DATABANK / ΑΡΧΕΙΟ

2022
Πρωταθλητής Β΄ Εθνικής Ανδρών: Νέος ΓΣ Ηρακλής
Πρωταθλητής Β΄ Εθνικής Γυναικών: Περσέας
Πρωταθλητής Τοπικής Γυναικών: Ιωνικός
Πρωταθλητής 2ης Τοπικής Γυναικών: Νέος ΓΣ Ηρακλής
Κυπελλούχος Ανδρών ΕΠΕΣΘ: Νέος ΓΣ Ηρακλής
Κυπελλούχος Γυναικών ΕΠΕΣΘ: Περσέας
Πρωταθλητής Ελλάδας Κ21 Αγοριών: Πήγασος Πολίχνης
Πρωταθλητής Κ21 Αγοριών ΕΠΕΣΘ: Πήγασος Πολίχνης
Πρωταθλητής Ελλάδας Κ18 Αγοριών: Πήγασος Πολίχνης
Πρωταθλητής Κ18 Αγοριών ΕΠΕΣΘ: Πήγασος Πολίχνης
Πρωταθλητής Ελλάδας Κ20 Κοριτσιών: ΠΑΟΚ
Πρωταθλητής Κ20 Κοριτσιών ΕΠΕΣΘ: Ν. Βότσης
Πρωταθλητής Κ18 Κοριτσιών ΕΠΕΣΘ: Ν. Βότσης
Πρωταθλητής Κ17 Αγοριών: Πήγασος Πολίχνης
Πρωταθλητής Κ16 Κοριτσιών: ΔΕΚΑ

2021
Πρωταθλητής Ελλάδας Κ21 Αγοριών: Πήγασος Πολίχνης
Πρωταθλητής Κ21 Αγοριών ΕΠΕΣΘ: Πήγασος Πολίχνης
Πρωταθλητής Κ18 Αγοριών ΕΠΕΣΘ: Πήγασος Πολίχνης
Πρωταθλητής Κ20 Κοριτσιών ΕΠΕΣΘ: ΠΑΟΚ
Πρωταθλητής Κ18 Κοριτσιών ΕΠΕΣΘ: Αίας Ευόσμου

2020

Πρωταθλητής Β΄ Εθνικής Ανδρών: Ένωση Τούμπας
Πρωταθλητής Β΄ Εθνικής Γυναικών: Ηρακλής Γέφυρας
Πρωταθλητής Τοπικής Ανδρών ΕΠΕΣΘ: Πειραματικό
Πρωταθλητής Τοπικής Γυναικών ΕΠΕΣΘ: Περσέας
Πρωταθλητής Β΄ Τοπικής Γυναικών ΕΠΕΣΘ: ΔΕΚΑ
Πρωταθλητής Γ΄ Τοπικής Γυναικών: Αστέρας Σίνδου
Κυπελλούχος ΕΠΕΣΘ Ανδρών: Ένωση Τούμπας
Κυπελλούχος ΕΠΕΣΘ Γυναικών: Καμπανιακός
Πρωταθλητής Κ21 Αγοριών ΕΠΕΣΘ: Ηρακλής 2015
Πρωταθλητής Κ20 Κοριτσιών ΕΠΕΣΘ: ΠΑΟΚ

2019
Πρωταθλητής Ελλάδας Νεανίδων: ΠΑΟΚ
Πρωταθλητής Ελλάδας Κορασίδων: Ν. Βότσης
Πρωταθλητής Ελλάδας Παγκορασίδων: Περσέας
Πρωταθλητής Ελλάδας Παμπαίδων: Πήγασος Πολίχνης
Πρωταθλητής Εφήβων ΕΠΕΣΘ: Ηρακλής 2015
Πρωταθλητής Νεανίδων ΕΠΕΣΘ: ΑΣ Ελπίς
Πρωταθλητής Κορασίδων ΕΠΕΣΘ: Ν. Βότσης
Πρωταθλητής Παίδων ΕΠΕΣΘ: ΑΣ Ελπίς
Πρωταθλητής Παγκορασίδων ΕΠΕΣΘ: Περσέας
Πρωταθλητής Παμπαίδων ΕΠΕΣΘ: Πήγασος Πολίχνης
Κυπελλούχος Ανδρών ΕΠΕΣΘ: Άρης
Κυπελλούχος Γυναικών ΕΠΕΣΘ: Ατρόμητος Τριαδίου
Πρωταθλητής Β΄ Εθνικής Ανδρών: Άρης
Πρωταθλητής Τοπικής Ανδρών ΕΠΕΣΘ: Ιωνικός
Πρωταθλητής Β΄ Εθνικής Γυναικών: ΜΕΝΤ
Πρωταθλητής Τοπικής Γυναικών ΕΠΕΣΘ: Πειραματικό
Πρωταθλητής Β΄ Τοπικής Γυναικών ΕΠΕΣΘ: ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων

2018
Πρωταθλητής Ελλάδας Εφήβων: Ηρακλής 2015
Πρωταθλητής Ελλάδας Νεανίδων: Άρης
Πρωταθλητής Ελλάδας Κορασίδων: Άρης
Πρωταθλητής Εφήβων ΕΠΕΣΘ: Ηρακλής 2015
Πρωταθλητής Νεανίδων ΕΠΕΣΘ: Άρης
Πρωταθλητής Παίδων ΕΠΕΣΘ: ΑΣ Ελπίς
Πρωταθλητής Κορασίδων ΕΠΕΣΘ: Άρης
Πρωταθλητής Παμπαίδων ΕΠΕΣΘ: ΑΣ Ελπίς
Πρωταθλητής Παγκορασίδων ΕΠΕΣΘ: Ν. Βότσης
Κυπελλούχος Ανδρών ΕΠΕΣΘ: ΑΕΝ Πανοράματος
Κυπελλούχος Γυναικών ΕΠΕΣΘ: Ηρακλής 2015
Πρωταθλητής Β΄ Εθνικής Ανδρών: ΑΕΝ Πανοράματος
Πρωταθλητής Τοπικής Ανδρών ΕΠΕΣΘ: Ένωση Τούμπας
Πρωταθλητής Β΄ Εθνικής Γυναικών: Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων
Πρωταθλητής Τοπικής Γυναικών ΕΠΕΣΘ: ΑΣ Ωραιόκαστρο
Πρωταθλητής Β΄ Τοπικής Γυναικών: Παναθλητικός

2017
Πρωταθλητής Ελλάδας Εφήβων ΕΠΕΣΘ: Πήγασος Πολίχνης
Πρωταθλητής Ελλάδας Νεανίδων ΕΠΕΣΘ: Άρης
Πρωταθλητής Εφήβων ΕΠΕΣΘ: Πήγασος Πολίχνης
Πρωταθλητής Νεανίδων ΕΠΕΣΘ: Άρης
Πρωταθλητής Παίδων ΕΠΕΣΘ: Ηρακλής 2015
Πρωταθλητής Κορασίδων ΕΠΕΣΘ: Άρης
Πρωταθλητής Παμπαίδων ΕΠΕΣΘ: ΑΣ Ελπίς
Πρωταθλητής Παγκορασίδων ΕΠΕΣΘ: Ν. Βότσης
Κυπελλούχος Ανδρών ΕΠΕΣΘ: Καμπανιακός
Κυπελλούχος Γυναικών ΕΠΕΣΘ: ΠΑΟΚ
Πρωταθλητής Β΄ Εθνικής Ανδρών: Απόλλων Καλαμαριάς
Πρωταθλητής Τοπικής Ανδρών: Ακαδημία Όλυμπος
Πρωταθλητής Β΄ Εθνικής Γυναικών ΕΠΕΣΘ: ΠΑΟΚ
Πρωταθλητής Τοπικής Γυναικών ΕΠΕΣΘ: ΒΑΟ
Πρωταθλητής Β΄ Τοπικής Γυναικών: Ποσειδών Μηχανιώνας

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΦΗΒΩΝ & ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΕΤΟΣΕΦΗΒΟΙΝΕΑΝΙΔΕΣ
1965(Πειραιάς) Παναθηναϊκός 
1966(Θεσσαλονίκη) Αρης 
1968(Αθήνα) Ολυμπιακός 
1970(Θεσσαλονίκη) Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας 
1971(Λάρισα) Ολυμπιακός 
1976(Λάρισα) Εθνικός Αλεξανδρούπολης 
1978(Θεσσαλονίκη) Νηρέας 
1980(Λάρισα) Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας 
1981(Λάρισα) Αρης 
1982(Τρίκαλα) Παναθηναϊκός 
1983(Βόλος) ΠΑΟΚ 
1984(Αθήνα) Δημόκριτος(Χανιά) Φιλαθλητικός
1985(Θεσσαλονίκη) Αρης(Ιωάννινα) Φιλαθλητικός
1986(Καρδίτσα) Πανελλήνιος(Τρίκαλα) ΕΟ Σταυρούπολης
1987(Σέρρες) Εθνικός Αλεξανδρούπολης(Ιωάννινα) ΕΟ Σταυρούπολης
1988(Ορεστιάδα) ΑΟ Ορεστιάδας(Πάτρα) ΑΟ Καβάλας
1989(Χανιά) Πανελλήνιος(Σιδηρόκαστρο) Αρτεμις Κορυδαλλού
1990(Ξάνθη) Αρης(Λουτράκι) Νίκη Αλεξ/πολης
1991(Πάτρα) ΑΟ Ορεστιάδας(Δράμα) Παναθηναϊκός
1992(Φλώρινα) ΑΟ Ορεστιάδας(Καρπενήσι) Νίκη Αλεξ/πολης
1993(Χαλκίδα) ΑΟ Ορεστιάδας(Καλαμάτα) ΕΑ Λάρισας
1994(Παιανία/Αθήνα) Φιλία Ηλιούπολης(Χίος) ΦΟ Καμποχώρων
1995(Ορεστιάδα) ΑΟ Ορεστιάδας(Μίκρα/Θεσσαλονίκη) ΕΑ Λάρισας
1996(Ρέντης/Πειραιάς) ΑΟ Ορεστιάδας(Ν. Φιλαδέλφεια/Αθήνα) ΕΑ Λάρισας
1997(Ρέντης/Πειραιάς) Ηρακλής(Ν. Φιλαδέλφεια/Αθήνα) Αίας Ευόσμου
1998(Γουδή/Αθήνα) Ορφέας Ηλιούπολης(Κυψέλη/Αθήνα) Αίας Ευόσμου
1999(Γουδή/Αθήνα) Αρης Νίκαιας(Ν. Σμύρνη/Αθήνα) Αίας Ευόσμου
2000(Μετς/Αθήνα) Αρης Νίκαιας(Βριλήσσια/Αθήνα) ΕΑ Λάρισας
2001(Δραπετσώνα/Πειραιάς) Αρης Νίκαιας(Δραπετσώνα/Πειραιάς) Αρης Νικαίας
2002(Μίκρα/Θεσσαλονίκη) Ηρακλής(Αμπελόκηποι/Θεσσαλονίκη) Απολλώνιος Κερατσινίου
2003(Δραπετσώνα/Πειραιάς) Ηρακλής(Ηλιούπολη/Αθήνα) Φιλία Ηλιούπολης
2004(Σκύδρα) Μακεδονικός Νεάπολης(Ασβεστοχώρι/Θεσσαλονίκη) Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
2005(Νάουσα) Ζαφειράκης Νάουσας(Βύρωνας/Αθήνα) Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
2006(Αργυρούπολη/Αθήνα) Ολυμπιακός(Δράμα) Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
2007(Ζάκυνθος) Ηρακλής(Πεύκη/Αθήνα) ΑΕ Βύρωνα
2008(Αγ. Δημήτριος/Αθήνα) Ηρακλής(Αλμυρός) Ηρακλής
2009(Μίκρα/Θεσσαλονίκη) Ηρακλής(Αργος) Ηρακλής Κηφισιάς
2010(Ν. Ερυθραία/Αθήνα)Ηρακλής(Βασιλικά/Θεσσαλονίκη) Πανελλήνιος
2011(Αλεξανδρούπολη) Εθνικός Αλεξανδρούπολης(Παιανία/Αθήνα) Ηρακλής Κηφισιάς
2012(Αργυρούπολη/Αθήνα) Εθνικός Αλεξανδρούπολης(Μαρκόπουλο/Αθήνα) Ηρακλής
2013(Αλεξανδρούπολη) Εθνικός Αλεξανδρούπολης(Αργος) Παναθηναϊκός
2014(Κόνιτσα) ΑΓΣ Ιωαννίνων(Μαρκόπουλο/Αθήνα) Ελπίς Αμπελοκήπων
2015(Καρπενήσι) Μίλων(Τύρναβος) Ηρακλής Κηφισιάς
2016(Ναύπακτος) Πήγασος Πολίχνης(Παλαμάς ) Ελπίς Αμπελοκήπων
2017(Καρδίτσα) Πήγασος Πολίχνης(Πτολεμαΐδα) Άρης
2018(ΕΑΚ Νεάπολης) Ηρακλής(Στ. Βενέτης) Άρης
2019(Ε.Γ. Μίκρας) Παναθηναϊκός(Αλ. Νικολαΐδης) ΠΑΟΚ
2021(Αγριά Βόλου) Πήγασος Πολίχνης(Μουζάκι) Μαρκόπουλο
2022(Κομοτηνή) Πήγασος Πολίχνης(ΔΑΚ Πολίχνης & ΕΑΚ Αμπελοκήπων) ΠΑΟΚ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΑΙΔΩΝ & ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΕΤΟΣΠΑΙΔΕΣΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1984(Λάρισα) Αρης Νικαίας(Θήβα) ΓΑΣΑΚ Αγίας Παρασκευής
1985(Πάτρα) Πανελλήνιος(Φλώρινα) ΓΣ Δράμας
1986(Σταυρούπολη/Θεσσαλονίκη) Μ. Αλέξανδρος Θεσ/νίκης(Αθήνα) Αρτεμις Κορυδαλλού
1987(Βόλος) Φιλία Ηλιούπολης(Πάτρα) Απολλώνιος Κερατσινίου
1988(Λαμία) Αρης(Τρίκαλα) Αρης Νικαίας
1989(Καλαμάτα) ΑΟ Ορεστιάδας(Σκύδρα) Νίκη Αλεξανδρούπολης
1990(Καβάλα) ΓΑΣ Εδεσσας(Αίγιο) ΕΟ Σταυρούπολης
1991(Αμαλιάδα) ΑΟ Ορεστιάδας(Νάουσα) ΕΑ Λάρισας
1992(Βέροια) ΑΟ Ορεστιάδας(Αργος) ΓΣ Ηλιούπολις
1993(Ιωάννινα) ΑΟ Ορεστιάδας(Νάουσα) ΕΑ Λάρισας
1994(Ζηρίνειο/Αθήνα) Φιλία Ηλιούπολης(Καισαριανή/Αθήνα) ΕΑ Λάρισας
1995(Πειραιάς) ΑΟ Κηφισιάς(Ν. Σμύρνη/Αθήνα) Πανιώνιος
1996(Ν. Ηράκλειο/Αθήνα) Αρης Νικαίας(Ηλιούπολη/Αθήνα) Αίας Ευόσμου
1997(Κυψέλη/Αθήνα) Αρης Νικαίας(Κυψέλη/Αθήνα) Αίας Ευόσμου
1998(Γουδή/Αθήνα) Αρης Νικαίας(Μαρούσι/Αθήνα) Ηρακλής Κηφισιάς
1999(Σέρρες) Ορφέας Ηλιούπολης(Γουδή/Αθήνα) ΕΑ Λάρισας
2000(Ρέντης/Πειραιάς) ΑΟ Ορεστιάδας(Γουδή/Αθήνα) ΕΑ Λάρισας
2001(Μετς/Αθήνα) Ηρακλής(Αμπελόκηποι/Θεσσαλονίκη) ΑΟ Αμπελοκήπων
2002(Κάλυμνος) Ηρακλής(Γιαννιτσά) Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
2003(Ικόνιο/Πειραιάς) Ηρακλής(Ασβεστοχώρι/Θεσσαλονίκη) ΑΕ Νίκαια
2004(Γουδή/Αθήνα) Ηρακλής(Λάρισα) ΓΣ Πετρούπολης
2005(Μίκρα/Θεσσαλονίκη) Ηρακλής(Αιγάλεω/Αθήνα) ΕΑ Λάρισας
2006(Δραπετσώνα/Πειραιάς) Ηρακλής(Κηφισιά/Αθήνα) Ερμής Δράμας
2007(Ν. Φιλαδέλφεια/Αθήνα) Ηρακλής(Βασιλικά/Θεσσαλονίκη) Ηρακλής
2008(Αλεξανδρούπολη & Φέρρες) Εθνικός Αλεξανδρούπολης(Ν. Φιλαδέλφεια/Αθήνα) Ηρακλής Κηφισιάς
2009(Μίκρα/Θεσσαλονίκη) Ολυμπιακός(Λάρισα) Ηρακλής
2010(Ρέντης/Πειραιάς) Ηρακλής(Πολίχνη/Θεσσαλονίκη) Ηρακλής Κηφισιάς
2011(Πτολεμαΐδα) Εθνικός Αλεξανδρούπολης(Εύοσμος/Θεσσαλονίκη) Αίας Ευόσμου
2012(Νεάπολη/Θεσσαλονίκη) Ηρακλής(Μετς/Αθήνα) Αίας Ευόσμου
2013(Αργυρούπολη/Αθήνα) Ηρακλής(Τρίκαλα) Ελπίς Αμπελοκήπων
2014(Νέα Σμύρνη/Αθήνα) Μίλων(Πολίχνη/Θεσσαλονίκη) Ελπίς Αμπελοκήπων
2015(Θήβα) Ηρακλής(Παλαμάς) Ελπίς Αμπελοκήπων
2016(Αιδηψός) Πήγασος Πολίχνης(Ζάκυνθος) Μακεδόνες Αξιού
2017(Αλεξανδρούπολη) Ολυμπιακός(Ζηρίνειο) Ηρακλής Κηφισιάς
2018(Μοσχάτο) Έβρος Σουφλίου(Γλυφάδα) Άρης
2019(Στ. Καλαϊτζής) Μίλων(Μαρκόπουλο) Ν. Βότσης
2020Δεν πραγματοποιήθηκε λόγω της πανδημίας covid -19 Δεν πραγματοποιήθηκε λόγω της πανδημίας covid -19
2021Αστέρας Νίκαιας(Μουζάκι) Μαρκόπουλο
2022(Νέα Ερυθραία) Πήγασος Πολίχνης(Μεταμόρφωση) Ιωνικός
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ & ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΕΤΟΣΠΑΜΠΑΙΔΕΣΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
2000(ΣΕΦ/Πειραιάς) Ηρακλής(ΣΕΦ/Περαιάς) Αρης
2001(Ν. Σμύρνη/Αθήνα) Αρης Νικαίας(Κερατσίνι/Πειραιάς) Ηρακλής Κηφισιάς
2002(Μετς/Αθήνα) Ηρακλής(Μετς/Αθήνα) Ηρακλής Κηφισιάς
2003(Μετς/Αθήνα) Ηρακλής(Μετς/Αθήνα) Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
2004(Μετς/Αθήνα) Ηρακλής(Ελευθέρια/Θεσσαλονίκη) Ηρακλής Κηφισιάς
2005(Ν. Ερυθραία/Αθήνα) Ολυμπιακός(Καλαμαριά/Θεσσαλονίκη) Εαρινός Καλαμαριάς
2006(Ν. Ηράκλειο/Αθήνα) ΕΑ Πατρών(Καλαμαριά/Θεσσαλονίκη) Ηρακλής Κηφισιάς
2007(Πάτρα) Εθνικός Αλεξανδρούπολης(Κηφισιά/Αθήνα) Ηρακλής Κηφισιάς
2008(Αλεξανδρούπολη) Εθνικός Αλεξανδρούπολης(Αχαρνές/Αθήνα) Ερμής Δράμας
2009(Αλεξανδρούπολη) Εθνικός Αλεξανδρούπολης(Κηφισιά/Αθήνα) Αίας Ευόσμου
2010(Πολίχνη/Θεσσαλονίκη) Ηρακλής(Λάρισα) Αίας Ευόσμου
2018(Πολίχνη) ΑΣ Ελπίς(Λάρισα) Άρης
2019(Μαυροματίου) Πήγασος Πολίχνης(Αγ, Παύλου) ΟΠΑΘ Περσέας

Πρωταθλητές & Κυπελλούχοι ΕΠΕΣΘ

ΕτοςΒ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝΒ’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝΤΟΠΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1979Φοίνιξ ΠολίχνηςΦιλαθλητικόςΕλπίς Αμπελοκήπων
1980ΑετόςΦιλαθλητικόςΑΣ Πέρα
1981Μέγας ΑλέξανδροςΦιλαθλητικόςΝέστωρ
1982Ελπίς ΑμπελοκήπωνΑρηςΑΕ Χαριλάου
1983ΑετόςΒΑΟΕΟ Σταυρούπολης
1984ΒΑΟΕΟ ΣταυρούποληςΠειραματικόΚρόνος
1985Ορφέας ΗλιούποληςΒΑΟΠΟ ΜουδανιώνΚεραυνός Ωραιοκάστρου
1986ΚαμπανιακόςΒΑΟΠΚ ΝεάποληςΠΑΟΚ
1987Θερμαϊκός ΘέρμηςΒΑΟΠειραματικόΦοίνιξ Πολίχνης
1988ΜΕΝΤΦίλιπποςΤυφώναςΚεραυνός Ωραιοκάστρου
1989ΜαραθώνΜέγας ΑλέξανδροςΑπόλλων ΚαλαμαριάςΑίας Ευόσμου
1990ΚαμπανιακόςΠΑΟΔΠαναθλητικός ΣυκεώνΕλπίς Αμπελοκήπων
1991ΧΑΝΘΦοίνιξ ΠολίχνηςΑΟ ΧαλκιδικήςΠαναθλητικός Συκεών
1992ΚαμπανιακόςΝέα Γενεά ΑσβεστοχωρίουΜαραθώνΜάρκος Μπότσαρης
1993ΒΑΟΗρακλήςΠρωτέαςΑριστοτέλης Επανομής
1994ΠΟ  ΜουδανιώνΑίας ΕυόσμουΑΕΝ Αγίας ΤριάδοςΠΟ Μουδανιών
1995Αίας ΕυόσμουΑπόλλων ΚαλαμαριάςΝαύαρχος ΒότσηςΠειραματικό
1996ΑετόςΟλυμπιακός ΚυμίνωνΑπόλλων ΚαλαμαριάςΠΚ Αμπελοκήπων
1997Ορφέας ΗλιούποληςΠαναθλητικός ΣυκεώνΦλόγα ΑναλήψεωςΔόξα
1998Επίκουρος ΠολίχνηςΠειραματικόΠρωτέαςΜΕΝΤ
1999XANΘΠαναθλητικός ΣυκεώνΑστέρια ΠυλαίαςΑστέρια Πυλαίας
2000Μέγας ΑλέξανδροςΑΟ ΑμπελοκήπωνΔόξαΜΕΝΤ
2001Αίας ΕυόσμουΝέα Γενεά ΑσβεστοχωρίουΠρωτέαςΑνατόλια
2002Ελπίς ΑμπελοκήπωνΕπίκουρος ΠολίχνηςΕαρινόςΑριστοτέλης Επανομής
2003ΑετόςΕΟ ΣταυρούποληςΔόξαΕαρινός
2004Απόλλων ΚαλαμαριάςΜακεδόνες ΑξιούΜΕΝΤΝαύαρχος Βότσης
2005ΕαρινόςΑνατόλιαΝίκη ΕυκαρπίαςΑστέρια Πυλαίας
2006ΧΑΝΘΕλπίς ΑμπελοκήπωνΑΕΝ Αγίας ΤριάδοςSiemens
2007ΔόξαΕαρινόςΠαναθλητικός ΣυκεώνAOΔ Θερμαϊκού
2008ΓαλαξίαςΠειραματικόΚένταυρος Ν. ΚαλλικράτειαςΑετός
2009ΜακεδονικόςΜακεδόνες ΑξιούΠρωτέαςΑριστοτέλης Επανομής
2010MENTΧΑΝΘΑΕΝ Αγίας ΤριάδοςΓαλαξίας
2011XANΘΔΑΣ ΩραιοκάστρουΝέστωρΑετός
2012Αίας ΕυόσμουΑίας ΕυόσμουΓΑΣ ΕυκαρπίαςΑΟΔ Θερμαϊκού
2013ΜακεδονικόςΕλπίς ΑμπελοκήπωνΟΠΑΘ ΠερσέαςΚεραυνός Ωραιοκάστρου
2014Επίκουρος ΠολίχνηςΑΣΚ ΛαγκαδάΚαμπανιακόςΠειραματικό
2015ΝέστωρΚαμπανιακόςΔόξα Αγ. ΠαύλουΑκαδημίες Πρωταθλ. Πεύκων
2016ΠερσέαςΧΑΝΘΑΕ ΩραιοκάστρουΜυγδονιακός
2017Απόλλων ΚαλαμαριάςΠΑΟΚΑκαδημία ΌλυμποςΒΑΟ
2018ΑΕΝ ΠανοράματοςΑκαδημίες Πρωταθλητών ΠεύκωνΈνωση ΤούμπαςΑΣ Ωραιόκαστρο
2019ΆρηςΜΕΝΤΙωνικόςΠειραματικό
2020Ένωση ΤούμπαςΗρακλής ΓέφυραςΠειραματικόΠερσέας
2022Νέος ΓΣ ΗρακλήςΠερσέαςΙωνικός
ΕτοςΓ’  ΑΝΔΡΩΝΓ’  ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2η ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ)ΕΦΗΒΟΙΝΕΑΝΙΔΕΣ
1979Αρης
1980ΕσπεροςΦιλαθλητικός
1981ΑρηςΦιλαθλητικός
1982ΕσπεροςΦιλαθλητικός
1983ΠΑΟΚΦιλαθλητικός
1984ΔημόκριτοςΦιλαθλητικός
1985ΑρηςΦιλαθλητικός
1986ΧΑΝΘΕΟ Σταυρούπολης
1987ΧΑΝΘΕΟ Σταυρούπολης
1988Ατρόμητος ΤριαδίουΜΕΝΤΕΟ Σταυρούπολης
1989ΑΕ ΤερψιθέαςΑρηςΦιλαθλητικός
1990Εσπερος ΒυζαντίουΑρηςΦιλαθλητικός
1991Μάρκος ΜπότσαρηςΟρφέας ΗλιούποληςΕΟ Σταυρούπολης
1992ΠΚ ΝεάποληςΕσπερος ΒυζαντίουΕΟ Σταυρούπολης
1993ΤυφώναςΕσπερος ΒυζαντίουΕΟ Σταυρούπολης
1994ΤρίτωνΕσπερος ΒυζαντίουΦιλαθλητικός
1995Αστέρια ΠυλαίαςΑρηςΑίας Ευόσμου
1996Θερμαϊκός ΘέρμηςΑρηςΑίας Ευόσμου
1997Αριστοτέλης ΕπανομήςΗρακλήςΑίας Ευόσμου
1998Αστέρια ΠυλαίαςΟρφέας ΗλιούποληςΑίας Ευόσμου
1999Αχιλλέας ΠεραίαςΟρφέας ΗλιούποληςΑίας Ευόσμου
2000Πύργος ΧαλάστραςΠΑΟΚΑρης
2001Αίας ΕυόσμουΑρης
2002ΗρακλήςΑΟ Αμπελοκήπων
2003ΗρακλήςΑΟ Αμπελοκήπων
2004ΜακεδονικόςΝέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
2005ΗρακλήςΝέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
2006ΗρακλήςΕαρινός
2007ΗρακλήςΗρακλής
2008ΗρακλήςΗρακλής
2009ΗρακλήςΗρακλής
2010ΗρακλήςΕαρινός
2011Απόλλων ΚαλαμαριάςΗρακλής
2012ΠειραματικόΗρακλήςΗρακλής
2013Αναγέννηση ΡυσίουΗρακλήςΑίας Ευόσμου
2014Δημόκριτος ΜυγδονίαςΗρακλήςΕλπίς Αμπελοκήπων
2015Ηρακλής ΓέφυραςΗρακλήςΕλπίς Αμπελοκήπων
2016ΑΣ ΩραιόκαστροΠήγασος ΠολίχνηςΕλπίς Αμπελοκήπων
2017Ποσειδών Μηχ.Πήγασος ΠολίχνηςΆρης
2018ΠαναθλητικόςΗρακλήςΆρης
2019ΑΟ Εκμάθησης ΑθλημάτωνΗρακλήςΑΣ Ελπίς
2020ΔΕΚΑΗρακλήςΠΑΟΚ
2022Νέος ΓΣ ΗρακλήςΠήγασος ΠολίχνηςΝ. Βότσης
ΕτοςΠΑΙΔΕΣΚΟΡΑΣΙΔΕΣΠΑΜΠΑΙΔΕΣΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1979Εσπερος
1980ΠΑΟΚΦιλαθλητικός
1981ΑρηςΦιλαθλητικός
1982ΑρηςΦιλαθλητικός
1983ΒΑΟΦιλαθλητικός
1984ΧΑΝΘΕΟ Σταυρούπολης
1985ΓαλαξίαςΕΟ Σταυρούπολης
1986Μέγας ΑλέξανδροςΦιλαθλητικός
1987ΑετόςΦιλαθλητικόςΑρηςΕΟ Σταυρούπολης
1988ΑρηςΕΟ ΣταυρούποληςΑετόςΦοίνιξ Πολίχνης
1989ΑρηςΕΟ ΣταυρούποληςΓΣ ΜενεμένηςΠαναθλητικός Συκεών
1990ΑετόςΑρηςΑΕΝ Αγίας ΤριάδαςΠαναθλητικός Συκεών
1991Παναθλητικός ΣυκεώνΟλυμπιακός ΚυμίνωνΕπίκουρος ΠολίχνηςΟλυμπιακός Κυμίνων
1992Εσπερος ΒυζαντίουΟλυμπιακός ΚυμίνωνΑρηςΦιλαθλητικός
1993ΑρηςΑίας ΕυόσμουΑρηςΠαναθλητικός Συκεών
1994ΑρηςΦιλαθλητικόςΟρφέας ΗλιούποληςΑίας Ευόσμου
1995Ορφέας ΗλιούποληςΕΟ ΣταυρούποληςΟρφέας ΗλιούποληςΑίας Ευόσμου
1996ΠΟ  ΜουδανιώνΑίας ΕυόσμουΟρφέας ΗλιούποληςΕΟ Σταυρούπολης
1997Ορφέας ΗλιούποληςΑίας ΕυόσμουΑπόλλων ΚαλαμαριάςΕΟ Σταυρούπολης
1998Ορφέας ΗλιούποληςΟλυμπιακός ΚυμίνωνΑρηςΑίας Ευόσμου
1999Ορφέας ΗλιούποληςΑρηςΕπίκουρος ΠολίχνηςΚαμπανιακός
2000Αίας ΕυόσμουΑρηςΗρακλήςΑρης
2001ΗρακλήςΑΟ ΑμπελοκήπωνΜέγας ΑλέξανδροςAρης
2002ΗρακλήςΝέα Γενεά ΑσβεστοχωρίουΗρακλήςΗρακλής
2003Μέγας ΑλέξανδροςΝέα Γενεά ΑσβεστοχωρίουΗρακλήςΠρωτέας
2004ΗρακλήςΑρηςΗρακλήςΠρωτέας
2005ΗρακλήςΠρωτέαςΠΑΟΚΕαρινός
2006ΗρακλήςΜακεδόνες ΑξιούΗρακλήςΕαρινός
2007ΗρακλήςΑρηςΑίας ΕυόσμουΧΑΝΘ
2008ΗρακλήςΕαρινόςΗρακλήςΑΣΚ Λαγκαδάς
2009ΗρακλήςΗρακλήςΗρακλήςΑίας Ευόσμου
2010ΗρακλήςΗρακλήςΗρακλήςΑίας Ευόσμου
2011ΗρακλήςΑίας ΕυόσμουΑίας ΕυόσμουΑγ. Νικόλοας Μηχανιώνας
2012ΗρακλήςΑίας ΕυόσμουΗρακλήςΕλπίς Αμπελοκήπων
2013ΗρακλήςΕλπίς ΑμπελοκήπωνΗρακλήςΕλπίς Αμπελοκήπων
2014ΗρακλήςΕλπίς ΑμπελοκήπωνΕπίκουρος ΠολίχνηςΕλπίς Αμπελοκήπων
2015ΗρακλήςΑίας ΕυόσμουΑίας ΕυόσμουΜακεδόνες Αξιού
2016Πήγασος ΠολίχνηςΜακεδόνες ΑξιούΗρακλήςΑρης
2017ΗρακλήςΆρηςΑΣ ΕλπίςΝ. Βότσης
2018ΑΣ ΕλπίςΆρηςΑΣ ΕλπίςΝ. Βότσης
2019ΑΣ ΕλπίςΝ. ΒότσηςΠήγασος ΠολίχνηςΠερσέας
2022Πήγασος ΠολίχνηςΝ. ΒότσηςΠήγασος ΠολίχνηςΔΕΚΑ
ΕτοςΤΕΛΙΚΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝΤΕΛΙΚΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1997Αλεξάνδρειο: Ορφέας Ηλιούπολης – ΑΣ Πέρα 3-0Αλεξάνδρειο: Παναθλητικός Συκεών – Πρωτέας 3-0
1998Μίκρα: Ορφέας Ηλιούπολης – ΑΣ Πέρα 3-1Σταυρούπολη: Αίας Ευόσμου – Καμπανιακός 3-1
1999Μίκρα: ΧΑΝΘ – ΑΣ Πέρα 3-1Σταυρούπολη: Ολυμπιακός Κυμίνων – Παναθλητικός 3-1
2000Μίκρα: Μέγας Αλέξανδρος – ΒΑΟ 3-1Σταυρούπολη: Πρωτέας – Επίκουρος Πολίχνης 3-0
2001Μίκρα: Ελπίς Αμπελοκήπων – ΑΣ Πέρα 3-0Σταυρούπολη: Επίκουρος Πολίχνης – Πρωτέας 3-0
2002Μίκρα: Ηρακλής – ΑΣ Πέρα 3-2Σταυρούπολη: ΕΟ Σταυρούπολης – Μακεδόνες Αξιού 3-0
2003Μίκρα: Απόλλων Καλαμαριάς – Πειραματικό 3-1Μίκρα: ΕΟ Σταυρούπολης – ΧΑΝΘ 3-0
2004Καλαμαριά (F4): Απόλλων Καλαμαριάς – ΒΑΟ 3-0Χαλάστρα (F4): Μακεδόνες Αξιού – Ατρόμητος Τριαδίου 3-0
2005Πυλαία (F4): Εαρινός – ΜΕΝΤ 3-1Ανατόλια (F4): Ανατόλια – ΑΟ Αμπελοκήπων 3-0
2006ΜΕΝΤ (F4): ΧΑΝΘ – ΜΕΝΤ 3-1Καλαμαριά (F4): Ελπίς Αμπελοκήπων – Εαρινός 3-2
2007Αγ. Παύλος (F4): Δόξα – Ελπίς Αμπελοκήπων 3-0ΜΕΝΤ (F4): Μακεδόνες Αξιού – ΜΕΝΤ 3-1
2008Μίκρα (F4): Γαλαξίας – ΜΕΝΤ 3-1Μίκρα (F4): Πειραματικό – Εαρινός 3-1
2009Καλλικράτεια (F4): Ηρακλής – ΕΑ Λάρισας 3-0Ωραιόκαστρο (F4): Ηρακλής – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0
2010Δρυμός (F4): Ηρακλής – ΧΑΝΘ 3-0Θέρμη (F4): Ηρακλής – Πειραματικό 3-0
2011Μίκρα (F4): Πρωτέας – ΧΑΝΘ 3-2Λαγκαδάς (F4): ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0
2012Εύοσμος (F4): Νέστωρ – ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0Εύοσμος (F4): Αίας Ευόσμου – ΧΑΝΘ 3-1
2013Καλαμαριά: Μακεδονικός – Νέστωρ 3-0Πολίχνη: Ναύαρχος Βότσης – ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0
2014Πολίχνη: Επίκουρος – Νέστωρ 3-1Κατσάνειο: Γαλαξίας – Καμπανιακός 3-0
2015Καλαμαριά: Απόλλων Νέστωρ 3-2Κατσάνειο: MENT – Γαλαξίας 3-1
2016Κατσάνειο: Περσέας – ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-1Κατσάνειο: Πειραματικό – Μυγδονιακός 3-1
2017Κατσάνειο: Καμπανιακός – Παναθλητικός Συκεών 3-0ΕΑΚ Νεάπολης: ΠΑΟΚ-Μυγδονιακός 3-1
2018Κατσάνειο: ΑΕΝ Πανοράματος-Δόξα Αγ. Παύλου 3-2Αλ. Νικολαΐδης: Ηρακλής-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
2019Ε.Γ. Μίκρας: Άρης-Ένωση Τούμπας 3-2Ε.Γ. Μίκρας: Ατρόμητος Τριαδίου-Μυγδονιακός  3-0
2020Ε.Γ. Μίκρας: Ένωση Τούμπας-Ακαδημία Όλυμπος 3-1Αλ. Νικολαΐδης: Καμπανιακός-Ηρακλής 3-2
2022: Ε.Γ. Μίκρας: Νέος ΓΣ Ηρακλής-Απόλλων Καλαμαριάς 3-1Ε.Γ. Μίκρας: Περσέας-Πειραματικό 3-0
ΟΙ MVP ΤΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ & ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΕΤΟΣΑ1 ΑΝΔΡΩΝΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
1998Μάριος Γκιούρδας (Ολυμπιακός)
1999Μάριος Γκιούρδας (Ολυμπιακός)Βασίλης Κουρνέτας (Ολυμπιακός)
2000Γιώργος Ντράκοβιτς (Ολυμπιακός)Αντρέι Κράβαρικ (Ηρακλής)
2001Αντρέι Κράβαρικ (Ηρακλής)Μάριος Γκιούρδας (Ολυμπιακός)
2002Θόδωρος Μπάεφ (Ηρακλής)Τομ Χοφ (Ηρακλής)
2003Μάριος Γκιούρδας (Ολυμπιακός)Χόρχε Ελγκέτα (ΑΕ Νίκαια)
2004Πλάμεν Κονσταντίνοφ (Ολυμπιακός) &
Ερνάντο Γκόμεζ (Παναθηναϊκός)
Νικολάι Ζελιάσκοφ (Ηρακλής)
2005Τομ Χοφ (Ηρακλής)Μάριος Γκιούρδας (Ηρακλής)
2006Ερνάντο Γκόμεζ (Παναθηναϊκός)Κλέιτον Στάνλεϊ (Ηρακλής)
2007Φρανκ Ντεπεστέλ (Ηρακλής)Ντάντε Αμαράλ (Παναθηναϊκός)
2008Μάρκους Νίλσον (Ηρακλής)Λίμπερμαν Αγκάμεζ (Παναθηναϊκός)
2009Μίταρ Τζούριτς (Ολυμπιακός)Κώστας Χριστοφιδέλης (Ολυμπιακός)
2010Ιβάν Μίλκοβιτς (Ολυμπιακός)Λίμπερμαν Αγκάμεζ (Παναθηναϊκός)
2011Ρολάντο Ντεσπέιν (Ολυμπιακός)Ρολάντο Ντεσπέιν (Ολυμπιακός)
2012Αντρέικ Κράβαρικ (Ηρακλής)Ρολάντο Ντεσπέιν (Ηρακλής)
2013Μπόγιαν Γιορντάνοφ (Ολυμπιακός)Μπόγιαν Γιορντάνοφ (Ολυμπιακός)
2014Κώστας Χριστοφιδέλης (Ολυμπιακός)Μπόγιαν Γιορντάνοφ (Ολυμπιακός)
2015Ερνάντο Γκόμεζ (ΠΑΟΚ)Βασίλης Κουρνέτας (ΠΑΟΚ)
2016Ρολάντο Σεπέδα (ΠΑΟΚ)Δημήτρης Σουλτανόπουλος (Ολυμπιακός)
2017Αλεξάνταρ Σαφράνοβιτς (ΠΑΟΚ)Κονσταντίν Τσούπκοβιτς (Ολυμπιακός)
2018Τοντόρ Αλεξίεφ (Ολυμπιακός)Ραφαήλ Κουμεντάκης (ΠΑΟΚ)
2019Γερούν Ραουβέρτινκ (Ολυμπιακός)Γκάρετ Μουαγκουτούτια (ΠΑΟΚ)
2022Άλεξ Γιάκομπσεν (Παναθηναϊκός)Ραφαήλ Κουμεντάκης (ΠΑΟΚ)
ΟΙ MVP ΤΗΣ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΕΤΟΣΑ1 ΓΥΝΑΙΚΩΝΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
1999Καρίνα Μεντβέντιεβα (ΦΟ Βριλησσίων)
2000Σοφία Ιορδανίδου (Πανελλήνιος)Μαρία Γκαραγκούνη (ΦΟ Βριλησσίων)
2001Σοφία Ιορδανίδου (Πανελλήνιος) &
Νίκη Γκαραγκούνη (Παναθηναϊκός)
Σοφία Ιορδανίδου (Πανελλήνιος)
2002Κατερίνα Γένσκοβα (Πανελλήνιος)Μαρία Γκαραγκούνη (ΖΑΟΝ)
2003Γιάννα Βλάχου (Φιλαθλητικός)Ελένη Μεμετζή (ΦΟ Βριλησσίων)
2004Σοφία Ιορδανίδου (Πανελλήνιος)Μαρία Γκαραγκούνη (ΦΟ Βριλησσίων)
2005Μαρία Γκαραγκούνη (Παναθηναϊκός)Ρούξι Ντουμιτρέσκου (Παναθηναϊκός)
2006Γιάννα Σιμάνκοβα (Παναθηναϊκός)Νίκη Γκαραγκούνη (Παναθηναϊκός)
2007Νίκη Γκαραγκούνη (Παναθηναϊκός)
2008Ρούξι Ντουμιτρέσκου (Παναθηναϊκός)Ρούξι Ντουμιτρέσκου (Παναθηναϊκός)
2009Μαρίσα Φερνάντεζ Κόντε (Παναθηναϊκός)Μαρίσα Φερνάντεζ (Παναθηναϊκός)
2010Μπριτζίτκα Μόλναρ (Παναθηναϊκός)Μπριτζίτκα Μόλναρ (Παναθηναϊκός)
2011Ελευθερία Χατζηνίκου (Παναθηναϊκός)Ευαγγελία Χαντάβα (Ολυμπιακός)
2012Κάταλιν Κις (ΑΕΚ)Σοφία Κοσμά (Ολυμπιακός)
2013Δήμητρα Γιακουμή (Ολυμπιακός)Μανωλίνα Κωνσταντίνου (Ολυμπιακός)
2014Αρέτα Κονόμι (Ολυμπιακός)Στέλλα Χριστοδούλου (Ολυμπιακός)
2015Ιβάνα Μπραμπόροβα (Ολυμπιακός)Ιβάνα Μπραμπόροβα (Ολυμπιακός)
2016Κατερίνα Γιώτα (Ολυμπιακός)Τζίνα Λαμπρούση (Ολυμπιακός)
2017Στέλλα Χριστοδούλου (Ολυμπιακός)Άννα Λαζάρεβιτς (Ολυμπιακός)
2018Σάσκια Χίπε (Ολυμπιακός)Σάσκια Χίπε (Ολυμπιακός)
2019Στέλλα Χριστοδούλου (Ολυμπιακός)Στέλλα Χριστοδούλου (Ολυμπιακός)
2022Μάρετ Γκρόθες (Παναθηναϊκός) Πένυ Ρόγκα (Παναθηναϊκός)
ΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΑΝΔΡΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Ολυμπιακός 29, Παναθηναϊκός 19, Πανελλήνιος 6, Ηρακλής 5, ΠΑΟΚ 3, Μίλων 2, Αρης 1
ΚΥΠΕΛΛΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
Ολυμπιακός 16, Παναθηναϊκός 6, Ηρακλής 6, ΠΑΟΚ 4, ΑΕ Νίκαια 1
SUPER CUP ΑΝΔΡΩΝ
Ηρακλής 4, Ολυμπιακός 3, Αρης 1, Παναθηναϊκός 1, Φοίνικας Σύρου 2
LEAGUE CUP ΑΝΔΡΩΝ
Ολυμπιακός 6, Φοίνικας Σύρου 2, ΑΕΚ 1, Παναθηναϊκός 2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Παναθηναϊκός 24, Ολυμπιακός 7, ΦΟ Βριλησσίων 5, ΖΑΟΝ 5, Φιλαθλητικός 4,  Ιωνικός ΝΦ 2, Πανελλήνιος 2, ΑΕΚ 1
ΚΥΠΕΛΛΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ολυμπιακός 9,Παναθηναϊκός 6, ΦΟ Βριλησσίων 4, Πανελλήνιος 1, ΖΑΟΝ 1, ΠΑΟΚ 1
SUPER CUP ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΕΚ 1

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΕΤΟΣΟΜΑΔΑ
1994Μιχάλης Τριανταφυλλίδης / Στέλιος Καζάζης
1995Μιχάλης Τριανταφυλλίδης / Στέλιος Καζάζης
1996Βαγγέλης Οικονόμου / Δημήτρης Καζάζης
1997Μιχάλης Τριανταφυλλίδης / Τάκης Μαυράκης
1998Βαγγέλης Κουτουλέας / Πάνος Δημητρακάκος
1999Μανώλης Ρουμελιώτης / Θανάσης Μιχαλόπουλος
2000Μιχάλης Αλεξανδρόπουλος / Ηλίας Αραμπατζής
2001Μανώλης Ρουμελιώτης / Θανάσης Μιχαλόπουλος
2002Θανάσης Μιχαλόπουλος / Παύλος Μπελιγράτης
2003Γιώργος Κνάπεκ / Μάνος Ξενάκης
2004Μιχάλης Αλεξανδρόπουλος / Γιώργος Κουλιέρης
2005Θανάσης Μιχαλόπουλος / Μάνος Ξενάκης
2006Θανάσης Μιχαλόπουλος / Μάνος Ξενάκης
2007Μανώλης Δημητριάδης / Θοδωρής Παπαδημητρίου
2008Θανάσης Μιχαλόπουλος / Μάνος Ξενάκης
2009Μάνος Ξενάκης / Φέλιξ Μπλάουελ
2010Μάνος Ξενάκης / Γιώργος Κοτσιλιάνος
2011Γιώργος Κοτσιλιάνος / Νίκος Ζουπάνι
2012Μάνος Ξενάκης / Φερνάντο Μπιλλήρης
2013Φερνάντο Μπιλλήρης / Παύλος Κουζούνης
2014Γιώργος Κοτσιλιάνος / Νίκος Ζουπάνι
2015Γιώργος Κοτσιλιάνος / Νίκος Ζουπάνι
2016Δημήτρης Νιώπας / Θοδωρής Παπαδημητρίου
2017Δημήτρης Νιώπας / Θοδωρής Παπαδημητρίου
2018Άγγελος Μανδηλάρης / Βασίλης Μανδηλάρης
2019Δημήτρης Νιώπας / Θοδωρής Παπαδημητρίου
2021Ιάσον Κανέλλος / Άγγελος Μανδηλάρης
2022 Θοδωρής Παπαδημητρίου/Παναγιώτης Ιωαννίδης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΤΟΣΟΜΑΔΑ
1994Λία Μήτση / Αγκι Μπάμπουλι
1995Βάσω Καραντάσιου / Εφη Σφυρή
1996Φιντάνκα Σαπαρέφσκα / Αννα Ξερικού
1997Βάσω Καραντάσιου / Εφη Σφυρή
1998Βάσω Καραντάσιου / Εφη Σφυρή
1999Ινγκριντ Μουρζάκου / Αγκι Μπάμπουλι
2000Ινγκριντ Μουρζάκου / Αγκι Μπάμπουλι
2001Βάσω Καραντάσιου / Εφη Σφυρή
2002Πόλα Κίτσου / Μαρία Τσιαρτσιάνη
2003Βάσω Καραντάσιου / Εφη Σφυρή
2004Πόλα Κίτσου / Μαριάννα Χούντα
2005Θάλεια Κουτρουμανίδου / Μαρία Τσιαρτσιάνη
2006Βάσω Καραντάσιου / Βίκυ Αρβανίτη
2007Βάσω Καραντάσιου / Βίκυ Αρβανίτη
2008Θάλεια Κουτρουμανίδου / Μαρία Τσιαρτσιάνη
2009Βίκυ Αρβανίτη / Μαρία Τσιαρτσιάνη
2010Βίκυ Αρβανίτη / Μαρία Τσιαρτσιάνη
2011Τζοάνα Παπαγεωργίου / Χριστίνα Ρουμπάνη
2012Βίκυ Αρβανίτη / Μαρία Τσιαρτσιάνη
2013Βίκυ Αρβανίτη / Πέννυ Καραγκούνη
2014Βίκυ Αρβανίτη / Μαρία Τσιαρτσιάνη
2015Βίκυ Αρβανίτη / Μαρία Τσιαρτσιάνη
2016Βίκυ Αρβανίτη / Πένυ Καραγκούνη
2017Πένυ Καραγκούνη / Κωνσταντίνα Τσοπούλου
2018Δήμητρα Μαναβή / Κωνσταντίνα Τσοπούλου
2019Βίκυ Αρβανίτη / Πένυ Καραγκούνη
2021Βίκυ Αρβανίτη / Πένυ Καραγκούνη
2022Ηλέκτρα Αγριοδήμου/Δήμητρα Καραγκούνη

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ U19 (ΕΦΗΒΩΝ)

ΕΤΟΣΟΜΑΔΑ
1997Παναγιώτης Φωτόπουλος / Ομηρος Ψωμιάδης
1998Παναγιώτης Φωτόπουλος / Ομηρος Ψωμιάδης
1999Ηλίας Κλώνος / Σοφοκλής Σοφοκλέους
2000Γιώργος Αδραμερινάς / Δημήτρης Νιώπας
2001Παντελήνικος Τσακόγιας / Σοφοκλής Σοφοκλέους
2002Διαμαντής Εξαρχέας / Φέλιξ Μπλόιελ
2003Ανδρόνικος Βανδώρος / Γιώργος Λαδάκης
2004Παύλος Κουζούνης / Χάρης Παπαδόπουλος
2005Παύλος Κουζούνης / Γιώργος Πετρέας
2006Θάνος Μαρούλης / Μανώλης Χνάρης
2007Παναγιώτης Αδαμόπουλος / Μιχάλης Κοτζαμπάσης
2008Αντώνης Κισκήρας / Κώστας Κοτζαμπάσης
2009Αντώνης Κισκήρας / Κώστας Κοτζαμπάσης
2010Γιάννης Βραχνάς / Κυριάκος Παππούλης
2011Στέφανος Γιαννέλης / Νίκος Νάτσιος
2012Βασίλης Ζήσης / Βασίλης Τσουμάνης
2013Βασίλης Ζήσης / Στέφανος Γιαννέλης
2014Δημήτρης Χατζηνικολάου / Παναγιώτης Γαμβρέλης
2015Δημήτρης Χατζηνικολάου / Στέφανος Κώστογλου
2022 Γιάννης Καρδούλιας/Δημήτρης Καλιόζης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ U19 (ΝΕΑΝΙΔΩΝ)

ΕΤΟΣΟΜΑΔΑ
1997Νάντια Κορρέ / Γεωργία Μαργαρίτη
1998Ρούλα Θεοδώρου / Κατερίνα Χριστοδουλάκη
1999Ρούλα Θεοδώρου / Θάλεια Κουτρουμανίδου
2000Κατερίνα Χριστοδουλάκη / Ξένια Σημαντηράκη
2001Στέλλα Μουστάκη / Αρετή Μπουζουνιεράκη
2002Ελσα Κωστάμη / Φαβιόλα Κωστάμη
2003Στέλλα Μουστάκη / Ελίνα Παπαδοπούλου
2004Σοφία Καραθανάση / Ελένη Μπουτίνα
2005Στέλλα Λαγουδάκη / Εύη Χρήστου
2006Βάσω Ματιάδη / Αθηνά Παπαφωτίου
2007Ολγα Μπουτίνα / Ασημούλα Σταυρακοπούλου
2008Μαρικρίστα Μαγκανάρη / Πηγιάννα Μεθενίτη
2009Τερέζα Καράβη / Χριστίνα Πασιαλή
2010Κωνσταντίνα Βλαχάκη / Αννα Σπανού
2011Βάσια Καρατζοπούλου / Αννα Σπανού
2012Ειρήνη Κοκκινάκη / Μαρίνα Αργυροπούλου
2013Κωνσταντίνα Βλαχάκη / Αννα Σπανού
2014Τατιάνα Μολδοβανίδη/ Μυρσίνη Βακαλοπούλου
2015Βούλη Κουρτίδου / Μαρία Κλέπκου
2022Ελευθερία Φανιουδάκη/Νικολέτα Φανιουδάκη

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ U16 (ΠΑΙΔΩΝ)

ΕΤΟΣΟΜΑΔΑ
1999Νίκος Λούντζης / Σοφοκλής Σοφοκλέους
2000Νίκος Λούντζης / Διαμαντής Εξαρχέας
2001Μάριος Πορτάλιος / Γιώργος Λαδάκης
2002Γιάννης Μαμάης / Γρηγόρης Μπελίτσος
2003Αιμιλιανός Τζελάτης / Λέανδρος Τσίκρας
2004Θάνος Μαρούλης / Μανώλης Χνάρης
2005Βαγγέλης Γιαμούρης / Γιάννης Ρουμελιωτάκης
2006Κώστας Μήττας / Κώστας Κοτζαμπάσης
2007Μενέλαος Κοκκινάκης / Ιωνας Ρεζκ
2008Νίκος Γεωργακόπουλος / Βαγγέλης Ντάκουρης
2009Βασίλης Ζήσης / Δημήτρης Ζήσης
2010Γιάννης Βραχνάς / Κυριάκος Παππούλης
2011Βασίλης Καρασαββίδης / Θεόδωρος Τσαδήμας
2012Γιώργος Αναστασιάδης / Γιώργος Καμπούρης
2013Αγγελος Μανδηλάρης / Παναγιώτης Αρμόνης
2014Δημήτρης Χατζηνικολάου / Στέφανος Κώστογλου
2015Γιάννης Μακρής / Αλέξανδρος Ράπτης
2022 (Κ17) Κυριάκος Κεσκίνης/Ανδρέας Κοντοστάθης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ U16 (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

ΕΤΟΣΟΜΑΔΑ
1999Σοφία Καψαμπέλη / Χριστίνα Παρασκευαϊδου
2000Χριστίνα Σάρρα / Βίκυ Αρβανίτη
2001Στέλλα Μουστάκη / Αρετή Μπουζουνιεράκη
2002Μαρία Χάσκου / Χρύσα Υφαντή
2003Μαρία Μάντακα / Λήδα Σαριδάκη
2004Ελίνα Δομνίδου / Ολγα Μπουτίνα
2005Βάσω Ματιάδα / Μάγδα Νιάρχου
2006Αναστασία Κατζικά / Ελευθερία Διαμαντή
2007Μαρικρίστα Μαγκανάρη / Πηγιάννα Μεθενίτη
2008Τερέζα Καράβη / Χριστίνα Πασιαλή
2009Ελένη Δόβρου / Ολγα Κορακοβούνη
2010Κωνσταντίνα Βλαχάκη / Αννα Σπανού
2011Ειρήνη Κοκκινάκη / Ελευθερία Ρήγα
2012Ειρήνη Κοκκινάκη / Τατιάνα Μολδοβανίδη
2013Βούλη Κουρτίδου / Μαρία Κλέπκου
2014Βούλη Κουρτίδου / Μαρία Κλέπκου
2015Ηλιάνα Αγριοδήμου / Χρυσούλα Μολδοβανίδη
2022 (Κ17)Ευθυμία Καλουτσάκη/Θέμις Καλλιωτάκη

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U22ΑΝΔΡΩΝ

ΕΤΟΣΟΜΑΔΑ
2002Σοφοκλής Σοφοκλέους / Παναγιώτης Μούρτζιος
2003Ανδρέας Γκόρτσανιουκ / Θοδωρής Παπαδημητρίου
2004
2005Βασίλης Κόκκινος / Ανδρόνικος Βανδώρος
2006.
2007Μανώλης Δημητριάδης / Θοδωρής Παπαδημητρίου
2008Θάνος Μαρούλης / Γιώργος Πετρέας
2009Θωμάς Δημητριάδης / Μενέλαος Κοκκινάκης
2010Ανέστης Δημητριάδης / Νίκος Ζουπάνης
2011Ανέστης Δημητριάδης / Νίκος Ζουπάνι
2012Γιώργος Καντιώτης / Βαγγέλης Τσινός
2013Γιάννης Καβαρατζής / Γρηγόρης Κοντοστάθης
2014Γιάννης Καβαρατζής / Γιάννης Βραχνάς
2015Βασίλης Μανδηλάρης / Αγγελος Μανδηλάρης

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΤΟΣΟΜΑΔΑ
2002Αθηνά Δηλαβέρη / Αρετή Μπουζουνιεράκη
2003Φλώρα Ιωαννίδου / Χριστίνα Παρασκευαϊδου
2004
2005Μαριάννα Λεφάκη / Ελβίρα Τσακλή
2006
2007Ελσα Κωστάμη / Φαβιόλα Κωστάμη
2008Δήμητρα Γκότζη / Αντωνία Κοκκίου
2009Μαριώτα Αγγελοπούλου / Χριστίνα Πασιαλή
2010Μαριώτα Αγγελοπούλου / Μανωλίνα Κωνσταντίνου
2011Μαριώτα Αγγελοπούλου / Πηγιάννα Μεθενίτη
2012Ειρήνη Κοκκινάκη / Μαρίνα Αργυροπούλου
2013Σίσσυ Αποστολίδου / Αφροδίτη Λαδένη
2014Δήμητρα Μαναβή / Ιωάννα Παρισάκη
2015Φωτεινή Ξάνθη / Αλίκη Σπηλιωτοπούλου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ CLUBS CUP

ΕΤΟΣΑΝΔΡΕΣΓΥΝΑΙΚΕΣ
2012ΑΣBV Νέας Κυδωνίας ΧανίωνΡΣΦΠ Τελχινίς Ρόδου
2013ΑΣΘ ΠρωτοπόροιΑΣ Παπάγου
2014ΑΣBV Νέας Κυδωνίας ΧανίωνΑΣ Παπάγου
2015ΔΑΣ ΔραπετσώναςΑΣBV Νέας Κυδωνίας Χανίων
2016 Ολυμπιακός
2018Ηρακλής
2019ΟΦΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ U15 (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)

ΕΤΟΣΟΜΑΔΑ
2001Χάρης Παπαδόπουλος / Θωμάς Καπίρης
2002Κώστας Αναγνωστόπουλος / Μάριος Μανούκος
2003Θάνος Μαρούλης / Μανώλης Χνάρης
2004-2007
2008Νίκος Γκίνης – Γιάννης Καβαρατζής

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ U15(ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

ΕΤΟΣΟΜΑΔΑ 
2001Ξένια Παλαιλόγου – Ελένη Μπουτίνα 
2002Αντωνία Κοκκίου – Μαρίνα Πετροπούλου 
2003Ελίνα Δομνίδου – Χριστίνα Σάρρα 
2004-2007 
2008Μυρσίνη Βακαλοπούλου / Ιφιγένεια Πελεκάση 
 ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ (FINAL FOUR)
 NoΕΤΟΣΜΕΤΑΛΛΙΟΣΥΛΛΟΓΟΣΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
 11980ΑργυρόΠαναθηναϊκός ΑΟΚύπελλο Κυπελλούχων Ανδρών
 21989ΧάλκινοΠαναθηναϊκός ΑΟΚύπελλο Κυπελλούχων Ανδρών
 31992ΑργυρόΟλυμπιακός ΣΦΠΚύπελλο Πρωταθλητριών Ανδρών
 41993ΧάλκινοΟλυμπιακός ΣΦΠΚύπελλο Πρωταθλητριών Ανδρών
 51995ΑργυρόΑΟ ΟρεστιάδαςΚύπελλο CEV Ανδρών
 61995ΧάλκινοΟλυμπιακός ΣΦΠΚύπελλο Πρωταθλητριών Ανδρών
 71996ΧρυσόΟλυμπιακός ΣΦΠΚύπελλο Κυπελλούχων Ανδρών
 81997ΑργυρόΟλυμπιακός ΣΦΠΚύπελλο Κυπελλούχων Ανδρών
 91998ΑργυρόΟλυμπιακός ΣΦΠΚύπελλο Κυπελλούχων Ανδρών
 101999ΧάλκινοΦΟ ΒριλησσίωνΚύπελλο Κυπελλούχων Γυναικών
 112000ΑργυρόΠαναθηναϊκός ΑΟΚύπελλο Κυπελλούχων Γυναικών
 122000ΧάλκινοΑΕΚΚύπελλο Κυπελλούχων Ανδρών
 132002ΑργυρόΟλυμπιακός ΣΦΠChampions League Ανδρών
 142002ΧάλκινοΓΣ ΗρακλήςChampions League Ανδρών
 152005ΧρυσόΟλυμπιακός ΣΦΠTop Teams Cup Ανδρών (Πειραιάς)
 162005ΑργυρόΓΣ ΗρακλήςChampions League Ανδρών
 172006ΑργυρόΓΣ ΗρακλήςChampions League Ανδρών
 182006ΧάλκινοΠαναθηναϊκός ΑΟTop Teams Cup Ανδρών
 192008ΑργυρόΑΟ ΚηφισιάςBVA Cup Ανδρών
 202009ΑργυρόΓΣ ΗρακλήςChampions League Ανδρών
 212009ΑργυρόΠαναθηναϊκός ΑΟΚύπελλο CEV Ανδρών
 222009ΑργυρόΠαναθηναϊκός ΑΟChallenge Cup Γυναικών
 232009ΑργυρόΑΣ ΑρηςBVA Cup Ανδρών (Θεσσαλονίκη)
 242014ΧάλκινοΠΑΟΚBVA Cup Ανδρών (Μπαρ)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΕΤΟΣΑΝΔΡΕΣΓΥΝΑΙΚΕΣ
Πανελλήνια Πρωταθλήματα
1962Μίλων * 
1963Παναθηναϊκός * 
1964Μίλων * 
1965Παναθηναϊκός * 
1966Παναθηναϊκός * 
1967Παναθηναϊκός * 
1968Ολυμπιακός * 
1969Ολυμπιακός 
1970Παναθηναϊκός 
1971ΠαναθηναϊκόςΠαναθηναϊκός *
1972ΠαναθηναϊκόςΠαναθηναϊκός *
1973ΠαναθηναϊκόςΠαναθηναϊκός *
1974ΟλυμπιακόςΖΑΟΝ *
1975ΠαναθηναϊκόςΖΑΟΝ *
1976ΟλυμπιακόςΖΑΟΝ *
1977ΠαναθηναϊκόςΠαναθηναϊκός *
1978ΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός *
1979ΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός *
1980ΟλυμπιακόςΖΑΟΝ *
1981ΟλυμπιακόςΖΑΟΝ *
1982ΠαναθηναϊκόςΠαναθηναϊκός *
1983ΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός
1984ΠαναθηναϊκόςΦιλαθλητικός
1985ΠαναθηναϊκόςΠαναθηναϊκός
1986ΠαναθηναϊκόςΦιλαθλητικός
1987ΟλυμπιακόςΦιλαθλητικός
1988ΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός
1989ΟλυμπιακόςΙωνικός Ν.Φ.
1990ΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός
1991ΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός
1992ΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός
1993ΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός
1994ΟλυμπιακόςΙωνικός Ν.Φ.
1995ΠαναθηναϊκόςΦΟ Βριλησσίων
1996ΠαναθηναϊκόςΦΟ Βριλησσίων
1997ΑρηςΦΟ Βριλησσίων
1998ΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός
1999ΟλυμπιακόςΦΟ Βριλησσίων
2000ΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός
2001ΟλυμπιακόςΠανελλήνιος
2002ΗρακλήςΠανελλήνιος
2003ΟλυμπιακόςΦιλαθλητικός
2004ΠαναθηναϊκόςΦΟ Βριλησσίων
2005ΗρακλήςΠαναθηναϊκός
2006ΠαναθηναϊκόςΠαναθηναϊκός
2007Ηρακλής Παναθηναϊκός
2008ΗρακλήςΠαναθηναϊκός
2009ΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός
2010ΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός
2011ΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκός
2012ΗρακλήςΑΕΚ
2013ΟλυμπιακόςΟλυμπιακός
2014ΟλυμπιακόςΟλυμπιακός
2015ΠAOKΟλυμπιακός
2016ΠΑΟΚΟλυμπιακός
2017ΠAOKΟλυμπιακός
2018ΟλυμπιακόςΟλυμπιακός
2019ΟλυμπιακόςΟλυμπιακός
2020ΠαναθηναϊκόςΟλυμπιακός
2021Ολυμπιακός
2022 Παναθηναϊκός Παναθηναϊκός

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1981(Αθήνα) Ολυμπιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης3-0
1982(Αθήνα) Παναθηναϊκός – Εσπερος Βυζαντίου3-0
1983(Θεσσαλονίκη) Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ3-1
1984(Αθήνα) Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός3-1
1985(Πειραιάς) Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός3-0
1987(Θεσσαλονίκη) Δημόκριτος – ΧΑΝΘ3-0
1989(Αθήνα) Ολυμπιακός – Αρης3-0
1990(Αθήνα) Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός3-0
1992(Θεσσαλονίκη) Ολυμπιακός – Αρης3-0
1993(Θεσσαλονίκη) Ολυμπιακός – ΑΟ Ορεστιάδας3-0
1994(Λουτράκι) Ολυμπιακός – Αρης3-0
1997(Λαμία) Ολυμπιακός – Αρης3-1
1998(Πύργος) Ολυμπιακός – Αρης3-0
1999(Δράμα) Ολυμπιακός – ΑΕΚ3-1
2000(Πάτρα) Ηρακλής – Ολυμπιακός3-0
2001(Ξάνθη) Ολυμπιακός – Ηρακλής3-0
2002(Θεσσαλονίκη) Ηρακλής – Αρης3-0
2003(Καλαμάτα) ΑΕ Νίκαια – Παναθηναϊκός3-2
2004(Ορεστιάδα) Ηρακλής – Ολυμπιακός3-1
2005(Ρέθυμνο) Ηρακλής – Ολυμπιακός3-0
2006(Αμαλιάδα) Ηρακλής -Παναθηναϊκός3-0
2007(Πάτρα) Παναθηναϊκός – ΓΣ Λαμίας3-0
2008(Ορεστιάδα) Παναθηναϊκός – ΕΑ Πατρών3-1
2009(Πάτρα-Αθήνα) Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός3-2
2010(Αθήνα) Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός3-2
2011(Ορεστιάδα) Ολυμπιακός – Ηρακλής3-1
2012(Σύρος) Ηρακλής – ΓΣ Λαμίας3-0
2013(Ρέθυμνο) Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου3-0
2014(Καλαμάτα) Ολυμπιακός – ΑΟ Κηφισιάς3-1
2015(Σύρος) ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός3-1
2016(Γλυφάδα) Ολυμπιακός – ΑΟΠ Κηφισιάς3-0
2017(Αλεξάνδρειο) Ολυμπιακός-ΑΟΠ Κηφισιάς3-1
2018(Ρόδος) ΠΑΟΚ-Ηρακλής3-0
2019(Ιεράπετρα) ΠΑΟΚ-Ηρακλής3-1
2022(Γλυφάδα): ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ – ΠΑΟΚ0-3
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1999(Αλεξανδρούπολη) ΦΟ Βριλησσίων – Παναθηναϊκός3-0
2000(Πυλαία) ΦΟ Βριλησσίων – Φιλαθλητικός3-1
2001(Λάρισα) Πανελλήνιος – ΦΟ Βριλησσίων3-2
2002(Εύοσμος) ΖΑΟΝ -Αίας Ευόσμου3-2
2003(Αθήνα) ΦΟ Βριλησσίων – Πανελλήνιος3-0
2004(Πειραιάς) ΦΟ Βριλησσίων – Πανελλήνιος3-1
2005(Κερατσίνι) Παναθηναϊκός – ΦΟ Βριλησσίων3-1
2006(Μαρκόπουλο) Παναθηναϊκός – Πανελλήνιος3-1
2007 Ματαιώθηκε
2008(Ιεράπετρα) Παναθηναϊκός – Μαρκόπουλο3-2
2009(Ερμούπολη) Παναθηναϊκός – Ηρακλής3-0
2010(Ρέθυμνο) Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός3-1
2011(Πυθαγόρειο) Ολυμπιακός – ΑΕΚ3-2
2012(Πρέβεζα) Ολυμπιακός – ΑΕΚ3-2
2013(Σαντορίνη) ΑΕΚ – Ολυμπιακός3-1
2014(Πύλος) Ολυμπιακός – Πανναξιακός3-0
2015(Πύλος) Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός3-0
2016(Χίος) Ολυμπιακός – ΑΕΚ3-0
2017(ΔΑΚ Γλυφάδας) ΑΟΝ Πανναξιακός-Ολυμπιακός1-3
2018(ΔΑΠΠΟΣ) Ολυμπιακός-ΑΟΝ Πανναξιακός3-0
2019(Σέρρες) Ολυμπιακός-ΑΟ Θήρας3-1
2021(Α΄Ηλιούπολης) ΑΟ Θήρας-ΠΑΟΚ0-3
2022(Ηράκλειο Κρήτης) Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟ Θήρας3-1

SUPER CUP ΑΝΔΡΩΝ
1997Αρης
1999Ολυμπιακός
2000Ολυμπιακός
2004Ηρακλής
2005Ηρακλής
2006Παναθηναϊκός
2007Ηρακλής
2008Ηρακλής
2010Ολυμπιακός
2021 Φοίνικας Σύρου
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ-PRE LEAGUE
ΕΤΟΣΑΝΔΡΕΣΓΥΝΑΙΚΕΣ
1989Ιωνικός Νέας ΦιλαδέλφειαςΣίρις Σερρών
1990ΑΓΣ ΙωαννίνωνΑΟ Καβάλας
1991Ελληνικά ΝαυπηγείαΑΓΣ Δραπετσώνας
1992ΠανελλήνιοςΑΟ Αγ. Σώστη
1993Ιωνικός Νέας ΦιλαδέλφειαςΦΟ Βριλησσίων
1994ΑΕΚΝίκη Αλεξανδρούπολης
1995ΜίλωνΟλυμπιακός
1996Φιλία ΗλιούποληςΗλυσιακός
1997ΑΕ ΚομοτηνήςΑΣ Παπάγου
1998Ιωνικός ΝίκαιαςΑΓΣ Βύρωνας
1999ΠανελλήνιοςΑίας Ευόσμου
2000Αρης ΝίκαιαςΖΑΟΝ
2001ΟΠΕ ΡεθύμνουΑΟ Καβάλας
2002ΕΑ ΠατρώνΟλυμπιακός
2003ΑΕΚΗρακλής Κηφισιάς
2004ΠανελλήνιοςΓΣ Ηρακλής
2005ΓΣ ΛαμίαςΗρακλής Κηφισιάς
2006ΑΕΚΑΕΚ
2007ΑΟ ΚηφισιάςΠανιώνιος
2008Απόλλων ΚαλαμαριάςΓΣ Κερατέας & ΕΑ Λάρισας
2009ΑΕΚΑπολλώνιος Κερατσινίου & Ανατόλια
2010Επίκουρος ΠολίχνηςΠειραματικό & AEK
2011Φοίνικας ΣύρουΑρτεμις – ΦΟ Βριλησσίων – Μακεδόνες Αξιού
2012Νίκη ΑιγινίουΟΠΕ Ρεθύμνου – ΑΟ Τραχώνων – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
2013ΠαναχαϊκήΠανναξιακός – ΑΣΠ Ιωνες – ΕΟ Σταυρούπολης
2014MENTΑΟ Θήρας – ΓΣ Ηλιούπολης – Ανατόλια
2015ΗρακλήςΑστέρας Αγ. Δημητρίου – Φιλαθλ. Λαρισαϊκός – Αρης
2016Κύζικος Ν. ΠεράμουΘέτις Βούλας
2017ΕθνικόςΑΟΦ Πορφύρας
2018ΑΕΚ, ΜΓΣΑΕ ΚομοτηνήςΠΑΟΚ
2019ΑΣ Ελπίς, ΟΦΗΠΑΟΚ, Παναθηναϊκός
2020Φίλιππος ΒέροιαςΑΕΚ, Αμαζόνες, ΑΟ Λαμίας
2022Πήγασος Πολίχνης, Άθλος Ορεστιάδας, Αριστοτέλης ΣκύδραςΖΑΟΝ, Αιγάλεω