![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274728396_1494971217564414_8644291663945751174_n.jpg)
Θέαμα και συγκινήσεις προσέφερε το συγκλονιστικό πρώτο παιχνίδι της 1ης αγωνιστικής του Final 4 Κ18 Κοριτσιών στο ΔΑΚ Πολίχνης “Αλέξανδρος Νικολαΐδης”.Ο ΑΣ Ελπίς επικράτησε του Άρη με ανατροπή 3-2 σετ (13-25, 25-23, 14-25, 25-9, 15-10), κατακτώντας τους πρώτους δύο βαθμούς, με τις κιτρινόμαυρες να παίρνουν έναν.
ΑΣ Ελπίς (Τεμελούδης): Δουμπαρατζη, Τσιουκαλα, Ταυλικου, Γκιζαρη, Σιχλετιδη, Μανικακη, λ Σιάκη, Μπαλουτη Α, Μπαλουτη Ε, Δουλακη, Ξεφτέρη, Παπαθανασίου, λ Μαλικα.
Άρης (Δράμας): Εξαδακτύλου, Μήνου, Χωριάτη, Φετφατζίδη, Ίγγιλη, Βούλγαρη, λ Κανελλοπούλου, Παπαφιδη, Ναστουλα, Δημητρούλια, Βαμβακίδου, Σωτηρακογλου.
Διαιτητές: Παπαδοπούλου, Κατσικάρη, Ιωαννίδου, Σταυρίδου, Αλεξίου.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274873247_1494970580897811_5143032610673895123_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274752632_1494970614231141_2829642761055328883_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274865765_1494971057564430_5201503961784955459_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274678309_1494971204231082_6634953005987042854_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/274788492_1494971080897761_5059844228879914729_n.jpg)