![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/02/422923593_1324621501471228_2833552861117676433_n.jpg)
Παρακολουθήστε το δεύτερο παιχνίδι της 3ης αγωνιστικής του Final 4 Κ20 Κοριτσιών μεταξύ των ΠΑΟΚ και Ν. Βότση που θα διεξαχθεί στο Ε.Γ. Μίκρας (7/2, 19.00), μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube, στο ακόλουθο λινκ:
Παρακολουθήστε το δεύτερο παιχνίδι της 3ης αγωνιστικής του Final 4 Κ20 Κοριτσιών μεταξύ των ΠΑΟΚ και Ν. Βότση που θα διεξαχθεί στο Ε.Γ. Μίκρας (7/2, 19.00), μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube, στο ακόλουθο λινκ: