![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/273019709_1477383599323176_6120630849957251932_n.jpg)
Στο πρώτο παιχνίδι της 1ης αγωνιστικής του Final 4 Κ20 Κοριτσιών στο ΔΑΚ Πολίχνης “Αλέξανδρος Νικολαΐδης”, ο Ν. Βότσης επικράτησε του Άρη με 3-1 σετ (25-23, 15-25, 25-17, 25-21).
Μεγάλη ήταν η ανατροπή για την ομάδα του Δημήτρη Βαλσαμίδη στο πρώτο σετ, με ένα σερί 7-0 από το 16-21 όπου βρέθηκε πίσω στο σκορ.
Ν. Βότσης (Βαλσαμίδης): Τριλυράκη, Σκουλούδη, Ζαφειρίου, Καρακαβίδου, Καραντάκη, Κεραμιτσοπούλου, λ Παρασκευοπούλου, Κωστίκου, Παπλωματά, Εξιόγλου, λ Κυρμανίδου.
Άρης (Τσαϊρέλης): Κωνσταντίνου, Τάνη, Μιχαηλίδου, Μπαλογιάννη, Μήνου, Λαμπριανίδου, λ Καμπούρη, Παπαφίδη, Φετφατσίδη, Εξαδάχτυλου.
Διαιτητές: Αβραμίδης, Σταυρίδης, Σταυρίδου.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/273125737_1477383069323229_5554873209489634083_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272930868_1477383109323225_7415256387857158214_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272989991_1477383629323173_5141341945966380716_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/273013810_1477383662656503_4268271807890281013_n.jpg)