![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/thumbnail-1.jpg)
Στο ΔΑΚ Πολίχνης βρέθηκαν την Τρίτη 23 Μαΐου 2023 οι ομοσπονδιακοί προπονητές Κουτουνίδης Στέλιος και Σολκίδης Δημήτρης.
Στα 2 γήπεδα που είχαν διαμορφωθεί 6 Γυμνάσια του Δήμου Παύλου Μελά αγωνίστηκαν μεταξύ τους σε αγώνες 6Χ6 (μικτές ομάδες).Όλα τα σχολεία έπαιξαν από 3 παιχνίδια.
Ευχαριστούμε τους ΕΦΑ των σχολείων 2ο , 5ο , 6ο Σταυρούπολης, 2ο Ευκαρπίας, 4ο Πολίχνης και Γυμνάσιο Φρυγανιώτη για την συμμετοχή τους και την Σύμβουλο Εκπαίδευσης Φυσικής Αγωγής κα.Βασιλειάδου Όλγα για την οργάνωση των αγώνων.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/thumbnail.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/thumbnail-2.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/thumbnail-3.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/thumbnail-4.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/thumbnail-5.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/thumbnail-6.jpg)