![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2021/10/248237814_1771820846360519_2619169556805784845_n-1.jpg)
Για όσους δεν είχατε την ευκαιρία να παρακολουθήσετε ζωντανά την αναμέτρηση της πρεμιέρας της Β΄ Εθνικής Γυναικών μεταξύ των Μυγδονιακού και Πειραματικού, μπορείτε να το κάνετε μέσω του καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube στο ακόλουθο λινκ:
Για όσους δεν είχατε την ευκαιρία να παρακολουθήσετε ζωντανά την αναμέτρηση της πρεμιέρας της Β΄ Εθνικής Γυναικών μεταξύ των Μυγδονιακού και Πειραματικού, μπορείτε να το κάνετε μέσω του καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube στο ακόλουθο λινκ: