![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/01/417425838_948333570625632_4059595147921253421_n.jpg)
Στα γραφεία της Ένωσης θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου στις 15.00 η κλήρωση του ομίλου ανόδου της 2ης Τοπικής Γυναικών, ενώ όσες ομάδες επιθυμούν να συμμετέχουν σε αγώνες κατάταξης, μπορούν να το κάνουν ως την Τετάρτη 7/2.
Στα γραφεία της Ένωσης θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου στις 15.00 η κλήρωση του ομίλου ανόδου της 2ης Τοπικής Γυναικών, ενώ όσες ομάδες επιθυμούν να συμμετέχουν σε αγώνες κατάταξης, μπορούν να το κάνουν ως την Τετάρτη 7/2.