![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/03/59b2cc53b8c5b9511732bf6b1c246b96_L.jpg)
To ΔΣ της ΕΠΕΣΘ, σε ένδειξη πένθους για τις ανθρώπινες ζωές που χάθηκαν στο τραγικό σιδηροδρομικό δυστύχημα των Τεμπών, αναστέλλει κάθε αθλητική δραστηριότητα από σήμερα Τετάρτη 1 Μαρτίου μέχρι και την Παρασκευή 3/3/23.
To ΔΣ της ΕΠΕΣΘ, σε ένδειξη πένθους για τις ανθρώπινες ζωές που χάθηκαν στο τραγικό σιδηροδρομικό δυστύχημα των Τεμπών, αναστέλλει κάθε αθλητική δραστηριότητα από σήμερα Τετάρτη 1 Μαρτίου μέχρι και την Παρασκευή 3/3/23.