![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274887078_1495703794157823_3963103815011928513_n.jpg)
Στο τρίτο σε δύο μέρες παιχνίδι που κρίθηκε στο τάι-μπρεικ, ο Ν. Βότσης νίκησε την Ελπίδα Αμπελοκήπων με 3-2 σετ (25-23, 13-25, 25-23, 26-28, 15-11 ), για την 2η αγωνιστική του Final 4 Κ18 Κοριτσιών. Η ομάδα του Δημήτρη Βαλσαμίδη έφτασε στους 4 βαθμούς, ενώ οι “πράσινες” στους τρεις.
Ν. Βότσης (Βαλσαμίδης): Ζαφειρίου Β, Χατζηηλιου, Καρακαβίδου, Παπλωματά, Βελλικη, Αποστόλου, λ Ασβεστα, Ζαφειρίου Β, Σπανουδη, Μανίκα, λ Βαλάση.
ΑΣ Ελπίς (Τεμελούδης): Δουμπαρατζη, Τσιουκαλα, Μπαλουτη Α, Ταυλικου, Γκιζαρη, Μανικακη, λ Μαλικα, Σιχλετιδη, Δουλακη, Παπαθανασίου, Μπαλουτη Ε, Πασενιδου, λ Σιάκη.
Διαιτητές: Φλώρου, Γιωγιού, Παπαϊωάννου, Διονά, Καλομοίρη.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274982696_1495704184157784_7604033364291215998_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274859735_1495703854157817_4627112201600345967_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274723475_1495704110824458_5860266369853425986_n.jpg)