![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/03/IMG-d79f69ac36d11a3b103ae992cbc5776a-V.jpg)
Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Τζιουμάκας Σωκράτης, Πάτρας Χρήστος και Ναλμπάντης Απόστολος, παρουσίασαν την Τετάρτη 27-3-24 με την υπεύθυνη φυσικής Αγωγής Αν. Θεσσαλονίκης κ. Κομη Κονακλη στο 2ο Δ/Σ Καλαμαριάς το Circulation Mini Volley.
Το Circulation Mini Volley χαρακτηρίζεται από συνεχείς μετακινήσεις. Η δυνατότητα εκπαίδευσης μικρών μαθητών/τριών, η δυνατότητα διαφοροποίησης και η σταδιακή κλιμάκωση της δυσκολίας του παιχνιδιού συνηγορούν στην επιτυχία εφαρμογής στις σχολικές μονάδες.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/03/IMG-82aad7daf6ba0444cf9e17e7454a292a-V-425x1024.jpg)