![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/12/b88286cd0595f16d63bd1f58e612c73a_l.jpg)
Το ΔΣ της ΕΠΕΣΘ εκφράζει τα συλλυπητήρια του για τον χαμό του Σαράντη Πανταζή, ο οποίος διετέλεσε Πρόεδρος της Ένωσης την περίοδο 1990-1993, αλλά και Πρόεδρος του Συνδέσμου Διαιτητών Βορείου Ελλάδας.
Καλή δύναμη στους οικείους του.
Το ΔΣ της ΕΠΕΣΘ εκφράζει τα συλλυπητήρια του για τον χαμό του Σαράντη Πανταζή, ο οποίος διετέλεσε Πρόεδρος της Ένωσης την περίοδο 1990-1993, αλλά και Πρόεδρος του Συνδέσμου Διαιτητών Βορείου Ελλάδας.
Καλή δύναμη στους οικείους του.