![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/02/423455120_1627008524794327_4958341420811959103_n.jpg)
Παρακολουθήστε το πρώτο παιχνίδι της 2ης αγωνιστικής του Final 4 Κ18 Αγοριών μεταξύ των Ιωνικού και ΠΟ Μουδανιών που θα διεξαχθεί στο “Αλέξανδρος Νικολαΐδης” (20/2, 18.30), μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube, στο ακόλουθο λινκ:
Παρακολουθήστε το πρώτο παιχνίδι της 2ης αγωνιστικής του Final 4 Κ18 Αγοριών μεταξύ των Ιωνικού και ΠΟ Μουδανιών που θα διεξαχθεί στο “Αλέξανδρος Νικολαΐδης” (20/2, 18.30), μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube, στο ακόλουθο λινκ: