![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/03/275419027_1864566320419304_3233151758979636819_n.jpg)
Όσες από τις 14 ομάδες που αποκλείστηκαν στην Α΄ Φάση του Πρωταθλήματος Κ16 Κοριτσιών και επιθυμούν να πάρουν μέρος σε αγώνες κατάταξης, μπορούν να δηλώσουν νέα συμμετοχή ως την Πέμπτη (24/2) το βράδυ.
Όσες από τις 14 ομάδες που αποκλείστηκαν στην Α΄ Φάση του Πρωταθλήματος Κ16 Κοριτσιών και επιθυμούν να πάρουν μέρος σε αγώνες κατάταξης, μπορούν να δηλώσουν νέα συμμετοχή ως την Πέμπτη (24/2) το βράδυ.