• 25 Νοεμβρίου, 2021
  • george
  • 0

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 26/11-01/12.

Volley League Ανδρών – 5η αγωνιστική

Παρασκευή 26 Νοεμβρίου 2021

PAOK Sports Arena 19.15: Π.Α.Ο.Κ. – Παναθηναϊκός Α.Ο.

Διαιτητές: Παπαδογούλας, Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.
Volley League Γυναικών – 10η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Δ.Α.Κ. Ευόσμου 18.00: Α.Π.Σ. Αίας – Α.Ο. Μαρκοπούλου

Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Τσιούλα, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Κοτσικάρη, Φλώρου, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Volley League Γυναικών – 11η αγωνιστική

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021

Μίκρα 18.00: Α.Σ. Άρης – Α.Π.Σ. Αίας

Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μούζουλας, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βασδέκης, Διονά, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.
Pre League Ανδρών – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Μίκρας 19.30: Α.Σ. Άρης – Πήγασος Πολίχνης

Διαιτητές: Αβραμίδης, Μούζουλας, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Pre League Γυναικών – Α’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Κυμίνων 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Ζ.Α.Ο.Ν.

Διαιτητές: Τοσουνίδης, Δρανίτσας, Γραμματεία: Χαλκιά, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Pre League Γυναικών – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Μ. Τσικίνας 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση

Διαιτητές: Τσιούλα, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 4η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

Μ. Τσικίνας 18.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, Διαιτητές: Μπέλλος Εμ., Κυριακόπουλος.

Νεάπολης Θεσσ. 19.00: Α.Σ. Μακεδονικός – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Γιωγιού, Λούμσι.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 4η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

ΚΑΠΠΑ 2000 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μαλακίδης.

Ι. Λεμονίδης 18.00: Α.Σ. Ελπίς – Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μούζουλας.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Γ.Σ.Γ. Νίκη Αλεξ. – Α.Σ. Γαία Δράμας, Διαιτητές: Σταυρίδης, Γκοβάτσος.

Ασβεστοχωρίου 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Κακάτσιου.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Γέφυρας Θεσσ. 18.00: Π.Ο.Γ. Γέφυρας – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας, Διαιτητές: Μαυρίδης, Βασδέκης.

Tags:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *