![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/10/384546101_689649986428093_5970768142531646445_n.jpg)
Το 5ο Γυμνάσιο Σταυρούπολης επισκέφτηκαν την Τετάρτη 4 Οκτωβρίου οι ομοσπονδιακοί προπονητές Κουτουνίδης Στέλιος , Σολκίδης Δημήτρης και Αραμπατζής Θανάσης.
Με αφορμή την ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 200 αγόρια και κορίτσια όλων των τάξεων του Γυμνασίου έπαιξαν Βόλεϊ στα 4 διαμορφωμένα γήπεδα και σε παρέες για πάνω από 3 ώρες στην αυλή του σχολείου.
Ευχαριστούμε τους εκπαιδευτικούς φυσικής αγωγής του σχολείου κα Καρακούτα Ευαγγελία και κ. Σδραυκάκη Παναγιώτη για την φιλοξενία και την βοήθεια τους.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/10/386882957_3557695781112365_4027886944760661772_n-766x1024.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/10/384541064_1066281684810720_1037193764529498371_n-766x1024.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/10/384541868_292057907112483_4756180265367037454_n-766x1024.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/10/384541892_189998107456865_3247843613868958717_n-766x1024.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/10/384543795_1304500956847711_5354929708505385098_n-766x1024.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/10/386846067_335736155689367_993349299050349612_n-766x1024.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/10/386866318_6689027697879254_5797645287096117140_n-766x1024.jpg)