![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_7156.jpg)
Παρά το ότι βρέθηκε πίσω με 0-1 σετ, η ΑΕ Ρετζικίου νίκησε στο ΔΑΚ Πεύκων τον ΠΟ Μουδανιών με 3-1 (26-28, 25-16, 25-21, 25-17) και κατέκτησε τον τίτλο του πρωταθλητή 2ης Τοπικής Γυναικών.
Οι δύο ομάδες θα αγωνίζονται την επόμενη σεζόν στο πρωτάθλημα της Τοπικής Γυναικών.
ΑΕ Ρετζικίου (Ιωακειμίδης): Ιακωβάκη Σ., Τελλίδου, Βαρδοπούλου, Μόσιαλου, Λάιου, Ιακωβάκη Μ., λ Τσακίρογλου, Βουλγαρογλου, Μαματζιόλα, Καλαθα, Γιαννακοπούλου, λ Κύρκου.
ΠΟ Μουδανιών (Πάνκου): Δραγωμανίδου, Ευγενίου, Γιαννογλου, Παναγιωτοπούλου, Πλευρίτη, Ανανιάδου, λ Κακαρικα, Καραγιάννη, Λαυκίδου, λ Καραπέτσα.
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Παπαδοπούλου, Παπαϊωάννου.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_7159-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_7149-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_7168-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_7141-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_7137-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_7133-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_7109-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_7095-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_7089-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_7080-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_7062-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_7032-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_6981-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_6900-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_6899-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_6864-1024x731.jpg)