![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272713336_1473690313025838_8550417388747628274_n.jpg)
Για δεύτερη συνεχόμενη σεζόν και τέταρτη συνολικά, ο Πήγασος Πολίχνης κατέκτησε το Πρωτάθλημα Κ21 Αγοριών ΕΠΕΣΘ, επικρατώντας της ΧΑΝΘ με 3-0 σετ (25-14, 25-19, 25-18). MVP αναδείχθηκε ο Έκτορας Καρατζόγλου των νικητών, με την ΧΑΝΘ να τερματίζει στη δεύτερη θέση.
Πήγασος Πολίχνης (Θεοδώρου): Μπαρδούκας, Σωτηρίου, Λώλας, Μιχαήλ, Καρατζογλου, Μποζίδης, λ Μπαλούκας, Τέλιος, Παλαιοχωρινός, Σιαμπλίδης, Παναγιώτου, Διονάς, Μελίτος, λ Καραμάνης.
ΧΑΝΘ (Σδραυκάκης): Βαμβακάς, Ψαρρής, Πουλουτίδης, Σδραυκάκης, Κουρτίδης, Ταμοσνικοβ, λ Δημητρίου, Φουντεδάκης, Κουτσονίκος.
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Καπλάνης, Μιχαλοπούλου.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272806849_1473689839692552_4369234312326590671_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272629577_1473689893025880_8023360618623414631_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272744051_1473689793025890_3494828314879783452_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272695546_1473690046359198_5727739209937211929_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272727621_1473690416359161_6558024627293878489_n-1.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272451283_1473690463025823_101764056413167333_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272735815_1473690479692488_9114990052987034886_n.jpg)