![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272064616_920466372168406_3564826432412013018_n.jpg)
Με το δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις του ο Πήγασος Πολίχνης στο Final 4 Κ21 Αγοριών, επικρατώντας του Άρη με 3-0 σετ (25-11, 25-22, 25-16) στο Ε.Γ. Μίκρας, για την 1η αγωνιστική της διοργάνωσης.
Οι νικητές θα αντιμετωπίσουν για την 2η αγωνιστική την Ελπίδα Αμπελοκήπων την Δευτέρα 24/1 στις 18.00, ενώ οι κιτρινόμαυροι θα κοντραριστούν με την ΧΑΝΘ στις 20.00.
Πήγασος Πολίχνης (Θεοδώρου): Μπαρδούκας, Σωτηρίου, Μιχαήλ, Καρατζογλου, Μποζίδης, Τέλιος, λ Μπαλούκας, Μελίτος, Παλαιοχωρινός, Στεφανίδης, Διονάς, Σιαμπλίδης, Λώλας.
Άρης (Γκολίτσης): Γιαμακίδης, Βακουλης, Σιώμος, Μπαμπαλιούτας, Πατλακας, Τζιούτζιος, λ Φιλιππίδης, Καζακλης, Πετικας Δ.
Διαιτητές: Δημητρίου, Βασιλειάδης, Εμμανουηλίδου
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272137659_632873884611736_5150678570004698984_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/271902448_503923317993604_2183329893295487208_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/271979469_2537359349732483_4580549917944503345_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272019270_797819244949219_7904099072363812274_n-1.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/271867554_527765518924441_6676299146989029520_n.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/01/272102190_428146325720128_876170523431182341_n-1.jpg)