![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273159361_1478044102590459_3377594970586307854_n.jpg)
Τη δεύτερη του νίκη σε ισάριθμα παιχνίδια σημείωσε ο Ν. Βότσης στο Final 4 Κ20 Κοριτσιών στο ΔΑΚ Πολίχνης “Αλέξανδρος Νικολαΐδης”, νικώντας την Ελπίδα Αμπελοκήπων με 3-0 σετ (25-13, 25-21, 25-23).
Η ομάδα του Δημήτρη Βαλσαμίδη χρειάζεται πλέον δύο σετ στον τελευταίο αγώνα της Τετάρτης (2/2, 19.00) με αντίπαλο τον ΠΑΟΚ, προκειμένου να πανηγυρίσει τον τίτλο του Πρωταθλητή ΕΠΕΣΘ.
Ν. Βότσης (Βαλσαμίδης): Τριλυράκη, Σκουλούδη, Ζαφειρίου, Καρακαβίδου, Καραντάκη, Κεραμιτσοπούλου, λ Παρασκευοπούλου, Κωστίκου, Εξιόγλου, λ Κυρμανίδου.
ΑΣ Ελπίς (Γεωργιάδης): Τριανταφύλλου, Στάϊκου, Τσιουκάλα, Δουμπάρατζη, Γκιζάρη, Βασιλειάδου, λ Σαουλίδου, Ρουμπάκη, Μανικακη, Μπαλουτη Ε., λ Σιάκη.
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Μαλακίδης, Παπαϊωάννου.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273184823_1478044435923759_3229668047466442849_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/272998707_1478044422590427_7318677608406672882_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/272952143_1478044462590423_6674587848181259851_n.jpg)