![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/11/TEO_1857.jpg)
Για την συμβολή του στο έργο της ΕΠΕΣΘ βραβεύτηκε ο Παύλος Δουλκερίδης από τον Γενικό Γραμματέα της Ένωσης, Γιάννη Σταλιόπουλο, πριν την έναρξη του αγώνα μεταξύ των Μυγδονιακού και Πειραματικού, στο ΔΑΚ Μυγδονίας.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/11/TEO_1863-1024x731.jpg)
Για την συμβολή του στο έργο της ΕΠΕΣΘ βραβεύτηκε ο Παύλος Δουλκερίδης από τον Γενικό Γραμματέα της Ένωσης, Γιάννη Σταλιόπουλο, πριν την έναρξη του αγώνα μεταξύ των Μυγδονιακού και Πειραματικού, στο ΔΑΚ Μυγδονίας.