![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274075831_2954466868128470_184726919738146187_n.jpg)
Ο Πήγασος Πολίχνης συνέχισε το αήττητο του σερί στο φετινό πρωτάθλημα Κ18 Αγοριών, καθώς νίκησε τον ΠΑΟΚ με 3-0 σετ (25-11, 25-14, 25-12) για την πρώτη αγωνιστική του F4 στο ΔΑΚ Πολίχνης “Αλέξανδρος Νικολαΐδης”.
Πήγασος Πολίχνης (Μαζιώτης): Παναγιώτου, Πετρίδης, Στεφανίδης, Σεμερτζίδης, Αδαμίδης, Τέλιος Δ., λ Αυγερινός, λ Τέλιος Ι., Σδραυκάκης, Δημόκας, Ουζουνίδης, Ευστρατίου, Παπαλάμπρου, Μπαρλής.
ΠΑΟΚ (Γκουτσίδης): Μαλετζίδης Μ., Ευαγγελίδης, Παντζάκης Αθ., Μαλετζίδης Φ., Παντζάκης Π., Μπάρτζας, Τσουτάνης.
Διαιτητές: Κουκουμάκας, Τοσουνίδης, Στοϊκίδου.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274036293_273293948212991_6557715928282001651_n-1.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274167990_238606121818623_6053781009811152800_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274118243_490334396134378_5414891727379753669_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274044316_1546352209081095_3407786118236456528_n-1.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274052618_4760559320718379_8363412411386077416_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273903757_436036928317730_1152528614041713620_n.jpg)