![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/09/379428943_334181695673245_3745307227704661440_n.jpg)
Πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα “Ηλίας Ζυγούρης” του Αλεξάνδρειου Μελάθρου, παρουσία εκπροσώπων των συλλόγων, η Γενική Συνέλευση της Ένωσης, ενώ ακολούθησαν οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων Β΄ Εθνικής Ανδρών, Β΄ Εθνικής Γυναικών, 1ης Τοπικής Γυναικών, Κ21 Αγοριών, Κ20 Κοριτσιών και Κ18 Αγοριών-Κοριτσιών. Τα αποτελέσματα αυτών θα ανεβαίνουν σταδιακά στην επίσημη ιστοσελίδα της ΕΠΕΣΘ και στις ενότητες των συγκεκριμένων κατηγοριών.
Κατά τη διάρκεια της Γενικής Συνέλευσης εγκρίθηκαν ο Διοικητικός Απολογισμός, ο Οικονομικός Απολογισμός και η Έκθεση Εξελεγκτικής Επιτροπής. Απαλλάχθηκαν τα μέλη του ΔΣ, ενώ εγκρίθηκε ο Προϋπολογισμός 2024.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/09/379304900_1057442172055894_5358026944525970990_n-1024x462.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/09/379332632_344741727984823_1227346732313511766_n-1024x462.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/09/379382820_628572792767798_7385884743622493838_n-1024x462.jpg)