![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/05/281878226_534833004753867_5625077323375729974_n.jpg)
Το Κύπελλο ΕΠΕΣΘ Ανδρών κατέκτησε ο Νέος ΓΣ Ηρακλής στο Ε.Γ. Μίκρας, επικρατώντας στον τελικό του Απόλλωνα Καλαμαριάς με 3-1 σετ (26-28, 25-16, 25-12, 25-17). Η ομάδα του Αντρέι Κράβαρικ έμεινε πίσω στο σκορ με 1-0 σετ όμως το ανέτρεψε φτάνοντας στο δεύτερο φετινό της τίτλο, μετά την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Β΄ Εθνικής Ανδρών.
Νέος ΓΣ Ηρακλής (Κράβαρικ): Δημητριάδης, Παπάζογλου, Κεσούδης, Μπατσαρας, Αλεξάκης, Ιωαννίδης, λ Αλμαλής, Μάγγος, Παραδεισανος.
Απόλλων Καλαμαριάς (Λεμονίδης): Καλέργης, Τσιότσης, Παπανικολάου, Δάνας, Τσιγαρας, Καϊλής, λ Ξένος, Χατζηγωγος, Πάντσιος, Θεοδωρίδης.
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Τοσουνίδης, Εμμανουηλίδου.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/05/281164164_534832711420563_5728194919463769734_n-683x1024.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/05/280769404_534832954753872_9173945350463351812_n-1024x683.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/05/280922334_534830358087465_8552743017975757573_n-1024x683.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/05/281334986_534830601420774_9024236686077778460_n-1024x683.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/05/281628867_534831678087333_8087070653588216136_n-683x1024.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/05/280959245_534831878087313_8373877986905573939_n-683x1024.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/05/281571834_534832278087273_6595755585531862676_n-683x1024.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/05/280858952_534832541420580_2775272080740355636_n-683x1024.jpg)