![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/03/423472181_1062049191761513_5106981010359248717_n.jpg)
Παρακολουθήστε το δεύτερο παιχνίδι της 1ης αγωνιστικής του Final 4 Κ21 Αγοριών μεταξύ των Πήγασου Πολίχνης και ΠΑΟΚ που θα διεξαχθεί στο Ε.Γ. Μίκρας (4/3, 19.00), μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube, στο ακόλουθο λινκ:
Παρακολουθήστε το δεύτερο παιχνίδι της 1ης αγωνιστικής του Final 4 Κ21 Αγοριών μεταξύ των Πήγασου Πολίχνης και ΠΑΟΚ που θα διεξαχθεί στο Ε.Γ. Μίκρας (4/3, 19.00), μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube, στο ακόλουθο λινκ: