![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273178346_1478001549261381_4399146240677696947_n.jpg)
Τους τρεις πρώτους του βαθμούς κατέκτησε ο ΠΑΟΚ στη δεύτερη αγωνιστική του Final 4 Κ20 Κοριτσιών, επικρατώντας του Άρη με 0-3 σετ (20-25, 19-25, 22-25), στο ΔΑΚ Πολίχνης “Αλέξανδρος Νικολαΐδης”.
Η ομάδα της Ελευθερίας Μηλοβιανού χρειάζεται πλέον την Τετάρτη (2/2) “καθαρή” νίκη κόντρα στον Ν. Βότση, προκειμένου να διεκδικήσει τον τίτλο του Πρωταθλητή. Για τον Άρη ήταν η δεύτερη ήττα σε ισάριθμες αναμετρήσεις.
Άρης (Τσαϊρέλης): Κωνσταντίνου, Τάνη, Μιχαηλίδου, Μπαλογιάννη, Μήνου, Λαμπριανίδου, λ Καμπούρη, Παπαφίδη, Εξαδάχτυλου, Ίγγελη.
ΠΑΟΚ (Μηλοβιανού): Μιχοπούλου, Τερζόγλου, Λόλα Ο., Μεροδουλάκη, Χατζέλια, Κάρμου, λ Παπαδοπούλου, Λόλα Δ., Φουρκατσιώτη.
Διαιτητές: Μαυρίδης, Κουκουμάκας, Βασδέκης Κ.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/272903775_1478001495928053_7100530671246584578_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273027447_1478001029261433_1310450943343928808_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273113228_1478001082594761_1951383877687902261_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273040864_1478001455928057_6490316907136680375_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273208656_1478001472594722_5706640158118734491_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273186840_1478001515928051_3189259471865299446_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273186564_1478001532594716_4602185870454651215_n.jpg)