![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/04/278740985_514163353487499_7472000688642445645_n.jpg)
Τον τίτλο του Πρωταθλητή 2ης Τοπικής Γυναικών ΕΠΕΣΘ κατέκτησε ο Ηρακλής, επικρατώντας στον τελικό του Εθνικού Πυλαίας στο «Γ. Κατσάνης» με 3-0 σετ (25-16, 25-17, 25-10) και διατήρησε το φετινό του αήττητο.
Οι δύο ομάδες είχαν προσφάτως εξασφαλίσει την άνοδο τους στην Τοπική κατηγορία Γυναικών.
Ηρακλής (Καραβιδόπουλος): Τουκμενίδου, Ιωσηφίδου, Χατζέλια, Φωτοπούλου, Γεωργιάδου, Καρβουνη, λ Καλφα, Σωτηρακη, Εσιπεκογλου, Κυρτσίδου, Τζήκα, Μπουρλη, λ Ερκεκογλου.
Εθνικός Πυλαίας (Ζιώγας): Τζέκου, Μπάρμπα, Ζήκα, Μπονη, Τσαβδαρίδου, Παπαγεωργίου, λ Τζουρα, Παντσιου, Γκογκογλου, Βουλγαράκη, Κουτσούδη, Σφέτκου, Μήνου, λ Στεργιανούδη.
Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπέλλος Ι., Παπαϊωάννου.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/04/278366678_3191672594451851_5096425832284858221_n-1024x683.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/04/278535058_1307386556420748_117280210794104696_n-1024x683.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/04/278380063_1480274495721600_2270733656244153058_n-1024x683.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/04/278674370_514162340154267_2358671900589013701_n-1024x683.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/04/278733403_514167180153783_7787187108613823550_n-683x1024.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/04/278578339_514163713487463_2021184726724613375_n-1024x683.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/04/278505734_514162843487550_5020262678343377564_n-1024x683.jpg)