![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/03/TF6_9843.jpg)
Για 17η φορά ο Ηρακλής κατέκτησε το πρωτάθλημα Κ21 Αγοριών, επικρατώντας του ΠΑΟΚ με 3-0 σετ (25-13, 25-17, 25-21) στο Ε.Γ. Μίκρας, διατηρώντας το αήττητο του.
Ο Δικέφαλος τερμάτισε τρίτος παίρνοντας το χάλκινο μετάλλιο.
MVP της διοργάνωσης ψηφίστηκε ο Βαγγέλης Ρούσος των πρωταθλητών.
Ηρακλής (Τσιράκης): Σταυρόπουλος, Παναγιώτου, Ρούσος, Σιώης, Σταθέλος, Παρασκευάς Θ., λ Πετρίδης, Παπαδημητρίου, Παρασκευάς Σ., Μαυρίδης, Ναβροζίδης, Ράπτης, Καραμανίδης, λ Σταματίου.
ΠΑΟΚ (Μπαμπαλιούτας): Μαλετζίδης Μ., Ευαγγελίδης, Τσουτάνης, Χειλαδάκης, Παντζάκης, Μαλετζίδης Φ., λ Τέλιος, Ρόμπης, Σαρίδης, Εγινλογλου, Φαναράς, λ Γραβάλης.
Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Δρανίτσας, Μιχαλοπούλου.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000022425-1024x682.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000022426-1024x682.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000022429-1024x682.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000022428-1024x682.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000022427-1024x682.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000022425-1-1024x682.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000022422-1024x682.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000022423-1024x682.jpg)