![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG-ebd77721f25476a714032ded8e7c4554-V.jpg)
Παρακολουθείστε ζωντανά μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο YouTube τον τελικό της 2ης Τοπικής Γυναικών μεταξύ των Γαλαξία Αδένδρου και ΓΑΣ Αμπελοκήπων, σήμερα στις 18.30.
https://www.youtube.com/live/CBaQnwHiURE?si=D-OhObonM9l2fdPM
Παρακολουθείστε ζωντανά μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο YouTube τον τελικό της 2ης Τοπικής Γυναικών μεταξύ των Γαλαξία Αδένδρου και ΓΑΣ Αμπελοκήπων, σήμερα στις 18.30.
https://www.youtube.com/live/CBaQnwHiURE?si=D-OhObonM9l2fdPM