![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/02/328223331_873408167051429_6444112200902029139_n.jpg)
Την τρίτη και τελευταία ημέρα (7/2/2023) του Final Four του πρωταθλήματος Κ20 (Νεανίδων) της ΕΠΕΣΘ, μετά τη λήξη του πρώτου αγώνα, ΠΑΟΚ- Άρης που ειναι προγραμματισμένο στις 17.30, θα πραγματοποιηθεί η βράβευση για την τρίτη θέση της Εθνικής Παγκορασίδων στο Βαλκανικό πρωτάθλημα, που διεξήχθει στην Άγκυρα 18-22/1/2023, με την απονομή μεταλλίων στις αθλήτριες της Β. Ελλάδος:
ΜΠΙΤΣΑΚΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΑΟΚ)
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ( Ε.Ο.Σ)
ΧΑΤΖΗΒΡΕΤΑ ΝΑΣΙΑ (ΔΕΚΑ)
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΖΑ (ΔΕΚΑ)
ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΤΙΚΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ( ΓΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ )
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/02/328683024_983220482645050_1205614387679033657_n-953x1024.jpg)