![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274861570_1495046037556932_2086017400569241084_n.jpg)
Ακόμα ένα συγκλονιστικό παιχνίδι στο Final 4 Κ18 Κοριτσιών στο ΔΑΚ Πολίχνης “Αλέξανδρος Νικολαΐδης”, με τον Ν. Βότση να επικρατεί του ΠΑΟΚ με 3-2 σετ (14-25, 17-25, 25-13, 25-17, 15-9).Η ομάδα του Δημήτρη Βαλσαμίδη βρέθηκε πίσω με 0-2 σετ όμως με αντεπίθεση διαρκείας κατέκτησε δύο πολύτιμους βαθμούς, απέναντι στο Δικέφαλο που ήταν πολύ καλός στα πρώτα δύο σετ.
Ν.Βότσης (Βαλσαμίδης): Ζαφειρίου Π, Χατζηηλιου, Καρακαβίδου, Παπλωματά, Σπανούδη, Μάνικα, λ Βαλάση, Ζαφειρίου Β, Βελλικη, Τσακαγιάννη, Αποστόλου, λ Ασβεστα.
ΠΑΟΚ (Μηλοβιανου): Μιχοπούλου, Λόλα, Μπακη, Μεροδουλάκη, Ανατολάκη, Χατζελια, λ Μπιτσακτση, Κωνσταντινίδου, Ματανακη, Ντίας.
Διαιτητές: Κοτσικάρη, Παπαδόπουλου, Ιωαννίδου, Σταυρίδου, Αλεξίου.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274935792_1495045687556967_5406963268004655854_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274745796_1495045724223630_7789446280439066097_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274753291_1495046054223597_9005587259965673650_n-1024x682.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274535238_1495046070890262_2390806132079061580_n-1024x682.jpg)