![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/03/20220321_144954-scaled.jpg)
Το πρωί της Δευτέρας (21/3) παραδόθηκαν από την ΕΠΕΣΘ στον εκπρόσωπο του Ελληνικού Παιδικού Χωριού στο Φίλυρο τα φάρμακα που συγκεντρώθηκαν στα Final 4 που διοργάνωσε η Ένωση αλλά και όσα έφτασαν στα γραφεία αυτής.
Ο Πρόεδρος της ΕΠΕΣΘ, Νίκος Δατσέρης μαζί με τον Γενικό Γραμματέα, Γιάννη Σταλιόπουλο παρέδωσαν τα σχετικά πακέτα, με την επιθυμία να επαναληφθεί και την νέα σεζόν η συγκεκριμένη πρωτοβουλία.