![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273360611_1478760125852190_2020894709058884706_n.jpg)
Το ασημένιο μετάλλιο πήρε ο ΑΣ Ελπίς στο Final K20 Κοριτσιών στο ΔΑΚ Πολίχνης “Αλέξανδρος Νικολαΐδης”, νικώντας τον Άρη με 3-1 σετ (28-26, 17-25, 25-19, 25-21), με την ομάδα του Γιάννη Τσαϊρέλη να τερματίζει στην τέταρτη θέση.
ΑΣ Ελπίς (Γεωργιάδης): Τριανταφύλλου, Στάϊκου, Τσιουκάλα, Ρουμπάκη, Γκιζάρη, Βασιλειάδου, λ Σαουλίδου, Δουμπάρατζη, Μανικάκη, Μπαλουτη Α., Ξεφτέρη, Σιχλετίδη, Ταυλίκου, λ Σιάκη.
Άρης (Τσαϊρέλης): Κωνσταντίνου, Τάνη, Μιχαηλίδου, Μπαλογιάννη, Μήνου, Λαμπριανίδου, λ Καμπούρη, Παπαφίδη, Εξαδάχτυλου, Ίγγελη, Φετφατσίδη, Ερμίδου.
Διαιτητές: Δρανίτσας, Καπλάνης, Ρόρρου.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273308085_1478760485852154_7581970666805031968_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273126810_1478760152518854_5354595220936993853_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273159480_1478760615852141_1710120292337243745_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273177517_1478760495852153_7844931710910299115_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/02/273198677_1478760649185471_1065793420450311615_n.jpg)