![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272736035_1473588599702676_8749416116785618445_n.jpg)
Την τρίτη θέση και το χάλκινο μετάλλιο στο Final 4 Κ21 Αγοριών κατέκτησε ο ΑΣ Ελπίς, επικρατώντας του Άρη με 3-0 σετ (25-12, 25-19, 25-19). Οι νικητές εξασφάλισαν τη συμμετοχή τους στην επόμενη φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος.
ΑΣ Ελπίς (Κουτουνίδης): Γιαμούκογλου, Παχιαδάκης, Χριστοφορίδης, Μοσχοφίδης, Τακματζίδης, Χασίδης λ Ζλατίντσης, Βαρσάμης, Σταμάτης Μ., Ελευθεριάδης, Σταμάτης Ι.
Άρης (Γκολίτσης): Γιαμακίδης, Πετικας Δ., Βακουλης, Σιώμος, Πατλακας, Τζιούτζιος, λ Φιλιππίδης, Μπαμπαλιούτας.
Διαιτητές: Μπέλλος Ε. Γιωγιού, Ρόρρου.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272741289_1473588579702678_3132807241472571344_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272738131_1473588333036036_8596481462029348332_n.jpg)