![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/271953205_991350695059063_5756349449654362433_n.jpg)
Το δύο στα δύο πέτυχε ο Πήγασος Πολίχνης στο Final 4 Κ21 Αγοριών, επικρατώντας της Ελπίδας Αμπελοκήπων με 3-1 σετ (23-25, 25-17, 25-12, 25-23) στο Ε.Γ. Μίκρας.
Η ομάδα του Ηρακλή Θεοδώρου έφτασε τους έξι βαθμούς, ενώ οι πράσινοι έμειναν χωρίς βαθμό με δύο ήττες.
Πήγασος Πολίχνης (Θεοδώρου): Μπαρδούκας, Σωτηρίου, Λώλας, Μιχαήλ, Καρατζογλου, Μποζίδης, λ Μπαλούκας, Τέλιος, Αδαμίδης, Καραμάνης, Παναγιώτου, Στεφανίδης.
ΑΣ Ελπίς (Κουτουνίδης): Γιαμούκογλου, Παχιαδάκης, Χριστοφορίδης, Μοσχοφίδης, Τακματζίδης, Βαρσάμης, λ Ζλατίντσης, Χασίδης, Σταμάτης Μ., Ελευθεριάδης, Σταμάτης Ι., Γκανέλας, Κλεανθίδης.
Διαιτητές: Μπέλλος Εμ., Κουκουμάκας, Βασδέκης Κ.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272173624_1082467602530907_949847969804718987_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/271902440_878793382796073_96666637024225321_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272032944_689157215411082_1634844390850925728_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/271930498_240785231557027_1320005908300547442_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272169497_621782152237928_6433008023507091917_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/271969649_1338182889982210_8832755952075216923_n.jpg)