![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2021/11/245291318_1404980796563457_636038884032280943_n-e1636026654205.jpg)
Ο Σύνδεσμος Διαιτητών Πετοσφαίρισης Βορείου Ελλάδας διοργανώνει το τριήμερο 12,13,14 Νοεμβρίου σχολή διαιτητών Volley.Ο κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να βρει λεπτομέρειες για τη σχολή στο συγκεκριμένοlink: https://sydpebe.gr/?p=47305
Ο Σύνδεσμος Διαιτητών Πετοσφαίρισης Βορείου Ελλάδας διοργανώνει το τριήμερο 12,13,14 Νοεμβρίου σχολή διαιτητών Volley.Ο κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να βρει λεπτομέρειες για τη σχολή στο συγκεκριμένοlink: https://sydpebe.gr/?p=47305