![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/04/434837320_1543785752870594_54747743816177516_n.jpg)
Παρακολουθείστε ζωντανά μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube το πρώτο παιχνίδι της 1ης αγωνιστικής του Final 4 Κ18 Κοριτσιών, μεταξύ των ΔΕΚΑ και Άρη, την Δευτέρα 15/4 στις 17.00 στο Ε.Γ. Μίκρας.
Παρακολουθείστε ζωντανά μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube το πρώτο παιχνίδι της 1ης αγωνιστικής του Final 4 Κ18 Κοριτσιών, μεταξύ των ΔΕΚΑ και Άρη, την Δευτέρα 15/4 στις 17.00 στο Ε.Γ. Μίκρας.