![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0056.jpg)
Με σύμμαχο τον πολύ καλό καιρό, 200 κορίτσια αγωνίστηκαν στο τουρνουά Μίνι Βόλεϊ που διοργάνωσε η ΕΠΕΣΘ και ο Ιωνικός στον εξωτερικό χώρο του κλειστού γυμναστηρίου του ΔΑΚ Διαβατών
Οι αγώνες που διήρκεσαν από τις 9.30 έως τις 12.30, διεξήχθησαν σε τρεις κατηγορίες.
1η – 2α Δημοτικού (πιάσε – πέτα), 3η – 4η Δημοτικού (πιάσιμο μόνο της πρώτης μπάλας) και 5η – 6η Δημοτικού (κανονικό παιχνίδι 3-3), με όλες τις ομάδες να δίνουν από τέσσερις αγώνες!
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/05/5-1024x576.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/05/5-1-1024x576.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0013.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0026.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0037.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0042.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0063.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0056-1.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0068.jpg)