![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/02/TEO_3416.jpg)
Μετά το τέλος του πρώτου αγώνα (ΠΑΟΚ- Άρης) της τρίτης και τελευταίας ημέρας του Final Four Νεανίδων της ΕΠΕΣΘ, πραγματοποιήθηκε η βράβευση των αθλητριών της Β. Ελλάδος που συμμετείχαν στο Βαλκανικό πρωτάθλημα Παγκορασίδων, που διεξήχθη στην Άγκυρα 18-22/1/2023 και κατέλαβαν την τρίτη θέση! Ο Αντιπρόεδρος της ΕΟΠΕ Κώστας Χαριτωνίδης απένειμε τα μετάλλια στις αθλήτριες:
ΜΠΙΤΣΑΚΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΑΟΚ)
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ( Ε.Ο.Σ)
ΧΑΤΖΗΒΡΕΤΑ ΝΑΣΙΑ (ΔΕΚΑ)
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΖΑ (ΔΕΚΑ))
ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΤΙΚΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ( ΓΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ )
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/02/TEO_3412-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/02/TEO_3410-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/02/TEO_3411-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/02/TEO_3409-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/02/TEO_3408-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/02/TEO_3405-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/02/TEO_3404-1024x731.jpg)