![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/03/423600032_2036263266755305_7437574310777038138_n.jpg)
Παρακολουθήστε το δεύτερο παιχνίδι της 3ης αγωνιστικής του Final 4 Κ21 Αγοριών μεταξύ των Ηρακλή και ΠΑΟΚ που θα διεξαχθεί στο Ε.Γ. Μίκρας (6/3, 19.30), μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube, στο ακόλουθο λινκ:
Παρακολουθήστε το δεύτερο παιχνίδι της 3ης αγωνιστικής του Final 4 Κ21 Αγοριών μεταξύ των Ηρακλή και ΠΑΟΚ που θα διεξαχθεί στο Ε.Γ. Μίκρας (6/3, 19.30), μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube, στο ακόλουθο λινκ: