![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274815712_1495621274166075_2867705051114129871_n.jpg)
Αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της ΕΠΕΣΘ και στην ενότητα DOWNLOADS η Προκήρυξη των Πρωταθλημάτων Κ18 Αγοριών και Κοριτσιών, για την Αγωνιστική Περίοδο 2022-23.
Σύμφωνα με αυτήν, τα σωματεία που θα μετάσχουν στην Α΄ Φάση του συγκεκριμένου Πανελληνίου Πρωταθλήματος, πρέπει να υποβάλλουν στην ΕΠΕΣΘ μέχρι και την Δευτέρα 22 Αυγούστου 2022, δήλωση συμμετοχής.
Η Α΄ Φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κ 18 Αγόρια – Κορίτσια θα αρχίσει στις 08 Οκτωβρίου 2022 για τα Αγόρια και για τα Κορίτσια.