΑΣΚ Λαγκαδά1-3